Autor Téma: Odhalen!  (Přečteno 16972 krát)

Offline plenkar123

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Odhalen!
« kdy: Listopadu 03, 2013, 23:22:29 »
Přeji hezký den. Je mi 19 let a k  ABDL komunitě už taky nějaký rok patřím, ale většinou jsem jenom četl. Ze začátku to byly jenom videa, pak plenkové vzorky, bylo jedno jaké, ale od té doby co jsem se přestěhoval do vlastního to bylo jinak. Začal jsem si kupovat balíky a přemýšlel jsem i o tom, že bych si koupil nějaky to oblečení. Uspěšně jsem to skrýval, až do dnešního dne. Vzdycky jsem si představoval, jak si najdu nějakou kamarádku, nebo jeěte lépe holku na hraní v plenkách. Jsem jenom převážně DL, a tak jsem doufal a doufal... Našel jsem si přítelkyni, v posteli byla pro všechno a tak jsem se zeptal na rovinu jestli ma nějakou úchylku? Odpověděla mi že ne. A jak jsem doufal, že když se mi svěří s něčím tajným ona, tak by to bylo pro mě jednodužší. Ale... Bouhužel jak jsem uslyšel její odpověď stáhl jsem "ocas" mezi nohy a jenom jsem se blbě tvářil. Je to nedávno, zaregistroval jsem se na amerických strankach s ABDL obsahem a chtěl jsem si nahrát nějaké fotky. Tak tedy proč ne říkal jsem si, vyfotil jsem se a nahrál je. Jenomže jsem se vyfotil telefonem a protože mi bylo fotek líto, tak jsem si je schoval do PC, myslel jsem si že když na PC chodím jen já tak jsou v bezpečí. OMYL -> Přítelkyně zůstala dnes doma, já potřeboval něco opravit na autě a tak mě poprosila jestli bych jí nemohl pustit počítač, neměl jsem problém, tak jsem se optal jestli chce film nebo na internet (mam i svuj prohližeč na toto), odpověděla, že film tak jsem jí zapnul do počítače můj externí HDD, pustil film a odjel. Když jsem se vrátil film už zkončil, přítelkyně seděla u počítače a říkala že to právě zkončilo. V pořádku. Potom mi řekla že si prohlížela fotky co našla na HDD. Taky v pořádku moje fotky jsou ukrytý tak jsem v klidu, ale zeptal jsem se copak tam našla zajímavého. "Tvojí kamarádku v kalhotkách" odpověděla, tak jsem jí vysvětlil jak se věci mají a že je to kamarádka. Po tiché pauze mi řekla "a ještě jsem viděla ty tvoje fotky v plínkách". Strnulo mi. Nevěděl jsem co říct, "jak jí to mám vysvětlit" říkal jsem si? Tak jsem ze sebe vysoukal, že jsem se  vsadil s kamarádem o to, že na sebe vezme jeden z nas plinky a že já jsem prohrál. Jelikož jsem tam měl i fotku s počůranou plínkou, na kterou jsem si vzpomněl, tak jsem se odkázal na to že to byla druhá sázka. "Vypadá to že to vzala" říkal jsem si v duchu. Odvezl jsem ji proto domu tam jsme měli ještě bpár minut společnou řeč, při který jsem se jí zeptal kde všude na HDD se koukala, Protože sbírka ABDL videí je docela bohatá :-D a tak jsem se chtěl ujistit, jestli ví o tom že jsem lhal a nebo ne. Řekla že našla nějaký videa, ale že je neotvírala. "UF" oddychl jsem si v duchu "alespoň že tak". Dorazil jsem domu a zkoumal co všechno mohla vidět. Protože mi pořád vrtalo hlavou, jestli o tom ví, nebo ne a docela by mě zajímala její reakce. Zavolal jsem jí a řekl jsem jí:
Já "lásko víš, já se ti musím přiznat, já jsem ti lhal.
Ona "S čím?"
Já "Viděla jsi ty videa?
Ona "Možná, s čím jsi mi lhal?"
Já "Víš o těch plenkách"

Teďka mě připadalo těch 10 vteřin ticha jako strašná doba. Doufal jsem, že to vyjde... Bohužel.

Ona "Jako jak to myslíš?"
Já "Víš to s těma fotkama, to nebyla sázka."
Ona "ale?"
Já "Víš mě se to líbí"

 Na tu trapnou pauzu kdy vlatně já sám jsem se dobrovolně přiznal nezapomenu. Pak jsem jel za ní. Vyklopil jí upně všechno a koukala ma mě s otevřenou pusou. Nezmohla se ani slova. Řekl jsem jí že jsem jí to chtěl říci, když jsem se ptal na tu úchylku, ale poté co řekla že žádnou nemá, tak jsem ucuknul. Zajímalo jí jestli je víc takových lidí.? Během vteřiny jsem jí odpověděl, že ano a že nás není zas tak málo. Popovídali jsme si řekla mi že jsem divnej a že by do mě nic takového neřekla.

Teďka čekám jak se to bude vyvíjet dál, myslím si že mě kvuli tomu neopusti, ale bojím se.  :? Vypadá to tak, že toho budu muset nechat. Hold není všechno tak jednoduché jak to vypadá. Myslel jsem si že bych mohl být ve větším ráji něž jsem. No nic, držte mi palce lidičky.
 Mějte se hezky. Plenkar123
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re: Odhalen!
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 04, 2013, 09:41:58 »
je mi taky 19 a s přítelkyní jsem řešil podobnej, problém. Po měsíci vztahu jsem nějak omylem prohodil, už si přesně nepamatuju v jaký  souvislosti, větu "Tak to je dobře, že nevíš, co mam ve skříni já."  Bohužel se toho přítelkyně chytla a začala se vyptávat, co že tam mam. Chtěl sem to nějak zakecat, ale ona pak začla vyšilovat, že před sebou nemůžeme mít žádný tajemství a co když tam mam třeba nějaký zbraně, nebo něco nebezpečnýho. Nějak sem tu situaci nezvlád a nakonec to dopadlo tak, že sem jí dal do ruky klíč od skříně a řek sem jí, že to neni nic nelegálního ani nijak společensky nebezpečnýho. Že je to jen moje soukromá věc. Že jí dávám kllíč, což znamená, že se může jít nahoru do pokoje podívat, co v tý skříni je, ale že taky pochopitelně nemusí.
   Očekával sem, že to pochopí tak, že se tam může podívat, ale nemusí. No, samozřejmě, že se tam musela kouknout. Za pár minut se vrátila, dala si panáka a řekla, že doufala, že tam budu mít třeba nějaký bičíky nebo pouta. Plenky asi fakt nečekala. Ale po dlouhý diskusi sme se dohodli, že o tom prostě už nebudem mluvit a že to zůsta jen u mě v soukromí.
Už to jsou 3 měsíce a stále nám to klape.
Pokud tvoje slečna neni nějaká hysterická nána, tak to pochopí.
Hodně zdaru.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Odhalen!
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 04, 2013, 23:03:56 »
Držím palce  ;)

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re: Odhalen!
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 11, 2013, 20:47:26 »
Tak jak to dopadlo? Jsme napnutý, nenechávaj nás čekat!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re: Odhalen!
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 14, 2013, 20:27:08 »
Já jsem odhalen nebyl, já se odhalil sám. Byl jsem s přítelkyní už rok a půl, možná i dva. V průběhu našeho vztahu jsem měl různé narážky ale nikdy na ně nebyla taková reakce, abych si řekl, že je na stejné vlně a nějak se odhalil.

Jsem DL a mám rád i bondage, takže jsem to na svojí přítelkyni zkusil jako první s bondáží kde bylo spíš vlažné přijetí než úžasné zpestření které se dál prohlubovalo. Jednou, když jsme přijeli z nějaké návštěvy nebo výletu, sme si povídali u nás na posteli a asi po dvou hodinách sme zabrousili i na téma svazování až jsem se dostal do fáze, kdy jsem jí řekl o plenkách . Vím že z toho byla spíš strnulá než v šoku, byla i ráda, že jsem jí důvěřoval a řekl jí takovéhle tajemství ale reakce byla spíš ve stylu "dá se to léčit" či "nějak se spolu z toho dostanem". Dvakrát sem jí tuším i do plen oblékl a spoutal a i přesto, že to pro mě je doposud jeden z nejhezčích zážitků, šance že by se ta situace opakovala nějak pravidelně je hodně malá.

Čili, o mém zaměření ví, ví že mám v krabici od rádia v naší skříni schované "nádobíčko" ale to nosím jen když není doma. Sex máme normální, bez svazování nebo plen a funguje to. Uvědomuju si, že holek co to toleruje není tolik, holek který by to se svým partnerem dělali pravidelně je ještě míň a skutečných, kterým by se to líbilo a aktivně provozovalo je naprosté minimum. Vím že tu na foru pár lidí má nebo jim přeju velmi hezký vztah, realita je však taková, že dívek na nás kompatibilních je velice málo. Je mi 28 což je skoro o 10 víc než vám, takže doufám že generace vašich dívek je na tom s myšlením a přijímáním nových věcí líp ale obávám se, že šanci má i tak jeden z padesáti. Snad nejsem moc depresivní :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Odhalen!
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 15, 2013, 09:49:50 »
Jen blbnete... Asi pred dvema tejdnama se jedna moje kamoska (20) podrekla, ze by se ji libilo vratit se do jeslicek (a neni to ta "moje" kamoska, se kterou tyhle veci provozuju uz delsi dobu.) Tak jsem si z ni delal srandu, ze si pujde hrat na pisecek a po obede spat, ta se tomu smala a rikala ze proc ne... Prastena je dost, ale spis je dominantni, tak nevim... Stejne ji hned tak neuvidim, abych si to vyzkousel. A zase abych se nechal zinfantilizovat od dvacitky... takovej zajic uz nejsem.  

Pak taky zase mam jeste jeden pripad, kdy se mi na jinym serveru sama ozvala (udajne) zena, ze mnou popsanej a nejednou zrealizovanej scenar Diaper bondage se ji libi, i jsem ji odpovedel, ale uz se neozvala.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Luboš

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: 1
Re: Odhalen!
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 16, 2013, 19:46:19 »
To já když jsem řekl partnerce že nosím plenky tak odemne odešla a řekla že s úchylem nechce mít nic společného,přitom pro mně není nic lepšího než nosit plenky s gumovíma kalhotkamy. Prostě jsem Dl a nikdo to nezmění. Chtěl jsem říct že radší budu nosit plenky než fetovat nebo brát drogy. To že lidi nosí rádi plenky to se odsuzuje ale že někdo droguje tak to je v pořádku a ještě jim dávaj injekce  zdarma a že my si kupujeme pleny to říkají že se znečisťuje životní prostředí atd.Nevím jak ostatní ale já abych se přiznal tak já budu pleny nosit stále i když mě kdo mě zná odsuzují a říkají že jsem úchyl a že patřím za mříže na psychiatrii. Prostě bez plenek si už nedovedu svůj život představit.  :D  :D  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Odhalen!
« Odpověď #7 kdy: Listopadu 21, 2013, 14:10:53 »
Citace: "Luboš"
fetovat nebo brát drogy

Hele, to je to stejny  :D Ja mam pocit, ze prvne musite vedet s kym ze to vlastne jste, jestli ta zena ma tzv. otevrenou hlavu. Kdyz nema, tak to dopadne jak u Lubose. Aby to zena aspon tolerovala, povazuju docela za uspech. Jo pokud by ji bavilo hrat si takovym zpusobem taky, je to trojitej uspech.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline plenkar123

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Re: Odhalen!
« Odpověď #8 kdy: Listopadu 24, 2013, 22:43:46 »
Tak jsme pořád spolu. Omlouvám se že jsem vám nenapsal lidičky dří ve, ale dopadlo to obojetně. Přítelkyně na to zapomnela (teda doufam), nebavime se o tom a ja se k tomu s ni vracet asi nehodlam. jeji reakce mi stačila a myslim si že to je tak tak. Kazdopadne mam dobrou skrys na kterou se (teda kdyby se stehovalo, tak jsem nahranej) neprijde.
S pozdravem Plenkar123

Kdyby byl nejaky sraz Ustecky kraj, rad se pridam. To sami plati pokud by se chtel nekdo seznamit a pokecat. Rád nekoho poznam.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Odhalen!
« Odpověď #9 kdy: Listopadu 25, 2013, 10:10:43 »
Zajimalo by me, ktera zenska neco takovyho zapomene. Je dobre si uvedomit, ze pamet chlapa je podstatne horsi - obecne, natoz u takovyhle veci. Takze dej bacha a at to dobre pokracuje !
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re: Odhalen!
« Odpověď #10 kdy: Prosince 01, 2013, 20:32:49 »
Také bych řekl, že na to nezapomněla. A z mého pohledu je větší průšvih tak fotka kamarádky v kalhotkách spíš než tvoje fotky v plenkách  :lol:

A uvidíš, jak dlouho tě bude bavit to před ní skrývat, nebavit se o tom a dělat jakoby nic. Mně to přestalo bavit velmi rychle. Po čase jsem si řekl, že je to prostě mojí součástí a že nevím proč bych to měl tutlat. Konec konců nikdo není bez chyby a nevím, proč zrovna já bych měl být ten, co se bude cítit provinile. Takže teď už to vůbec neřeším. Nenutím jí to, ale ani náhodou to nehodlám skrývat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re: Odhalen!
« Odpověď #11 kdy: Prosince 02, 2013, 09:45:09 »
JJ naprosto souhlasim.Mám pocit,že my to máme uplně stejné co se týká partnerek.Pořád jsem váhal a ikdyž o tom věděla tak sem to skovával.Ale dlouho jsem to nevydržel.Teď už si to dělam jak já chcu.Ona mi to toleruje a ja si klidně chodim doma s plinkou a mam je i ve skříni,takže se s nimi potkává docela často a nic už neříká.Bere mě prostě takoveho jaky jsem a to se mi na ni líbí.
« Poslední změna: Prosince 02, 2013, 17:19:26 od Bibinko »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Odhalen!
« Odpověď #12 kdy: Prosince 02, 2013, 14:29:57 »
Citace: "raulik"
Zajimalo by me, ktera zenska neco takovyho zapomene.

To by me taky zajimalo... Zeny si podobny veci pamatujou az moc dobre (v horsim pripade nas pak nekde zdrbou) a nemusi se nutne jednat o pliny, ze... Takze bych se mel na pozoru. V kazdym pripade... Zeny tohle tolerujou v zasade dost malo a ani se jim nedivim. Ale to uz me davno netrapi.

Jakkoliv to zni potrhle, tak v ABDL komunite je spousta vselijakejch blaznu, ktery dal nez na pliny nedokazou myslet. A v tom je ta obrovska chyba, je nutny to videt v souvislostech, jak tech do plusu, tak do minusu. A ty minusy prevazujou. Asi to ani nema cenu dal rozebirat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »