Autor Téma: Zachování pokračování fóra  (Přečteno 12674 krát)

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Zachování pokračování fóra
« kdy: Prosince 21, 2013, 00:47:45 »
Chtěl bych poprosit admina či majitele domény... o přiblížení informací ohledně "prodeje domény" na které jede toto fórum.

Nevím jaké jsou přesné záměry majitele. Doufám že ne "ukončení".
Ale kdyby přece jen jo. Jestli by šlo fórum zkopírovat a nechat ho žít na některém freewebhostingovém srerveru na doméně třetí úrovně.

Prosím o přiblížení co máte v plánu.

Děkuji
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #1 kdy: Prosince 21, 2013, 12:11:27 »
Tak evidentně ji chce prodat, to znamená, že co se s ní stane potom, je už jen v rukou majitele. Myslím, že by se tu našlo pár lidí, kteří by byli ochotni ji převzít, ale hodně by asi záleželo, kolik by to stálo :) Samotný provoz hostingu včetně domény pak stojí do 1500 Kč ročně.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #2 kdy: Prosince 21, 2013, 15:23:23 »
Asi takhle. Vzhledem k nulove aktivite kohokoliv z nas - at uz primo majitelu soucasnych, nebo kohokoliv z uzivatelu krome rejpalu, kteri jen prudi, ale v realu udelaji prd nema ze soucasnych majitelu nikdo k nicemu chut. Najde-li se nekdo, kdo projevi nejakou aktivitu, muze se dohodnout se mnou, ci s nekym jinym. Pokud se ukaze, ze jen nekecal, ale je schopen se o to vazne starat, da se najit spolecna rec.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #3 kdy: Prosince 21, 2013, 18:26:52 »
Citace: "littlebaby"
Já si myslím, že by byla škoda prodávat doménu. Byl by z toho dobrý web s diskusním fórem a následně z toho internetový obchod, který pracuje se zahraničními servery s cílem uspokojit lidské potřeby. A zase zároveň by se snížila kriminalita v ČR :)
Jak muze internetovy obchod snizit kriminalitu? Co je to za blbost?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #4 kdy: Prosince 21, 2013, 19:15:50 »
Mylim, ze by bylo vhodne pockat, zda-li se to trochu rozjede tim, ze bude to radio, protoze se tu nic nedeje a nikdo nema chut sem chodit. Myslim., ze si radio najde sve priznivce a tim by se to mohlo vic aktivovat i ttady. Uvidime :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #5 kdy: Prosince 21, 2013, 19:57:28 »
Citace: "Tropix"
Samotný provoz hostingu včetně domény pak stojí do 1500 Kč ročně.
Dá se sehnat výrazně levněj, do 500k určo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #6 kdy: Prosince 21, 2013, 20:04:01 »
Citace: "raulik"
Asi takhle. Vzhledem k nulove aktivite kohokoliv z nas - at uz primo majitelu soucasnych, nebo kohokoliv z uzivatelu krome rejpalu, kteri jen prudi, ale v realu udelaji prd nema ze soucasnych majitelu nikdo k nicemu chut. Najde-li se nekdo, kdo projevi nejakou aktivitu, muze se dohodnout se mnou, ci s nekym jinym. Pokud se ukaze, ze jen nekecal, ale je schopen se o to vazne starat, da se najit spolecna rec.
Chápu. Nenabídnu sice spravování fóra. (toto není práce ve které bych se vyžíval)
Ale - kdyby mělo dojít ke zrušení současného fóra a nebyla za ní náhrada... Napište mi soukromou zprávu!!! Včas! Domluvili by jsme se že by došlo aspoň k záchraně fóra, přemístěním na nějaký freewebhosting domény třetího řadu. Na něčem jako je webzdarma apod...
Budu potřebovat chvilku času abych nastudoval materiály jak se to vůbec dělá. Pokud to nedovedete vy.
Nemám administrátorské zkušenosti s phpBB, používali jsme vlastní naprogramované weby.

Tak by aspoň to fórum mohlo dál existovat, protože se tu sice málo a přesto... se tu schází lidi.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #7 kdy: Prosince 21, 2013, 20:20:46 »
Optavdu s rusenim pockejte. Myslim, ze zachrana je na dosah. Nemluvim o radiu, to je jen malinkata cast. Ale jsou tu dalsi veci.... Zitra se rozepsu. Z mobilu to psat nechci. :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #8 kdy: Prosince 21, 2013, 21:15:41 »
Ahoj lidi,
jestli bude potřeba pomoci z čímkoliv, hlásím se dobrovolně. Můj obor je sice zdravotnictví ale mam za sebou nejeden web. projekt. Opravdu je to tady škoda ukončit. A česká náhrada opravdu není. Mějte se hezky a hodně zdaru. Marco
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #9 kdy: Prosince 21, 2013, 22:10:46 »
No, s tou nulovou aktivitou jsi to trochu přehnal, Raulíku a označit nás všechny, kteří sem píšeme, když to má smysl, za rejpaly, kteří jen prudí mě docela dožralo...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #10 kdy: Prosince 21, 2013, 22:41:34 »
Pise se sem malo. Ale to je zaroven pricinou. Zacarovany kruh. Ale znam cestu ven. Budte trpeliivi.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #11 kdy: Prosince 21, 2013, 23:15:48 »
A hlavne, takovy problem je malichernosti oproti jinemu hlubsimu problemu. Ale fakt az rano :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #12 kdy: Prosince 22, 2013, 11:59:01 »
mskvor : 2 dohoda (4 dohody Miguel Ruiz) = nebrat si veci osobne. Jedna se o obecne oznaceni, nicmene me napada cosi o potrefene huse - nicmene to neni zamerem.

Mozna je dobre otevrit oci a podivat se na to, co se zde za poslednich par let udalo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #13 kdy: Prosince 22, 2013, 12:50:37 »
Které události máš přímo na mysli?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #14 kdy: Prosince 22, 2013, 13:26:55 »
To si nemyslím. Kdo je ABDL (apod) tak si tohle forum dohledá tak jako tak ... A je dobře, že to nikde moc vidět není, víš jak by se tu trollovalo?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu