Autor Téma: Privatina  (Přečteno 9990 krát)

Offline DartVader

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Privatina
« kdy: Prosince 01, 2013, 11:44:05 »
Chtěl bych jen upozornit ty co si ještě nevšimli, Privatina pořádá opět Vánoční slevovou akci. Dnes je tam 16 % na vše (kromě dovozného a krom věcí které jsou již ve slevě). Nejvíc je rozsah slevy je 1-24 %, nicméně 16 je už samo o sobě dost a kdoví, jestli se to znovu vyškrábe tak vysoko. Ti kteří jsou vybaveni dobrou nemčinou mají šanci na úspěch, pro ty co neznají, majitelé Privatiny neoplývají angličtinou a jejich překlady jsou krkolomné. Mě navíc během poslední komunikace s nimi, neodpověděli na dva maily.
Další nepříjemnou věcí je fakt, že alespoň na svých stránkách tvrdí, že přes Paypal se nedá platit při zasílání do zemí EU. Což je poděl. Na tom jsem včera ztroskotal já. Pěkně mě to namíchlo a představa že se s nimi nedomluvím mě odradila od koupě. A bohužel si už nepamatuji, jak jsem platil minule (dupačky už od nich mám).

Každopádně je to stále vynikající nabídka a doporučuji ji využít.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re: Privatina
« Odpověď #1 kdy: Prosince 01, 2013, 20:17:41 »
Tak sice píšeš, že mají slevy, ale že komunikace hrozná a pomalu aby jim člověk ty peníze vnutil. To mě zrovna nepřesvědčilo  :lol: Ale díky za info
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DartVader

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re: Privatina
« Odpověď #2 kdy: Prosince 01, 2013, 21:47:29 »
Haha, no jasně  :D  Nicméně já od nich mám dvě věci a s oběma jsem spokojený. Nutné uznat že svou práci umí a že při výrobě i před výrobou oblečení někdo uvažoval hlavou. A ačkoliv jsem moc jiných výrobců abdl věcí nevyzkoušel, troufám si tvrdit že jejich sortiment je rozhodně nejlepší. Takže jak jsem řekl již v minulém příspěvku, pokud někdo oplývá němčinou, tak nechť to zkusí. Ostatně za svou práci si nechají pořádně zaplatit, takže sleva se vyloženě vyplatí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DartVader

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re: Privatina
« Odpověď #3 kdy: Prosince 21, 2013, 12:33:40 »
Tak bych ještě jednou doporučil nákup na Privatina, dnes je tam 20 % a tak jako každý rok, 24.12. by snad měli ukončit tuto akci. Já, den po předchozím příspěvku nevydržel a na Privatině nakoupil. Nepamatuji si jakou slevu jsem získal, tuším že to 18 %, takže docela dobrá sleva. Jednoduše jsem to zkusil, poslal jim platbu přes PayPal, ačkoliv pro Evropu v EU to nejde, a do vzkazu v PayPayl i do objednávkového formuláře je o tom informoval. Za dva nebo tři týdny jsem to měl doma.

Jasně, jsou to, dle mého názoru, němečtí Poláci, minimálně majitelka, takže komunikace je trochu problém. Každopádně, před odesláním mne kontaktovali za což jsem rád. Jedinou výtku snad bych měl k předpřipraveným "single items"/"Einzelstücke" kde mnou objednávaný kus měl jiné barevné provedení (modrá + bílá bez vzoru) než mi došlo (modrá + bílá se vzorem). Nakonec to ale není vážná překážka. Podstatnější je, objednávat spíše přesně dle svých rozměrů (lze zadat). Sice bude vyřízení objednávky trvat déle, ale předpřipravené věci mají označení nic moc neříkající (M, M/L, XXL apod.), které se může v každé zemi lišit a v mém případě, pyžamo si obléknu, ale lehce mne škrtí přes zadek. Údaje v centimetrech nejsou přikládány.

Tak jako tak myslím že člověk nákupem u nich neprohloupí, zatím jsem se nesetkal s jiným výrobcem takového oblečení s jejich kvalitou. A ano, přiznávám, jedno krátké pyžamo (od nich) jsem si v rozkroku preventivně zesílil. Koupil jsem ho však z bazaru.

Přeji hezké svátky.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »