Autor Téma: odhalen ??  (Přečteno 14225 krát)

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re: odhalen ??
« Odpověď #15 kdy: Června 30, 2013, 23:28:13 »
Abych se připojil k tématu možného odhalení, tak se přiznám, že jak jsem se odhalení v minulosti bál jako čert kříže, tak nyní mě představa odhalení velmi láká. Že by třeba kamarád nebo kamarádka zjistili, že mám v šuplíklu plenky a dětské věci. Nebo se mi docela líbilo, když jsem až zpětně zjistil, že mi na zastávce troleje celou dobu lezla vzadu nad okraj kalhot plenka a mohl jí kdokoliv vidět. Představy jako plenka u doktorky, nebo v šatně u bazénu už sice patří mezi ty více nereálné, ale pořád vzrušující. Máte to někdo podobně, či se snad již necháváte schválně odhalit?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: odhalen ??
« Odpověď #16 kdy: Července 01, 2013, 08:48:49 »
Jako proc ? Nemam potrebu se nechat nachytat. Navic... v pripade urcitejch konkretnich skupin osob by to byla moje spolecenska ruina. POdstatny je, ze si muzu uzivat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re: odhalen ??
« Odpověď #17 kdy: Července 01, 2013, 12:59:10 »
Citace: "Fallen_Angel"
Abych se připojil k tématu možného odhalení, tak se přiznám, že jak jsem se odhalení v minulosti bál jako čert kříže, tak nyní mě představa odhalení velmi láká. Že by třeba kamarád nebo kamarádka zjistili, že mám v šuplíklu plenky a dětské věci. Nebo se mi docela líbilo, když jsem až zpětně zjistil, že mi na zastávce troleje celou dobu lezla vzadu nad okraj kalhot plenka a mohl jí kdokoliv vidět. Představy jako plenka u doktorky, nebo v šatně u bazénu už sice patří mezi ty více nereálné, ale pořád vzrušující. Máte to někdo podobně, či se snad již necháváte schválně odhalit?

Mám to uplně stejně..... :) Kolikrát přemýšlím nad nasledkama krotim se ale z toho mě chytne blbá a chtěl bych to prozradit.Nevim proč,ale ten adrenalin-co kdyby na to někdo přišel mě vzrušuje.Když jsem byl naposled v Olympii tak jsem se díval jestli není něco vidět a vubec mi nedošlo,že bílé kratase byly krapet prusvitné,to sem zjistil až doma v zrcadle,tak to musel jistě někdo vidět...:)hmm kdoví ...:)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: odhalen ??
« Odpověď #18 kdy: Července 01, 2013, 18:19:30 »
Já jsem přemýšlel o tom samém a více méně i něco z toho praktikoval a za sebe mohu říci, že následky byli často katastrofální a v žádném případě se neprojevili hned teď a i když se poslední dobou abdl komunity straním a užívám si jenom v soukromí / nejbližším známém kruhu, pořád je dost lidí, kteří mě znají z minula a hrozí nejrůznější konfrontace - svět je malý a sebemenší přešlapy se mohou vymstít - třeba ne hned.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re: odhalen ??
« Odpověď #19 kdy: Července 01, 2013, 21:49:07 »
Pch, vy a vaše realita  ;)  :D Tak samozřejmě nemyslím ukazovat plíny v práci, ale třeba chodit si věšet látkové pleny na společný balkon v domě. Nebo i to, že plenky někde koukají z kalhot na veřejnosti mi přijde v podstatě neškodné.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: odhalen ??
« Odpověď #20 kdy: Července 01, 2013, 21:54:54 »
Asi tak podobne, jako to napsal Sambal - nechci se nikde vystavit riziku zesmenovani apod., jak pisu vyse - nemam to zapotrebi. Zpusoby, jak se (ne)propalit, mam dost zvladnuty, nakonec - asi pred mesicem jsem si nahodil pliny nepretrzite po dobu 4 dni a nikdo nic. Ale to se musi umet... Kdo si vezme (skoro)pruhledny hadry, tak je jasny,ze zariskuje, zatimco gate od policajtu plinu spolehlive zasijou. Ma to jednu nevyhodu - kdyz se objevi "nahodna zena," tak se zena bud musi poslat pryc, nebo se musi sundat plina. To uz si musi rozhodnout kazdej sam a ja za sebe volim SUNDAT. Zena je nenahraditelna...

Nakonec - za kamoskou jezdim dost casto a ona za mnou taky. Ma to svoje vyhody.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re: odhalen ??
« Odpověď #21 kdy: Července 02, 2013, 13:20:12 »
Samozřejmě,že ja jsem nemyslel,že bych si vzal jen tričko a plinku a šel se procházet po Brně :)) ale takove nechtěné malinko povytáhle tričko nebo trochu pruhledne kratase nic není...a ja kdybych tak někoho viděl určitě bych za nim nešel a ptal se ho jestli nosí plenky a proč..:)a konec koncu pořád se to dá hodit na-zdravotní problémy....Přítelkyně o tom ví,takže i kdyby jí to někdo práskl tak je to v poho.:)Ikdyž jak píše Tretioko taky bych je sundal....:)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re: odhalen ??
« Odpověď #22 kdy: Července 03, 2013, 07:13:15 »
Mám to podobně jako vyckis, přítelkyně o tom ví, takže tady žádný problém nehrozí. A to, že by někoho hrozně zajímalo, jestli mám plenu nebo ne, tak to byl jen můj iracionální strach ze začátků nošení plínek. Většině lidí naprosto nezajímá, jestli mám nějak o fous víc vycpané kalhoty a ikdyž si všimnou, tak mi tak leda věnují pohled a tím to končí. A i to spíš jen odhaduji, že si všimli, než abych to věděl.
Ale každému co jeho jest, mě prostě vzrušuje ponížení a po takovémto už nějaký čas toužím.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: odhalen ??
« Odpověď #23 kdy: Října 16, 2013, 13:59:22 »
Také niečo, ako odhalenie PLIENKARSTVA sa môže stať bez toho, že by si to niekto uvedomil...
Stalo sa mi to, ked ma prišiel pozrieť kamarát bez ohlásenia skoro ráno, ked ešte o svete nemám ani tušenie, hlavne po prehýrenej noci, ako to vtedy bolo a to som spal zhruba štyri hodiny. Zvonil akoby ho za vajcia ťahali a ja nič poriadne nevnímajúci som otvoril dvere a mal som na sebe plienku a gumené nohavičky. Myslím, že v tej chvíli sa cítil trápne, do tej doby chlapa v plienke ešte nevidel. Zakotvili sme v kuchyni s pivom v ruke a po treťom som si vychutnával plienkovu kompletku, len som sa na stoličke mierne posunul dopredu, nech to má voľný priebeh...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »