abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > Ostatní

Adult Baby radio

(1/6) > >>

Tropix:
Zkusíme, uvidíme, ale dostal jsem takovej nápad. Již teď můžete ladit internetové radio, spustíte odtud:
http://radioo.cz/my?id=123
nebo najdete prozatím na serveru (port 8056 alespoň prozatím bohužel nebude stabilní) sc.ipip.cz:8056 Zatím se jedou jen pop songy s občasnými živými vstupy, protože se vše teprv připravuje ;)

Dočkáte se příběhů, pohádek, zkušeností, tipů kde co koupit, recenzí apod ...
Několikrát týdně se pojede přímo on-line v určitou dobu, zatím to ještě nemám sestavené, takže přesné vysílací online časy se včas dozvíte, nicméně radio jako takové pojede 24/7 (max. s pár minutovými výpadky v nočních hodinách ...)

Tímto se vás chci jednak zeptat, jestli se těšíte a budete poslouchat a taky vás chci vyzvat k tvoření obsahu, stačí napsat povídku nebo cokoliv na dané téma, my už se tady postaráme o namluvení a celkově o digitalizaci do audia :)

Pokud by se to chytlo, určitě nebude problém vysílat pak on-line častěji, pokud ne, budu muset rozšířit spektrum dalším směrem, který ale i tak bude trochu součástí radia - BDSM.

Tak šup sem s vašimi názory, nápady apod.! :)

Bibinko:
No já jsem pro, mě se to docela líbí. Víc se mi líbí, ale ta aktivita a zapálení pro věc...  :P

Tropix:
Tak jsme dnešní první živé vysílání tak nějak zvládli, sice s většími technickými problémy (posluchači poznali naštěstí jen minimálně), ale myslím, že na ostré spuštění v pondělí budeme připraveni :) Děkuji čtyřem posluchačům, kteří vydrželi docela dlouho, speciálně pak dvěma, kteří zůstali až do konce živého vysílání :) Nicméně radio pak jede dál, i když už chybí moderátor :)

Tropix:
Omlouvám se posluchačům, kteří čekali na ranní živé vysílání, radio teď chvíli nepoběží, protože se zhroutil celý systém a vypadá to na kompletní reinstal ... zatím nevím ani důvod. Doufám, že to dám do dvou hodin do pořádku.  :cry:

Tropix:
Tak už valíme znovu, ale očekávejte občasné krátké výpadky kvůli restartům po dobu víkendu. Díky :)

Ladit můžete tady: http://radioo.cz/my?id=103 (adresa se může ještě změnit, ale nemělo by to být tak časté) . Protože radio není komerční, tudíž vydělá akorát prd, nemůže si dovolit vlastní port, ale třeba do budoucna se to nějak vyřeší ... i když nevim jak :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi