Autor Téma: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?  (Přečteno 27803 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #15 kdy: Září 30, 2013, 16:54:18 »
Přesně! My dvě si budeme rozumět. Člověk se musí tvářit hlavně nenápadně. Pokud bude na sebe upozorňovat, lidi se budou koukat, co to je za zlodejku a plínku si všimnou. Minimálně vás nespustí z dohledu a pokud se vám chce v tu chvíli kakat, nění zrovna moc dobré, že lidi čumí a uvidí mírné zrudnutí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #16 kdy: Října 01, 2013, 11:04:31 »
Ja nevim... kdyz se za neky tahne smrad dyl nez minutu, bude odhalen at chce nebo nechce. Ale jsou taci, kterejm je to jedno. Me to nijak nepritahuje. Kdo aspon trochu cejti, tomu neco takovyho neunikne. Ovsem kdo si smrdi sam sobe pod nos, tomu se cich po nejaky dobe otupi a prestane to vnimat. Ne ta zcela jeho okoli, obzvlast tehdy, kdyz se meni.

A pokud nekdo zacne smrdet treba v metru nebo v tramvaji, tak na nej pamatuji smluvni prepravni podminky, kde se pise neco ve smyslu o vylouceni z prepravy osob, ktery (...) "budi odpor u ostatnich cestujicich svym jednanim, vzhledem nebo zapachem." Podrobneji asi SPPO jednotlivejch dopravcu, ale vicemene je to u vsech stejny. Ostatne, nocni tramvaj v zime plna santusaku toho budiz prikladem, to by jeden blil. Me takhle zacit nekdo smrdet v aute, tak ho na nejblizsim rohu vylozim. V privatu si delejte co chcete, ale neotravujte s tim ostatni, obzvlast v uzavrenejch prostorech.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #17 kdy: Října 02, 2013, 15:15:58 »
V pořádku, ale jaký smysl má pak tvá existence na tyhle stránce? Píšeš, jak ti to moc nevoní, jak s tim nemáme otravovat jiné lidi, ale pokud nejsme AB (adult baby) doma, ale DL (diapered lady), tak na to nemusíme být doma a jde to kdekoliv, ne? Nejsi zde snad, abys moralizoval, ale našel sobě podobné a pokud ve všem hledáš možný problém, pak si ho přivodíš.. Podívej, já to neřeším, tudíž na sebe neupozorňuji nervóznym vystupováním a jsem v klidu. Ikdyž samozřejmě, jsem ještě mladá, nemám žádnou zodpovědnost, nemám děti, manžela, postavění v práci o které bych mohla přijít, kdyby se to provalilo, puberťákům jako mě se lecos odpouští a ti uvědomělejší to i pěkně zneužívají. Možná v tom je základní rozdíl mezi náma dvěma. Resp. i důvod, proč asi vyjádřuješ nespokojenost s vývojem konverzace. Je pěkné, že se o nás bojíš, že máš asi více odžito a možná to, co nás ještě teprve čeká ty už máš za sebou a chceš, abychom nezažili to samé (myšleno v dobrém slova smyslu). Děkujeme, ale tohle je prakticky jediné místo, kde člověk doopravdy, krom partnera, může s pravdou ven. Po praze chodí vícero lidí s plínkama, at už z vlastní vůle, nebo z nutnosti a zatim se teda o tom nepíše v novinách. Myslím, že nikdo se otevřeně před lidma nezeptá, zda nosíš plínku venku proto, že si pubertální holka, která jen prostě nechce na stejný veřejný záchod, jako bezďák, nebo trpíš inkontinencí moči, nebo stolice. Ani člověka na vozejku se běžně neptáš, zda se mu jen nechce chodit!!! A ohledně smradu, zasvěcení vědí, MUSTEK umožňuje rozpoutat fantazii :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #18 kdy: Října 02, 2013, 19:17:14 »
Ja nikomu nerozmlouvam jeho hobby, ale muze se stat - nakonec sama mi to potvrzujes - ze nekdo tvrde narazi. Me uz se to stalo (i kdyz v tom nebyly zrovna pliny) a o dusledcich muzu napasat jen to, ze drby jsou vsemocny...

Jinak ja si taky v plinach nekdy vybehnu ven (kdyz uz je nekdy jednou za cas mam) a nemam s tim zadnej problem. Mam proste jiny preference, nejsme vsichni stejny. Rad bych v nich byl casteji, ale z ruznejch duvodu to nejde.

Este jsem si vzpomnel - santusaci nemaj na pliny prachy, ty smrdej kvuli absenci jakykoliv higieny a ohledum vuci okoli.
« Poslední změna: Října 02, 2013, 23:11:41 od Bibinko »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #19 kdy: Října 03, 2013, 10:41:31 »
Chápu tě a ještě jednou děkuji za upozornění. K santusákům, když by do noční tramvaje vlezla městská policie, myslím, že by nevyvedla smradem mě, ale je, protože na mě by to nikdo netypnul. Viděj je, téměř na 100% mají taky v kalhotech, jako já v plínce, ale přesně jak píšeš, plínku nemají, jdou ven a policista je spokojenej, že smrad vyřešil a já jedu dál. A jenom k tomu všemu malý detail, on to má na sobě dlouho a moc nezakryté, kdežto já v zavřené plínce. On to má všude na oblečení, "vypařuje" se velká plocha, u mně ne. Policii přivolá spíše ten bezdák. Ale už to neřešme.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #20 kdy: Října 11, 2013, 12:18:38 »
V letných týždňoch rád chodievam s kamarátom do mesta si posedieť do terasových kaviarničiek v bermudách a ľahkom tričku, to, že mám na sebe plienku s igelitovými nohavičkami nemusím pripomínať, pri sedení sa okraj plienok a nohavičiek čiastočne poodhalí, čo mi nerobí žiadne ťažkosti a neprekáža mi, ked sú vidieť... Iste to u niekoho vzbudí zvedavosť, občas počujem poznámku: "Ten chalan má plienku", dokonca sa mi stalo v jednom bistre, že prišiel ku mne čašník a pripomenul mi, ak by som potreboval diskrétne prebaliť, pokojne sa na neho môžem obrátiť...
S negatívnou reakciou som sa doposiaľ nestretol. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #21 kdy: Října 11, 2013, 14:35:52 »
děkuji za reakci.. tak ještě, že tak.. v nějakém fóru už jsem o tom psala, že člověk se ani vozejčkáře nezeptá, zda je jen línej chodit a stejně se asi nikdo nezeptá ani na plínku, s tím, že komu se to nelíbí, ten si to nevšímá (všimne, ale nevejrá), kdežto člověka, kterému se to líbí, to zahřeje u srdíčka ;) naštěstí zatim, jak tak čtu, to lidi berou dobře.. samozřejmě to nesmí být moc vidět, chovat se prostě přirozeně.. kdyby to bylo moc vidět, zavánělo by to krom hovnem i chutí se předvádět, než nemocí..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #22 kdy: Září 16, 2014, 19:20:22 »
Už mě pár lidí odhalilo... Pokaždé se to odbylo udiveným pohledem, protože kromě toho že teď mírně kulhám, vypadám úplně normálně jako každej jinej mladej člověk. Ale nezapomenu na jedno z prvních odhalení. Možná jsem to tu už někde psal ale to je jedno. Jsem jel ze Slovenska domů, cesta trvala poměrně dlouho a mě zbývalo asi 7 hodin cesty domů. Plínka měla už své nejlepší za sebou a já potřeboval přebalit. Tak jsem zastavil u benzinky a šel na WC. Co čert nechtěl tak záchod se nedal zamknout, ale byl čistej. Jsem se přebalil a urovnával jsem si plínku. Najednou se otevřely dveře a vešel pán z obsluhy a viděl mě bez kalhot jen v plínce. U nohou mi ležela použitá plínka a jeho pohled jezdil jen mezi podlahou a mojí plínkou. A pořád civěl, jsem se ho zeptal jestli něco potřebuje. Odpověděl jen prepáčte ale civěl dál  :lol: Jsem na něj že jestli nikdy neviděl inkontinentního člověka v plínce? zakroutil hlavou a celej rudej bezeslova chudák odešel  :D    
Ale snažím se to co nejvíce skrývat, nejsem rád když mě někdo vidí. Plínky mít musím a lidí co maj negativní postoj si nevšímám a říkám si, že na tebe taky jednou dojde.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #23 kdy: Listopadu 06, 2014, 21:25:46 »
Mně se jednou stalo, že jsem  zašel do lesa, že tam udělám takovej experiment(do plínek jenom čůrám, ale tenkrát jsem chtěl zkusit i to druhý), no tak jsem měl v plíně celkem slušnou spoušť a najednou 2 lidi jdou kolem a tam nebylo kam uhnout nebo se schovat... no sice přímo plínku neviděli, ale vzhledem k jejim pohledům a vzdálenosti ode mě to cejtit zkrátka MUSELI. No rudej jak rajče, ještě k tomu to bylo v hometownu...  :oops:  :lol: Ale tak stane se...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline šmoulík

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #24 kdy: Prosince 01, 2014, 23:28:09 »
Neznám  nic lepšího  než si vzít plenku.  Pvc  pyžámko.  Dudlika a jít  spinkat.  A pořádně se počurat hezky v tom polospánku a hezky se otočit na bok a spinkat dál.  Jenže  26.11. Přišla moje nová  zkušenost byl velmi rychle prinucen jit do velkého nákup. Centra  bylo tam snad 10 000. Lidi  a ja měl na sobě  noční jednorázovou plenku a kalhotky.  Byl jsem celý nervozní.  S toho. Nez do te doby  když jsem se jen pozastavil  a  maximálně jsem se počural. Byl jsem totalně šťastný že jsem měl plenku.  A věřte mi nebo ne  ale  v tu  chvíli  mi  bylo   vážně  všechno  jedno  jestli  někdo  vidí  že  mam plenku.   Jsem  totalně fascinován  do  
........ADULT BABY. ....   tohle  si musím koupit.
http://adult-baby-shop.eu/popup_image_e ... D=901&id=4
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »