Autor Téma: kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D  (Přečteno 7413 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D
« kdy: Října 11, 2013, 14:49:00 »
stalo se vám někdy, at už ve stavu rozespalosti, nebo pod vlivem alkoholu, že jste si řekli, že máte na sobě plínku a tak jste v klidu čúrali, nebo kakali? a až jste se dostali k sobě, tak jste zjistili, že jste jí vlastně neměli na sobě a že máte bláto v kalhotkách? někdy se toho trošku bojím.. moc nepiju, ale takovej ten pocit, kdy se v sobotu vzbudíte v 6:00, začnete snídat a u jídla si uvědomíte, že je sobota.. prostě v tu chvíli si myslíte, že to tak doopravdy je :D předem děkuji za reakce.. klukům se to stane, po 15 pivech a 6 rumech to do kalhot pustí i zarytý odpurce plínek :D ale spíše jak je to u nás holek? setkala jsem se u kámošek, že se vzbudili v noci, sedli si na postel a v domnění, že jsou na záchodě začnou čúrat.. :D u nás, milovníků plínek je to s vyšší pravděpodobností, protože umíme zatlačit i mezi lidma.. budu zvědavá zejména na dívky, zda je můj strach opodstatněný..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D
« Odpověď #1 kdy: Října 12, 2013, 00:26:32 »
Nestalo, protoze si do pliny nekadim. Hlidej si to a prebal se pred spanim, i kdyz treba budes pod obraz... Pokud to teda bez pliny nezvladnes. Ja coby "nesraci" DL si vymenim rano i vecer, pokud teda plina vubec  je, a pokud neni (97% noci/rok,) tak o nic nejde: WC je vzdy v dosahu.

Bejvalka se pochcala, kdyz se ji ve dve nebo ve tri rano zdalo, ze sedi na WC... a byla strizliva (litr piva napul mezi nama dvema se nepocita, a i kdyby byly dva, porad je to malo.)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D
« Odpověď #2 kdy: Října 12, 2013, 10:58:15 »
Už sa mi to stalo a vädčinou ked som ešte pod vplyvom alkoholu, čo býva pomerne často a slipy sú hned plné...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D
« Odpověď #3 kdy: Října 12, 2013, 11:16:06 »
Taky ses peknej ochlsta... To co ty vypijes, to bych nikdy nepreplaval  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  Ale ja sam jsem si taky parkrat nalozil, dvakrat z antibiotik a dvakrat z chlastu. Ani jednou jsem nemel plinu, takze "chudak trenyrky..."
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D
« Odpověď #4 kdy: Října 12, 2013, 11:20:51 »
Děkuji Vám pánové za reakce. Moc nepiju, tedy téměř vůbec, jedině míchané nápoje a i to né ve velkém. U mně z alkoholu tyhle situace zatim nenastali, ale někdy bývám zmatená a myslím si věci v rozespaní jinak, než doopravdy jsou, jako třeba ta sobota ráno, která se mi stala několikrát.. Může za to i můj budík, který zvoní prostě každý den ve stejnou dobu, je porouchanej a dá se jen v tu chvíli vypnout, ale za 12 hodin opět zazvoní, takovej starej, kterej se řídí polohou malé ručičky.. bojim se právě, že třeba se mi tohle někdy stane třeba na festáku, že se vzbudím na smích lidi, protože jsem se na madračse u stanu ve spaní pokakala, nebo já nevím, že třeba usnu v kině u filmu a pokakám se.. zatim se mi to nestalo a doufám, že moje obavy jsou zbytečné, nicméně nic nedám za to, když se Vás starších optám, zda se Vám to časem neobjevilo, tenhle fenomén.. piště dál, budu ráda.. :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D
« Odpověď #5 kdy: Října 12, 2013, 14:35:30 »
Ty chodis spat do kina ? To jsou prachy vyhozeny z okna...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D
« Odpověď #6 kdy: Října 12, 2013, 15:53:01 »
:D ne samozřejmě úmyslně, ale pokud dem s přítelem v pátek po celotýdenním vstávání ráno do školy, tak nevydržím dlouho a už se mi stalo, že jsem usnula.. stane se, no.. tma, teplo.. byl to film, kterej jsme chtěli vidět, žadné mazlení u neatraktivního filmu, takže jsme jen koukali.. ale spánek byl silnější :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: kakám, kakám a najednou zjistím, že nemám plínku :D
« Odpověď #7 kdy: Října 19, 2013, 12:48:00 »
Mne je celkom jedno či mám na sebe plienku alebo slipy, ked to príde, pokojne sa pokakám, pocikám práve tam, kde som a poriadne si to vychutnám ten pocit slasti... :P
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »