Anketa

Tak jak?

Super, dobrej nápad, doufám, že to bude dobrý!
15 (62.5%)
Nevím, uvidíme, poslechneme ...
7 (29.2%)
No ty jseš de*il, myslíš, že to někdo bude poslouchat?!
2 (8.3%)

Celkem hlasů: 14

Hlasování ukončeno: Prosince 19, 2013, 22:45:46

Autor Téma: Adult Baby radio  (Přečteno 34966 krát)

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Adult Baby radio
« kdy: Prosince 19, 2013, 22:45:46 »
Zkusíme, uvidíme, ale dostal jsem takovej nápad. Již teď můžete ladit internetové radio, spustíte odtud:
http://radioo.cz/my?id=123
nebo najdete prozatím na serveru (port 8056 alespoň prozatím bohužel nebude stabilní) sc.ipip.cz:8056 Zatím se jedou jen pop songy s občasnými živými vstupy, protože se vše teprv připravuje ;)

Dočkáte se příběhů, pohádek, zkušeností, tipů kde co koupit, recenzí apod ...
Několikrát týdně se pojede přímo on-line v určitou dobu, zatím to ještě nemám sestavené, takže přesné vysílací online časy se včas dozvíte, nicméně radio jako takové pojede 24/7 (max. s pár minutovými výpadky v nočních hodinách ...)

Tímto se vás chci jednak zeptat, jestli se těšíte a budete poslouchat a taky vás chci vyzvat k tvoření obsahu, stačí napsat povídku nebo cokoliv na dané téma, my už se tady postaráme o namluvení a celkově o digitalizaci do audia :)

Pokud by se to chytlo, určitě nebude problém vysílat pak on-line častěji, pokud ne, budu muset rozšířit spektrum dalším směrem, který ale i tak bude trochu součástí radia - BDSM.

Tak šup sem s vašimi názory, nápady apod.! :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #1 kdy: Prosince 20, 2013, 00:31:56 »
No já jsem pro, mě se to docela líbí. Víc se mi líbí, ale ta aktivita a zapálení pro věc...  :P
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #2 kdy: Prosince 20, 2013, 02:05:50 »
Tak jsme dnešní první živé vysílání tak nějak zvládli, sice s většími technickými problémy (posluchači poznali naštěstí jen minimálně), ale myslím, že na ostré spuštění v pondělí budeme připraveni :) Děkuji čtyřem posluchačům, kteří vydrželi docela dlouho, speciálně pak dvěma, kteří zůstali až do konce živého vysílání :) Nicméně radio pak jede dál, i když už chybí moderátor :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #3 kdy: Prosince 20, 2013, 11:20:45 »
Omlouvám se posluchačům, kteří čekali na ranní živé vysílání, radio teď chvíli nepoběží, protože se zhroutil celý systém a vypadá to na kompletní reinstal ... zatím nevím ani důvod. Doufám, že to dám do dvou hodin do pořádku.  :cry:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #4 kdy: Prosince 20, 2013, 12:49:54 »
Tak už valíme znovu, ale očekávejte občasné krátké výpadky kvůli restartům po dobu víkendu. Díky :)

Ladit můžete tady: http://radioo.cz/my?id=103 (adresa se může ještě změnit, ale nemělo by to být tak časté) . Protože radio není komerční, tudíž vydělá akorát prd, nemůže si dovolit vlastní port, ale třeba do budoucna se to nějak vyřeší ... i když nevim jak :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #5 kdy: Prosince 21, 2013, 06:28:56 »
Tak přes noc, jak si určitě někdo všiml, nám to spadlo. No ono to nebylo tak samo od sebe, kolegyně, která šla přednatočit nějaké díly povídek, si spletla levý a pravý počítač a podařilo se jí to celé shodit. Já jsem se sem dostal až teď, takže pár hodin výpadek, nicméně pokračujeme na stejné adrese jako v předchozím příspěvku. (Že se zachoval port je fakt výjimka!)

Dneska okolo oběda určitě pojedeme LIVE, takže buďte zhruba na tu dvanáctou připraveni!

A Štědrý večer pravděpodobně pojedeme LIVE taky až do noci, jsou připraveny i soutěže o ceny! Zatím to ale neberte na 100 %, zda-li se to povede právě na ten večer. Případně to posuneme, ale udělám vše pro to, aby právě na Štědrý den to vyšlo.

A určitě poslouchejte už teď, během víkendu, dozvíte se (i když nebudeme LIVE) něco o tom, co se chystá!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #6 kdy: Prosince 21, 2013, 08:17:10 »
Takže už máme i web http://abdl.wz.cz :) Spíš už checkujte tam, sem už moc psát nebudu, je to zbytečné, když to může být na webu :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #7 kdy: Prosince 21, 2013, 19:42:03 »
Zajima me, zda-li uz jste radio alespon  jednou naladilli, a jaky styl hudby by se mel hrat? Ted jsme off, protoze to opet spadlo a ja se tam dostanu az rano. Mate nejake napady, co zmenit, pridat apod.? :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #8 kdy: Prosince 22, 2013, 14:31:10 »
Este jsem si to nepustil (nemam tady hluchatka a je tu moc lidi,) ale nejaky Hard and Heavy by rozhodne nebylo od veci.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #9 kdy: Prosince 23, 2013, 01:46:21 »
Velice dobrý napad radio už jsem poslouchal sice chvíli ale moc se mi líbí a styl hudby pro mě není duležitý hlavně že se to dá poslouchat at je to pop či rock nebo metal a moc už se těším na nějaké ty povýdky,je moc fajn že přišel někdo stak prima nápadem velká poklona všechna čest a chvála.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #10 kdy: Prosince 23, 2013, 17:30:46 »
Pět online, doufám, že to není naposled, to je dost dobré :) Takže děkuji!!!
[attachment=0:nzj70ho0]posl.png[/attachment:nzj70ho0]
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #11 kdy: Ledna 27, 2014, 18:57:13 »
Ahoj, jen se zeptám : funguje ještě rádio? Pokusil jsem se několikrát připojit a ticho, na stránkách poslední info z konce ledna.

Dík za odpověď,

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #12 kdy: Ledna 31, 2014, 19:20:03 »
Fungovat to funguje (pred chvili jsem si to pustil...,) ale toci se tam par porad tech stejnejch lacinejch popovejch (s)hitu stale dokola, takze jsme to hned zarazil. Tohle poslouchat nemusim. Redakce na svym webu nepise, zda ma nekdy v dohledny budoucnosti vubec neco v planu.

Jeste se vratim k tomu megasrazu (co je na webu radia vypsanej taky, konkretne tady: http://http://abdl.wz.cz/sraz1_pravidla.php) - na sraz bych treba i jel, ale nemuzu z duvodu ziti daleko v cizine... Nicmene... Ne vsichni musi nosit overal/dupacky (na me by tyhle hadry nikdo nedostal.) A pak se tam nepise o dalsi pro me dost podstatny veci: Neminim cenichat neci pevny odpady z pliny a jiste nejsem sam, kdo tohle nemusi. Proto bych si dovolil navrhnout, aby obleceni bylo takovy, jaky se kazdymu libi (kdo se chce oblict jako mimco, at se tak oblika, ja ale ne a asi i nekteri dalsi.) A pokud uz teda nekdo je fan nakladani si do plinek, tak at to dela bud venku (kde to tolik asi nikomu nevadi) nebo nekde jinde v soukromi.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #13 kdy: Února 02, 2014, 10:56:44 »
Ke srazu: Účastníci budou přebalování sami mezi sebou nebo na přebalování a kontrolu plínek bude pečovatelka- maminka? Kde bude sraz probíhat?
K rádiu: Dobrý nápad, kdy bude moderované vysílání?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Adult Baby radio
« Odpověď #14 kdy: Února 20, 2014, 07:33:27 »
Přebalovat bude maminka, kde sraz bude, ještě není úplně jisté.

Radio bude fungovat asi až od března, řešim stěhování a další věci :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu