Autor Téma: Katalog plen  (Přečteno 9829 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Katalog plen
« kdy: Prosince 07, 2013, 13:00:35 »
Ahoj všem mám takovou otázku lákalo by někoho z vás fotografování katalogu s plenami pro dospělé a vy byste byli modelem nebo snad nějaká předváděcí akce nějaké firmy na výrobu plen a vy byste dělali figuranta je to lákavé ale já osobně bych s toho měl docela strach že si na mě lidé pak budou ukazovat .Napadlo mě to jen s důvodu že jsem narazil na stránky  "Diaperstar" kde mladí kluci fotí katalog a newleter o bedwettingu a plenkách.Odkaz jsem umyslně nedám protože sem děti v plenkách nepatří pouze dospěláci co si na ně hrajou takže kdo nezná at hledá v googlu a najde.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Katalog plen
« Odpověď #1 kdy: Prosince 07, 2013, 17:08:00 »
Co se tyce katalogu, kazda firma ma sve propagacni materiály, nekdy jsou i fotky s figuranty, ale vzdy jen vysec tela. Na co potreba vice? Jde snad o prezentaci produktu nikoliv o modni prehlidku. :) Jinak figuranty muzes najit ve videích od abeny viz http://http://wiki.abdl.cz/abena.htm
Odkaz tu jiz jednou byl, majitel bule nejspise pedofil a rodice tech deti by se meli nechat vysetrit.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Katalog plen
« Odpověď #2 kdy: Prosince 07, 2013, 23:51:10 »
Nemohu posoudit zda jde o pedofilii ale stoprocentně to v pořádku asi taky není protože krom plen stejní kluci dělají modely i na spodní prádlo ale pro peníze lidé udělají vše a jestli to nevadí úřadům a rodičům tak je to asi v pořádku i když já bych osobně v jejich věku a asi ani teď do něčeho podobného nešel.I když máš pravdu v propagačních materyálech firem jsou pouze výseče těl protože skutečně opravdu jde o prezentaci pomůcky a ne figuranta/ky. A co se týče figurantu u abeny ti také nejsou nazí takže by asi zas o tak velký malér nešlo kdyby to viděl někdo z rodiny nebo známých.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Katalog plen
« Odpověď #3 kdy: Prosince 10, 2013, 10:28:50 »
Kdyz zaplati (ale ve tvrdy mene a poradne,) tak s tim nemam zadnej problem...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »