Anketa

Oznámkujte tento příběh (jako ve škole)

1
10 (83.3%)
2
2 (16.7%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 8

Hlasování ukončeno: Září 18, 2013, 10:04:05

Autor Téma: Radkovy narozeniny  (Přečteno 9734 krát)

Offline nitra

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 4
Radkovy narozeniny
« kdy: Září 18, 2013, 10:04:05 »
Konečně doma. Cesta z Prahy byla únavná. Vlaky přecpané studenty vracejícími se toho čtvrtečního odpoledne praskaly ve švech. Nádraží plné rámusu a smradu, řev a pískot. Radek si oddechl, když zavřel domovní dveře a přivítal jej klid a nenapodobitelná vůně domova. Těšil se, jak si užije prodlouženého víkendu, ředitelské volno přivítali všichni s nadšením. Zítra bude doma nejspíš sám, rodiče budou v práci, otec určitě přijede zase až v sobotu a dvacetiletá sestra studující už vysokou školu volno nemá. Projela jím lehká vlna vzrušení, když na to pomyslel. Bude sám a bude mít klid na brouzdání po internetu a hledání stránek a obrázků jeho pečlivě utajované plenkové fantazie. Zatím jen fantazie, ve svých takřka 17 letech neměl za sebou ani klasickou sexuální zkušenost, natož příležitost zažít to, o čem fantazíroval potají při masturbaci.

Mamka byla už z práce doma. Usmála se, když jej spatřila ve dveřích. Utřela si ruce kuchtící něco voňavého na večeři a šla jej přivítat. Objal se s ní moc rád. Měli spolu hezký vztah, nepřeháněla to s komandováním, a když se mu občas podařilo něco vyvést, většinou ho podržela a kolikrát i pomohla utajit to nejhorší před otcem, který byl ve výchově o poznání přísnější. Slušelo jí to, dbala o sebe, sportovala a na jejím těle nebyla blížící se čtyřicítka patrná.

-   Ahoj Radku, dneska jsi stihnul i přípoj…
-   Jo, ale bylo to o chlup.
-   Tak si můžeš dát sprchu, jídlo ještě není hotové, stihneš to. A večer bychom si mohli v klidu sednout…... možná Tě čeká i nějaké překvapení, dodala po chvíli. Doufala přitom, že si nevšiml, že zrůžověla, protože nad tím překvapením dlouho přemýšlela a vůbec si nebyla jistá, jestli to nepřehnala.
-   Tak fajn, usmál se její syn a šel si vybalit věci. Nad jejími slovy se nepozastavil, samozřejmě nezapomněl, že má v sobotu narozeniny, nejspíš mu koupila nějakou drobnost.
 

-    Uff, jídlo bylo výborné, díky mami. Asi se na chvilku natáhnu, jinak prasknu. Jestli to bylo to narozeninové překvapení, tak jsem naprosto spokojený. Natáhl se na pohovku a jenom spokojeně odfukoval.
-   Ne, to samozřejmě nebylo ono, mám něco jiného. Jestli si chceš jít lehnout, tak možná do pokojíku, předala bych Ti to asi raději tam. Radka překvapilo, když si máma sedla k němu a očividně nevěděla, jak začít
-   Co se děje? Zeptal se nechápavě.
-   ….víš, to moje překvapení….
-   Co je s ním? zasmál se. – Bojíš se mi ho teď dát?
-   Právě že trošku jo, špitla a nepatrně zrůžověla.
-   Nechápu….
-   No, nejsem si jistá, jestli ho ode mě přijmeš. Ale byla bych ráda, kdybys chtěl. Snažila bych se, aby to bylo tak, jak si přeješ.
-   Tak teď už nechápu vůbec nic, řekl doposud s úsměvem a zakroutil hlavou.
-   Já…nechápej to špatně, rozhodně jsem to neudělala úmyslně a v žádném případě nešmíruju Tvoje věci, ale když jsi v neděli odjížděl do Prahy, neukončil jsi na počítači všechny soubory…. A když jsem jej pak vypínala a klikla na lištu, soubor se mi zobrazil….

V tu chvíli by se v něm krve nedořezal. Panebože, pomyslel si. Snad to nebylo právě „TO“!!!
-   Co tam…, zakoktal
-   Asi víš…povídka…
Myslel, že se v tu chvíli hanbou propadne. Ona to ví, přečetla si všechno…to nemůže být pravda..a přijde na to zrovna mamka…
   -     Nic si z toho nedělej, vážně. O nic nejde. Představy máme všichni, není na tom nic tak…
-   Mami, prosím Tě!
-   Opravdu, Radku, nedělej z toho vědu. Naopak, moc ráda bych….
-   No to v žádném případě!! Vybuchl podrážděně
-   Proč? V té povídce to přece bylo o klukovi a jeho mamince….
-   Nechej toho, prosím Tě…., zaúpěl a odvrátil se od ní. Neměla jsi to nikdy vidět
-   Nechci Tě nijak trápit. Jen…. Nechtěl by sis tu fantazii prožít? A s kým jiným by to bylo takové? A komu jinému bys mohl tolik důvěřovat? U mě máš jistotu, že si to nechám pro sebe…
-   Mami….opravdu…nechme toho….

Ležel obrácený zády k ní a ona seděla u něj a čekala. Nakonec z něj vypadlo:
-   copak nechápeš, jaký je to rozdíl? Ta povídka byla jen pro mě, s Tebou bych to nepřežil, hrozně bych se styděl.
-   Ale chápu, neboj se. Navíc, jak jsem ji pochopila, ten stud tam hraje důležitou roli, ne? Ale pokud nechceš…...
Už neodpověděl a tak se zvedla, uklidila ze stolu a umyla nádobí. Když se pak později osprchovala a vrátila do obýváku, už tam nebyl. Chvíli stála nerozhodně před skříní, ale pak ji přeci jen otevřela, sebrala na jejím dně velký balík a zaklepala na dveře synova pokoje..
-   …jo, ozvalo se po chvíli.
Pomalu otevřela a vešla dovnitř. Ležel na posteli v domácím oblečení a hleděl do stropu.
-   Nespíš?
-   Nemůžu.
-   Přinesla jsem Ti ten dárek. Otevřeš si ho aspoň? Prosím?
-   Já vážně nevím, mami. Je to děsně trapné. Nejsem už mimino.
-   Vím, kdo jsi a jsem na to pyšná. Jsi už skoro dospělý chlap…. Ale doma v soukromí můžeš být, kým chceš…… Já bych občas malé miminko brala, opravdu, dodala ještě. Položila balík vedle Radka, sedla si k němu na postel a pohladila ho po vlasech. – Zůstane to mezi námi, když se Ti to nebude líbit, necháme toho a zapomeneme, že se něco stalo.
Nerozhodně těkal očima z balíku zpět na matku. Potichu jej povzbuzovala a konejšila. Nakonec zvedl roztřesenou ruku a zatáhl za širokou růžovou mašli. Pomohla mu s balicím papírem.
-   panebože, vydechl. I když to víceméně čekal, nevěděl kam s očima, když obsah balíku spatřil na vlastní oči. Opravdu mu jeho vlastní máma dává k sedmnáctým narozeninám věci pro mimina! Byl tam balík plenkových kalhotek pro dospělé, balík jednorázových plen, stoh látkových. Krabička s mastí na opruzeniny i s obrázkem batolete a nahoře toho všeho velikánský dudlík v krabičce s nápisem „FOR ADULT BABY“, který si už několikrát prohlížel v internetovém obchodu. – To fakt nejde, mami.
-   Pšššš…. Jenom to zkusíme, nemusíš se bát. Otevřela krabičku s dudlíkem. – Už je vyvařený, zkus ho do pusy. Zakroutil hlavou.
-   Nechci, opravdu.
-   Ale no tak, jen ho ochutnej.
Konsternovaně zíral, jak cumel navlhčila ve svých ústech, stejně jako to dělávala, když byl opravdové miminko. – Je krásně velký, budeš ho při dumlání hezky cítit v celé puse, usmála se něžně a přiložila mu ho ke rtům. Sevřel ústa a chvilku uhýbal, ale tak dlouho mu po nich vlhkých dudlíkem jezdila a jemně syna povzbuzovala, až rty povolil a gumové šidítko vklouzlo dovnitř.
-   No vidíš, Radečku, pochválila jej, ale rukou mu stále dudlík jistila u pusy, aby ho snad nevyplivl. – To je ono, a teď zkus dudlat, jako velkou bradavku.
Zrudl jako rajče.
-   Nemusíš se stydět, jsi přece moje miminko, můj maličký chlapeček. Je přece normální, že by ses chtěl přisát k maminčině bradavce.

V životě jej nenapadlo, že by něco takového ještě někdy slyšel z úst své matky, ale byla to slova z té povídky, z jeho fantazií a přes všechen stud cítil, jak mu tvrdne penis v kalhotách. Pořád hladila jeho vlasy a její všeobjímající mateřský úsměv a polohlasná slova jej začínala uklidňovat..
To snad není pravda, prolétlo mu hlavou. Opravdu tady v 17ti ležím před svou vlastní matkou ona mi do pusy strká cumel! Nemohl uvěřit, že k tomu opravdu došlo, že je to skutečnost. Niky by jí nedokázal ani naznačit, že by se mu něco takového líbilo, že by jej to v tomto věku mohlo vzrušovat. Jak by to vůbec mohla pochopit? Raději ani nepomyslel na to, jak by jeho rodina na takové zjištění reagovala. Přece by museli být všichni úplně zděšení a zhnusení, jaké čuně se skrývá v jeho skoro dospělém těle. Chování své mámy prostě nedokázal pochopit. Najednou sebou trhl – musí na záchod! Pokusil se vstát, ale rozhodným tlakem ruky na jeho hrudník mu to znemožnila.
-   Co se děje, miminko?
-   Musím na malou, mami…, zahuhlal přes dudlík
-   Ale to nepůjde, řekla rozhodně. Jednou rukou obratně rozlepila plastový obal a vytáhla jedny plenkové kalhotky.
-   To neeeee!!, zaúpěl její syn.
-   Ale ano, Radečku, miminka čurají do plenek, vysvětlila mu láskyplně, ale zároveň rozhodným tónem nepřipouštějícím žádnou diskuzi. Nečekaným tlakem na rameno ho překulila na záda.
-   Přece nechceš….
Usmála se. – Přesně to chci. Chci svoje malé miminko svléknout a zabalit do plenek.
-   Mami, prosím Tě, to už ne…opravdu…prosím…
-   Nehádej se se mnou. Bez toho by ta naše hra ztratila kouzlo. Musíš se mi odevzdat úplně celý, bez výjimky. Teď Tě svléknu a přebalím.
Po chvíli protestů a smlouvání to vzdal a nechal si vyhrnout triko a stáhnout domácí kalhoty. Ještě jednou chabě zaprotestoval, když uchopila okraj jeho trenýrek, ale pak vzdal veškerý odpor, zavřel oči a nechal ji dělat, co chce. Mamka teď uvidí mého stojícího ptáka, blesklo mu hlavou a polilo ho horko ze směsi studu a vzrušení. Vzápětí mu trenky strhla a jeho napůl ztopořený penis se zakýval nad břichem.
Vydechla. Byl krásně velký a žalud lesknoucí se vzrušením napůl vykukoval z předkožky. Pokusil se zakrýt svou erekci rukou, ale nedovolila mu to.
-   Tssss, miminka se za svého ptáčka nestydí.
Všechno se v něm bouřilo. Ve svých fantaziích právě takové situace vyhledával, tam jej nesmírně vzrušovaly. Ale toto byla skutečnost. Je už prakticky dospělý chlap, v puse má dudlík a leží nahý před svou matkou, která si ho očividně prohlíží a právě se chystá zabalit mu jej do plenek!!
Šustivý zvuk a trhnutí lepítek jeho domněnku potvrdily.
-   Zvedni zadeček, Radečku, přikázala mu tiše. Poslechl a cítil, jak mu zadek podkládá měkkou plenkou. Nevzala jen jednorázovou, pod ní byly snad i čtyři látkové. – Musíš tam mít pořádný balík, vysvětlila mu něžně. Nechám Ti je celou noc a nechci, abys je úplně pročural.
Bylo mu jasné, že to říká schválně, že si to vychutnává a chce, aby si tu situaci plně uvědomoval i on. Připravila se na něj dokonale. Nakonec mu navlékla plenkové kalhotky a celý balík do nich uchytila.
-   Taaaak, takové krásné miminko, pochválila svoje dílo. Raději si ani nepředstavoval, jak vypadá. Teď, když byl zabalený a jeho vzrušení opadalo, znovu se ozvalo nutkání na močení. Neklidně se zavrtěl. Poznala o co jde. – Musíš to zkusit pustit. Hezky se před maminkou počurej do plenek. Ničeho se neboj, je jich dost, udrží to všechno. Její slova jej zase vzrušila, ale potřeba byla příliš silná. Přitiskla se blíž k němu a tlak jejího těla proti plenkám mačkajícím jeho podbřišek dokonaly zbytek. Nejdřív jen krátké čůrky, ale když jej neustále přesvědčovala a povzbuzovala, pustil to naplno. Bylo to nekonečné. Byl přesvědčen, že plenky nemohou všechno udržet, ale bez potíží to zvládly. Celý jeho rozkrok zalilo teplé vlhko. Byl vyprázdněný, ale ještě nebyl konec. Matčina ruka jej konejšivě hladila po břichu pod trikem a občas ho jemně poplácala po přední straně plenek. Brzy ucítil, jak mu zase tvrdne. Největší šok ale nastal, když si povolila knoflíčky halenky, rozevřela ji a z košíku podprsenky vytáhla prs.
-   Pojď ke mně maličký, maminka Ti dá bumbat. V úžasu hleděl na matčino obnažené sněhobílé ňadro, výrazně hnědý dvorec a tuhý hrot bradavky nasměrovaný k jeho puse. Rychlým pohybem jej zbavila dudlíku. Než se nadál, nahradila ho teplá bradavka. Naoko se bránil a uhýbal, ale pouze prodlužoval tu neuvěřitelnou chvilku, kdy mu prsem jezdila po tváři, než jej „přemohla“ a on přijal matčin struk do úst. Tlumeně zasténal, když její ruka vzápětí sjela z jeho břicha do plenek a s jistotou sevřela v dlani jeho chloubu. – Hezky cucej, miláčku, maminka se o Tebe postará. Dívala se mu přímo do očí a její ruka mazlivě přejížděla uzdičku vlhkého žaludu. Přivádělo ho to k šílenství.
-   Já to nevydr…zahuhlal s plnou pusou
-   Pšššššš, nebraň se tomu, vystříkej se do svých plenek, maminka se chce dívat, jaký jsi šikovný chlapeček, hezky se udělej, miminko moje….
Víc povědět nestačila, vzápětí její dlaň zaplavil příval jeho semene. Další a další cákancem protékaly prsty a vpíjely se do vlhkých plenek vonících močí. S matčinou bradavkou v puse a její rukou na ochabujícím penisu ho začal přemáhat spánek. Lehce se odtáhla, přikryla ho dekou, políbila a zvedla se k odchodu. - Dobrou noc, chlapečku můj. A všechno nejlepší.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re: Radkovy narozeniny
« Odpověď #1 kdy: Září 24, 2013, 11:13:38 »
Nádhera,oohhromuujícíí,fakt dobrý.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Radkovy narozeniny
« Odpověď #2 kdy: Září 25, 2013, 11:34:40 »
Super povídka.Chtělo by to pokračování. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Radkovy narozeniny
« Odpověď #3 kdy: Října 14, 2013, 12:10:58 »
:D Keby tam nefigurovala matinka, (INCEST) celkom fajn, dokonca som práve vstal s poriadne pomočenou a naloženou plienkou...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Radkovy narozeniny
« Odpověď #4 kdy: Října 14, 2013, 22:44:45 »
Super povídka jen tak dál, doufám že bude nějaké pokračování moc dík.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »