Autor Téma: Syn kamarádky III.  (Přečteno 26736 krát)

Offline nitra

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 4
Syn kamarádky III.
« kdy: Září 17, 2013, 21:27:51 »
Nechala jsem svoje velké miminko vychutnat jeho slastné vyvrcholení a odešla do kuchyně připravit opravdovou snídani. Přece jen jsme nepřijeli jen si užívat, práce na nás opravdu čekala a já si nemohla dovolit ztratit celý prodloužený víkend hrátkami…přestože mě to nesmírně bavilo. A pokud jsem měla Pavla zaměstnat, musel se pořádně najíst. Proto už za pár minut voněla po chalupě míchaná vejce se slaninou. Když bylo všechno hotové a já rychle zhltala svou porci, přivedla jsem svého chlapečka do kuchyně. Usadila jsem jej do upraveného křesílka s otočným ministolečkem podobným těm v letadlech. Uvázala jsem mu bryndáček s medvídkem a sedla si k němu. Přestože bylo vidět, že se pořád trošku stydí, začala jsem jej malou lžičkou krmit, chleba jsem mu trhala rukou na kousky a vkládala přímo do úst. Úmyslně jsem přitom nechávala své prsty na jeho rtech trochu déle, což jen umocnilo důvěrnost mezi námi dvěma. A nezapomínala jsem ani na čaj v jeho láhvi, každou chvilku jsem mu vsunula její umělou bradavku do pusy a dívala se, jak roztomile saje. Celou dobu jsem k němu mluvila jako k opravdovému dítěti a chválila jej, jak pěkně papá a že je maminka ráda, když vidí že chlapečkovi chutná.

Po snídani bylo ještě třeba vyměnit plenky. Byly pořádně prosáklé a když se Pavel postavil, visely mu těžce mezi stehny. S úlevou se položil na náš přebalovací pult a rozevřel nohy. Odstranila jsem použité pleny a pod zadek mu podložila suchou. Zvlhčeným ubrouskem jsem pečlivě otřela celou oblast rozkroku a v žádném případě se nevyhýbala ani jeho pohlaví. To se začalo rychle probouzet k životu, jenže já jen s úsměvem zavrtěla hlavou. – Nezbedníček bude muset počkat, teď na něj nemáme čas. Pavel rychle zčervenal, ale zasmál se se mnou. Chvilku jsem se potýkala s chloupky slepenými spermatem. Naoko jsem se durdila a jakoby pro sebe nahlas bručela, že to takhle nepůjde a večer s nimi musíme něco udělat, že malí chlapečci přece na pytlíku chlupy nemají. Zaregistrovala jsem jeho vyděšený pohled, ale s pokrčením ramen mu rozhodně řekla, že se nedá nic dělat, maminka rozhodla, tak budou muset dolů. Rezignoval s povzdechem, ale určitě mu to bude přes den vrtat hlavou. Byl počuraný poměrně dlouho a já nechtěla riskovat opruzeniny. Proto jsem jej nechala chvilku „prokopat“. Přitom jsem jej lehce škádlila, masírovala mu třísla i bříško a samozřejmě občas zavadila i o kulky a nyní už hezky ztopořeného ptáčka. Určitě by se rád nechal polaskat, ale rozhodla jsem se ho trošku potrápit. Vzala jsem kvalitní hustou mast a důkladně ji rozetřela po celé oblasti, kterou vzápětí překryla plena. Tentokrát jsem nechala jen jednorázovou, bavlněné už jsem do ní nevkládala. I tak byla celkem silná a při každém pohybu si ji bude plně uvědomovat. Navíc za chvilku začne být opravdové horko. Ale zůstalo mu jeho růžové holčičí triko a nedostal ani kalhoty. Oblékla jsem mu jenom vesele pruhované podkolenky, protože půjde sekat trávník kolem domu. Kamínky tam sice nebyly, ale občas nějaká větvička zachycená nožem sekačky a vymrštěná proti noze může být hodně nepříjemná.

Takto nastrojeného jsem jej vyvedla z domu. Chvilku se ošíval a snažil se protestovat, ale pohrozila jsem mu dudlíkem přivázaným k puse, což rychle zabralo. Za chvilku už kolem domu kroužila motorová sekačka a za ní 17-ti letý mladík v růžovém tričku s rozkrokem naditým plenkami. Uklízela jsem po domě a občas vyšla za ním, aby se napil ze své miminkovské láhve, přitom ho jako pozorná maminka vždy pohladila po hlavě, poplácala po prdelce a někdy i přejela dlaní zepředu a lehce přes plenku zmáčkla pohlaví, aby si uvědomil, jak asi musí vypadat. Venku bylo krásně a já měla úžasný pocit, že všechno probíhá přesně tak, jak jsem si naplánovala. Za dvě hodiny měl celé prostranství kolem domu hotové a já jej pozvala na chlazenou domácí bezinkovou limonádu a malou svačinu. S úlevou si sedl ve stínu domu na pohovku, zasloužil si trochu pohodlí, a proto jsem jej nenutila do ne-příliš pohodlné „dětské židličky“. Sedla jsem si k němu, namazaný chleba nakrájený na kousky mu zase sama vkládala do úst. Už se z toho stal takový rituál a Pavlík sám s potěšením nechával mé prsty s každým soustem vklouznout mezi rty a jakoby náhodou je lehce ocumlával. Odolala jsem pokušení začít si s ním hrát a siestu za chvilku ukončila, Ještě jsem rukou zkontrolovala, jestli náhodou není miminko zase počurané, což se pochopitelně neobešlo bez okamžité reakce jeho pohlaví a pokračovali jsme v práci. Musela jsem uznat, že je opravdu pracovitý a šikovný a v duchu se poklonila Jarce, jak jej vychovala. Bez problému se chopil sekery a já se zalíbením sledovala jeho tělo při štípání dřeva. Dokonce se přišel sám zeptat, jestli mu maminka dovolí svléknout si to jeho „oblíbené“ tričko, že je mu opravdu hodně horko. Maminka mu to dovolila a navíc jej sama natřela opalovacím krémem, což vyvolalo příjemné pocit v nás obou. Vůbec jsem nečekala, že zvládneme tolik práce za jediný den, do odpoledne stačil dřevo nejen naštípat, ale taky jej odnést do kůlny a tam je poskládat. Byla jsem mu neskonale vděčná a v duchu se rozhodla, že večer budu ta nejhodnější maminka na světě.

Když bylo všechno hotovo a my se unavení vrátili domů, napustila jsem opět plnou vanu vody a celého si jej v ní vydrhla. Po důkladném vysušení se musel přesunout do pokojíku, kde už čekaly všechny pomůcky nezbytné k jeho přeměnu v hlaďoučkého chlapečka. Na chvilku znejistěl, když jsem na jeho intimní partie nanesla holící pěnu…a pak ještě víc, když se v mé ruce objevil holící strojek. Ujistila jsem jej, že to nedělám poprvé a on se nakonec uklidnil. Byla jsem zvyklá upravovat sama sebe pravidelně, ale toto byl úplně jiný pocit. Pod rukama jsem měla moc hezké tělo mladého muže, který se mi zcela vydal a nechal s sebou manipulovat, jak se mi zlíbí. Pustila jsem se do díla a vychutnávala si pohled i doteky na jeho vztyčeném mužství. Ani on nebyl ošizen a brzy sténal, když jsem si jej během holení převalovala v ruce, když jsem brala do dlaně zbytnělá varlata, opatrně srovnávala a napínala jejich kůži a opatrně po nich přejížděla ostrým břitem čepele holícího strojku. Nevynechala jsem žádné místečko a postupně zbavila ochlupení celého jeho těla, nejen pohlaví, ale i hrudi, podpaždí a krásně zaobleného, drobného zadku. Překvapilo mě, jak vzrušeně reagoval, když jsem se bříšky prstů dotýkala jeho zadní dírky. Když jsem se přesvědčila, že je mu to příjemné, dotýkala jsem se jej tam hodně často a dokonce jsem na chvilku zajela prstem dovnitř, což odměnil hlasitým sténáním a kapkami vzrušení na mokvajícím žaludu. Setřela jsem je a použila jako lubrikant na prstu klouzajícího do Pavlovi sevřené dírky. Několikrát během této pro oba velmi příjemné procedury byl blízko vrcholu, ale vždycky jsem to včas rozpoznala a laskání přerušila. Když jsme skončily, byl hladký doslova jako miminko. Na závěr jsem jej celého namazala voňavým dětským olejíčkem, aby se pokožka co nejrychleji zregenerovala. S úžasem přejížděl rukou po mém díle a já mu viděla na očích, že je okouzlen. Ostatně já také. Celé pohlaví bylo teď opticky větší a lesknoucí se olejem přímo vybízelo k dalšímu laskání.

Odvedla jsem jej do obýváku na pohovku a v rychlosti připravila. Sedla jsem si k němu a jeho hlavu si položila do klína. Bylo stále hodně teplo, takže jsem se nemusela bát nechat jej zcela nahého. Poslušně otevřel ústa a přijal velký dudan láhve. Soustředěně polykal a já jednou rukou držela láhev a druhou jej hladila po hlavě a tváři a přitom ho tiše chválila. Když všechno vypil, pokusil se vstát, ale já jej zadržela. - Ještě jsme neskončili, to bylo málo.
-   Ale já už víc nechci, opravdu mně stačilo.
-   Kdepak, maminka přece ví, co je pro jejího chlapečka nejlepší.
Rychle jsem povolila knoflíčky lehké košile, pod kterou jsem měla jen kojící podprsenku. – Musíme miminko nakojit.
Jeho oči se rozšířily a z bezprostřední blízkosti sledovaly, jak si povoluji háček podprsenky, ze které vzápětí vyklouzl sněhobílý prs s nalitou bradavkou. Vzala jsem jej do dlaně a nemířila Pavlovi do úst.  
–   Hezky se přisaj, Pavlíku, musíš to zkusit…..
Těžce polknul a vzápětí se jeho rtů dotkl hrot mého ňadra. Přejela jsem jím po sevřených rtech a on je pomalu povolil a nechal bradavku vklouznout do úst. Nejspíš se bál, že mi zuby způsobí bolest, sevřel rty pouze samotný hrot bradavky a velice nesměle jej cumlal.
-   Ale no tak, miláčku, neboj se a otevři pusinku, musíš si vzít celou bradavku i dvorec dovnitř….tááááák….teď je to dobře…..zkus tahat….to je šikovný chlapeček….. hezky cucej.
Myslela jsem, že zblázním vzrušením. Prsa jsem měla hodně citlivá a jejich líbání a cumlání jsem vždycky přímo zbožňovala.  A teď jakoby se kůže na mých bradavkách stahovala a já v nich cítila jakési mravenčení, jaké jsem v životě necítila. A vzrušení se z nich rozlévalo do všech zákoutí mého těla a já cítila, jak dole vlhnu. Podívala jsem se dolů a moje oči se setkaly s jeho oddaným pohledem. Usilovně se snažil vysát z mé bradavky mateřské mléko a já si najednou uvědomila, že jednou svojí rukou našel svůj penis pyšně se tyčící ke stropu a pomalu jej honí.
Ukaž, maminka sama, zašeptala jsem a moje prsty se sevřely okolo tepající žerdi nádherného čuráka.  – nepřestávej cucat, miminko, děláš to moc dobře, dívala jsem se mu přímo do očí  a zvolna přetahovala předkožku tam a zpátky přes nalitý žalud. Pokaždé, když sjela dolů, bříškem ukazováčku jsem několikrát přejela přes citlivou uzdičku. Roztřásl se, ústa zaplněná bradavkou začala prudce lapat po dechu a obličej mu zbrunátněl. Nechtěla jsem jeho slastné utrpení protahovat. Několikrát jsem zprudka zapumpovala rukou a pak předkožku stáhla nadoraz a zesílila stisk. Nemít bradavku v  ústech, jeho výkřik by se velmi hlasitě rozlehl po celém domě. Takto byl ztlumen živým roubíkem a ven se dostalo pouze tlumené zasténání. Vzápětí z ústí penisu vytryskl první gejzír semene, následován dalšími a dalšími cákanci dopadajícími na jeho břicho, hrudník a krk. Oslintaná bradavka mu vyklouzla z pusy a on se dlouze vydýchával s hlavou opřenou o moje obnažené ňadro.
-   ššš, konejšila jsem jej polohlasem lehce si hrála s jeho ochabujícím bojovníkem. – Ty jsi můj malý šikulka, moje krásné miminko, chválila jsem ho, zatímco Pavel ztěžka popadal dech. Bez protestů se nechal poutírat měkkým ubrouskem, namazat zadeček i pohlaví krémem proti opruzeninám a zabalit do naditého balíku suchých, voňavých plen. Usnul v mém klíně, uklidněn maminčinou bradavkou v ústech.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Re: Syn kamarádky III.
« Odpověď #1 kdy: Září 20, 2013, 14:38:38 »
moc pěkné :) jsem ráda že po tolika letech přišlo pokračování :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Kubík

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: 1
Re: Syn kamarádky III.
« Odpověď #2 kdy: Září 21, 2013, 22:29:14 »
taktéž, velký palec ! :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re: Syn kamarádky III.
« Odpověď #3 kdy: Září 24, 2013, 10:55:26 »
Perfektní příběh,fakt děkuji a těším se na maminčinu kamarádku-poštovní doručovatelku.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re: Syn kamarádky III.
« Odpověď #4 kdy: Prosince 13, 2013, 22:10:22 »
Hezké
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jožik

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re: Syn kamarádky III.
« Odpověď #5 kdy: Prosince 13, 2013, 22:49:08 »
Umelecké dielo, neskutočne krásne a s citom napísané.
Kde si bol/a 4 roky? Trestuhodné mrhanie talentom, a naťahovanie čitateľov, dúfam že pokračovanie príbehu bude skôr ako v r.2017 :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Syn kamarádky III.
« Odpověď #6 kdy: Prosince 17, 2014, 02:38:18 »
Nebuďte nedočkaví. Snad něco příjde.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re: Syn kamarádky III.
« Odpověď #7 kdy: Prosince 25, 2014, 12:05:17 »
Už se nemůžu dočkat pokračování
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »