Autor Téma: Pruda  (Přečteno 4988 krát)

lukis_ab

  • Host
Pruda
« kdy: Července 12, 2010, 23:05:37 »
Ahojda lidicky, leta navstevuju toto forum, ale zatim jen pasivne. To co se tu v posledni dobe deje, me vsak primelo k registraci. Slusne receno, kterej k*k*t to tu vede ? Dyt je to tu mrtvy. Koukal jsem, ze vzniklo nekolik novych webu ohledne nasi zaliby, at uz portalu, nebo shopiku, tak proc se s tim k*k*tem nedohodnete, at to da na tuhle domenu misto novych adres ? Tento web funguje leta, tak proc zakladat dalsi ? Nebo je ten k*k*t opravdu k*k*t a chce to tu nechat chcipnout, protoze je to jeho vlastnictvi ?

Dalsi co me zajima je, proc se s*r*t* do lidi, co neco opravdu chtej udelat. Viz diskuse o novem eshopu - porad jen kecy, kdy to bude proc to neni apod. A taky by me zajimalo, kterej v*l to vlakno pak zamknul ?

Dopr***** je opravdu takovej problem se dohodnout ?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Pruda
« Odpověď #1 kdy: Července 12, 2010, 23:25:14 »
Treba ti daji odpoved ostatni :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Pruda
« Odpověď #2 kdy: Července 12, 2010, 23:33:53 »
Tak tady je první...  ;)
Aktivitu fóra nedělá majitel, nebo admini, nýbrž VŠICHNI REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ...
Jak to tu žije je jen a jen na všech... Mám k tomu ještě něco dodávati????  :P
 
:idea: Další můžou pokračovat:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Pruda
« Odpověď #3 kdy: Července 13, 2010, 08:48:59 »
No s temi kecy o novem e-shopu, nevim  nevim za to si mohl autor sam. Rict ze otevru tehdy a tehdy a nakonec to mame snad uz 6 tydnu po puvodnim terminu, domena jiz pry na dotycnem serveru ani neni. Vysledek zase prd. Vytvorit e-shop dnes zvladne kazdy klidne i v podobe objednani pres formular odeslany mailem. Nebo vyuzit nektery ze stavajicich reseni zadarmo napr. joomla. Spustit e-shop je dnes otazkou jednoho odpoledne, nahazet tam vyrobky a popisy pri sortimentu ktery muze nabidnout max 1 tyden po vecerech. Co se tyce aktivity, tak se nediv. Hodne temat je tu uz probranych a posledni dobou je to tu spis jak seznamka pro tatinky, dedecky a chlapecky, coz skoro evokuje pocit ze plenkar = homosexual :D nic proti dotycnym nemam, jen to tak fakt vypada :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Pruda
« Odpověď #4 kdy: Července 13, 2010, 09:34:42 »
Ad Lukis_ab

Citace
Ahojda lidicky, leta navstevuju toto forum, ale zatim jen pasivne. To co se tu v posledni dobe deje, me vsak primelo k registraci. Slusne receno, kterej k*k*t to tu vede ? Dyt je to tu mrtvy.

No myslím, že sis hned sám odpověděl. Mrtvý je to tady především proto, že je většina návštěvníků jako Ty, tj. choděj si sem číst a nadávaj, že sem nikdo nic novýho nenapíše. I já jsem dřív psával mnohem víc, teď už jen, když mi dá někdo nějaký impuls, že nemůžu nereagovat. Tak co kdybys nám napsal něco o sobě, o svém plenkaření, zkušenostech s nákupy a podobně? Nebo třeba napsal či přeložil nějakou povídku....

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Pruda
« Odpověď #5 kdy: Července 13, 2010, 09:44:01 »
Citace: "newbie"
No s temi kecy o novem e-shopu, nevim  nevim za to si mohl autor sam. Rict ze otevru tehdy a tehdy a nakonec to mame snad uz 6 tydnu po puvodnim terminu, domena jiz pry na dotycnem serveru ani neni.
E-shop samozřejmě funguje, ale už na své vlastní doméně :)
Citace: "bibinko"
Aktivitu fóra nedělá majitel, nebo admini
Ne? A kdo tedy? Jzde je pan majite jednak označován za administrátora, což si trochu protiřečíš, ovšem to nemění nic na faktu, že právě vůdčí osoba má prokázat nejvíce odhodlání a mělo by ji být nejvíce vidět. Pamatuji na dobdy, kdy jsme tady s Petkou proseděli každý den do 4 do rána, ať byla škola / práce, nebo ne  :arrow:
Citace: "lukis_ab"
kterej k*k*t to tu vede ? Dyt je to tu mrtvy.
Viz moje předchozí odpověď. Ale ještě dodám, že samozřejmě byli po vřevzetí babylandu novým majitel / hlavním adminem učiněno několik slibů. Kolik z nich se vyplnilo vidíme sami.
Citace: "lukis_ab"
Koukal jsem, ze vzniklo nekolik novych webu ohledne nasi zaliby, at uz portalu
Vzniklo, ale co nám jiného zbývá.  :x
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Pruda
« Odpověď #6 kdy: Července 13, 2010, 12:45:31 »
jestli je to eshop adultbaby.cz tak teda nevim co se na tom programovalo tak dlouho, temer nikde fotky, takze se toho hodne proda. A kdyz uz tam fotky jsou, tak jsou naprosto priserne okousane a modelka se na nich tvari ze by vrazdila :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Pruda
« Odpověď #7 kdy: Července 13, 2010, 13:59:16 »
No nevím jestli zrovna nám přísluší tyto věci o kterých mluvíš nějak hodnotit
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Pruda
« Odpověď #8 kdy: Července 13, 2010, 15:58:38 »
Myslim, ze ano, protoze clovek nakupuje ocima, to je dokazano a pokud uz ve me stranky na prvni pohled nebudi duveru, tak je neco spatne. Nemyslim to zle, kazda snaha ce ceni. Ale na to kolik kolem toho bylo povyku si myslim, ze to zatim realite moc neodpovida, snad se to casem zlepsi, pokud by chtel autor pomoci s vyklicovanim postav od pozadi na fotkach, tak jsem ochoten pomoct, jelikoz se dlouhodobe zabyvam fotkami a grafikou, je photoshop ma druha ruka. :) Samozdejme vyraz ve tvari uz se meni hur.  8-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Pruda
« Odpověď #9 kdy: Července 14, 2010, 13:26:54 »
Citace: "MartinLX"
česká klasika :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Jestli to byla narazka na me, tak nevim. Ja jsem pouze rekl jak to je a ze nabizim pomoc s orezem.

 Viz posledni prispevek, nerikam ze vyjadreni nazroru lukis_ab je zrovna pekne pocteni (slo to urcite napsat i slusne), ale co chtel rici, to rekl. Misto toho ze bych se zamyslel, jestli neni neco spatne, tak radsi budu vyhrozovat BANem na IP wow.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Pruda
« Odpověď #10 kdy: Července 14, 2010, 17:49:39 »
jj, jak se někdo dostane k moci  :roll:
ach jo, pak se nedivte, proč vám to tady jde do p_d_l_
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Pruda
« Odpověď #11 kdy: Července 17, 2010, 10:51:05 »
To je samozřejmě naprosto v pořádku Martine, že cenzurujete neslušná slova, ale nelíbí se mi tvůj postoj, že se hned oháníš banem IP adresy. Takhe vám tady opravdu moc lidí nezbude. Když už teď, je tady těch aktivních čím dál méně.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »