Autor Téma: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?  (Přečteno 27802 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« kdy: Července 21, 2013, 02:49:13 »
třeba u předklonění, nebo když sedíte v metru v minisukni a vidíte, že vám kluk odnaproti kouká ustavičně pod sukni a pak si uvědomíte, že je možný, že je něco vidět, nebo sedíte v metru a někdo kouká na váš zadek a vy si pak uvědomíte, že jak sedíte, tak je nad zadečkem vidět plínka.. jak se tváři ti lidé? řekl vám někdo něco? bojím se třeba, že si mně někdo v nestřežené chvilce odfotí a bude to kolovat buhvi kde..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #1 kdy: Července 22, 2013, 22:21:13 »
Bud ráda že si tě někdo všimne, nemít plíny tak jsi asi v     na tuti. Tak nepiš blbosti, nechceš se nafotit? Pracuji pro jednu skupinu, hudební,
přidám Tě tam jak maskota, ty jeden rozkroku chtivej...
« Poslední změna: Července 23, 2013, 18:05:24 od Bibinko »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #2 kdy: Července 23, 2013, 03:56:11 »
Mircaa, to jsou moje slova. Plně s tebou souhlasím. Pak pošli foto maskota, jak se vydařil
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #3 kdy: Července 30, 2013, 16:32:41 »
vidím, že Mircaa a Vendulka si nahrávají.. proto nevidím důvod, proč řešíte mně, ja jsem holka a rozhodně s váma nebudu zájem o mojí osobu řešit :D protože plínky jsou vidět až když to chci a to až třeba vstávám, nebo si sedám.. myslím, že v tom nezaváží až tak.. obecně si nestěžuji.. ;) jo a fotky? NIKDY.. nechci být pak někde na americký stránce jen proto, že to speněžíte..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #4 kdy: Července 30, 2013, 19:31:45 »
Kdyz nechcete, aby to nekdo videl, tak si to neberte na sebe anebo si presto nahodte takovy hadry, aby to nebylo videt. Ja nemam zapotrebi to ukazovat na kazdym rohu (byt nechtene.) Nakonec - proc taky, venku si nemuzu uzit tak dobre, jako nekde v soukromi. Netvrdim, ze s plinou jsem nikdy nebyl venku, to bych kecal. Byl a mockrat. Ale neni to proste ono - kdyz na me prijdou chute, chci bejt sam, nebo s nekym, kdo se mnou tyhle chute bude sdilet.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #5 kdy: Července 31, 2013, 02:26:25 »
Zájem o tvoji osobu, mám nulový chlapče. Co bych chtěl speněžit nevím. o  tom kolik nosím plínek jsem tu psal snad stokrát. Kdo mě poznal to viděl, vlastně spíš věděl, protože toho pře rifle moc vidět není. Nosím plínky přes 40 let a jetě to nikdo nekomentoval, směrem k moji osobě.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #6 kdy: Července 31, 2013, 14:40:16 »
Citace: "tretioko"
Kdyz nechcete, aby to nekdo videl, tak si to neberte na sebe anebo si presto nahodte takovy hadry, aby to nebylo videt. Ja nemam zapotrebi to ukazovat na kazdym rohu (byt nechtene.) Nakonec - proc taky, venku si nemuzu uzit tak dobre, jako nekde v soukromi. Netvrdim, ze s plinou jsem nikdy nebyl venku, to bych kecal. Byl a mockrat. Ale neni to proste ono - kdyz na me prijdou chute, chci bejt sam, nebo s nekym, kdo se mnou tyhle chute bude sdilet.
u mě to končí procházkou v plnší plínce, to jde i na veřejnosti.. ani v soukromí to nekončí jinak.. chilku v ní pobudnu, pár krát si sednu, třeba se pak ještě několikrát počúrám, ale jinak nic víc.. jo a vidět? stane se a ne že ne. Zejména v létě nechci chodit naobllíkaná. Proto mně zajímá, jak se lidí zatvářili.. Né, že to bylo vidět šíleně, jen prostě třeba náhodou jeden člověk někde..

Citace: "Vendulka"
Zájem o tvoji osobu, mám nulový chlapče. Co bych chtěl speněžit nevím. o  tom kolik nosím plínek jsem tu psal snad stokrát. Kdo mě poznal to viděl, vlastně spíš věděl, protože toho pře rifle moc vidět není. Nosím plínky přes 40 let a jetě to nikdo nekomentoval, směrem k moji osobě.
nemyslela jsem zájem jako fyzický, spíše že zde řešíte mně, jen honem vidět moje fotky, přitom stránka by měla řešit spíše situace, než lidi.. a nepochybovala jsem nikdy o tom, že jde udělat velký balík, ani o tom, že ho někdo má rád, já mám ale ráda spíše jednu dospělou a jít s ní všude a chtěla jsem zde najít porovnání s jinou slečnou podobného nošení.. na nákupy, na procházky, na kaffe.. zatim jsem slečnu kolem 20tky nenašla.. tím jsem nikdy neřekla, že pochybuji o tom, že někdo nosí balík, jen já hledám něco jiného..
« Poslední změna: Července 31, 2013, 21:02:16 od Bibinko »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #7 kdy: Srpna 01, 2013, 03:26:10 »
Plantáš hrušky jablka pomeranče. Kde jsem napsal, že chci vidět tvoje foto? Jen názor co si myslím o tom kdo jsi. Tečka konec.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #8 kdy: Srpna 01, 2013, 16:05:27 »
Citace: "Vendulka"
Plantáš hrušky jablka pomeranče. Kde jsem napsal, že chci vidět tvoje foto? Jen názor co si myslím o tom kdo jsi. Tečka konec.
tohle s jabkama se dá vělat tak jednou za měsíc, nepotřebuješ plantáž, jinak si pokazíš trávení.. jednou měsíčně to ani moc nestojí v tescu.. k mé fotce a o tom, kdo jsem, tahle stránka řeší něco jiné, nepletu-li se.. a už to nechci pořád do kola řešit.. pokud je cílem mně z tyhle stránky vyhnat, prosím.. pokud zde nenajdu to, co hledám, smažu se.. de ti to dobře.. jen zda je tohle vážně cílem všech..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #9 kdy: Srpna 07, 2013, 11:56:54 »
Citace: "pampergirl"
jen zda je tohle vážně cílem všech..

No mym urcite ne.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #10 kdy: Srpna 07, 2013, 20:24:07 »
Neber si to zle, ale Vendulka, ja i nekteri dalsi patrime ke zdejsimu klubu rejpalu. Jenze kazdej mame tu "maximalni povolenou miru jedovatosti" jinak vysoko. Ja ji asi tak moc vysoko nemamv porovnani s jinymi (kdyz vidim, co pisou.) A asi jsem to psal uz nekde driv: Na srozumitelnej dotaz odpovim (samozrejme pokud vim) a dal uz "vlak nejede." Mj. mozna diky tomu kdekomu lezim v zaludku (nejen na tomhle foru,) ale me to je jedno. Nicmene zaplatpanbuh, ze tady neresime cypovyny,ktery se ted aktualne resi na jinym neceskym AB/DL foru (ziju v zahranici,) to je fakt na zebliti tam asi tak posledni tejden. Tak se nenech vytocit jednim rejpalem a uzivej dne/zivota, at uz v plinach nebo bez.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #11 kdy: Srpna 07, 2013, 22:36:38 »
Děkuji za podpůrná slova, vytáčet se nenechám! K lidem se chovám slušně, jiní jsou mi ukradeni :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #12 kdy: Září 18, 2013, 13:54:32 »
To, že mi niekto na verejnosti vidí okraj plienky vyčnievajúci z riflí, vôbec neriešim, napokon sa mi stalo, že kámoš chcel u mňa prespať nakoľko vonku bola poriadná chumelenica a čo to viac sme popili, som súhlasil. Ked videl moju pocikanú plienku a igelitové nohavičky, zostal mierne prekvapený, ale nekomentoval to. Ja som si v kúpeľni v jeho prítomnosti pocikanú plienku vymenil a bolo to vyriešené...
Plienky nosím aj vonku, cítim sa v nej bezpečne a pohodlne. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #13 kdy: Září 18, 2013, 17:42:45 »
děkuji za reakci, pocit bezpečí je to, co nás, DL lidi spojuje.. jdem do města a když se nám chce, jsme chráněni.. pohodlí nadevše.. asi bych nikomu krom přítele plínku úmyslně neukázala s tím, že bych se před tou osobou zvlíkla a vyměnila bych si jí.. ani na toalete ve městě, pokud už je plínka hodně plná a její zvětšený objem je patrný každému koukajícímu oku, to není příjmo před tou osobou.. do naha jsem se takhle z plínky zvlíkla jen před přítelem.. ale nemám problém ukázat plínku.. ze začátku jsem se styděla, ale ted si v metru klidně sednu a neřeším a pak se zvednu a v odrazu sleduji reakci :D :D v minulosti i když jsem si sedala, tak jsem sledovala, zda nění něco vidět, popotahovala jsem si triko níž, ale ted je legrace sledovat ty reakce.. samozřejmě né v plném metru, ale třeba pokud jedu na konečnou a ve vagonu je nás pár.. třeba slečna, která vypadala, jako by se právě probudila, protírala si oči, zda dobře vidí mou plínku :D :D skončilo nám ale bohužel období minisukní :( tam by byla legrace i jít po schodech :D ale to jsem nezkoušela, zas nejsem laciná.. odsad posad.. zepředu klidně ano, když mám kalhoty trochu větší a sundám si pásek, to je nejlepší.. to jsou plínky každým krokem vidět zepředu a časem i zezádu.. ve stoji teda zejména vepředu a když du po ulici, je zajímavé vidět, kam lidi čumí :D :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re: jak se tvářili lidi, když vám ve měste spatřili plínky?
« Odpověď #14 kdy: Září 19, 2013, 19:21:13 »
To jsi pochopila správně. Chce to se chovat přirozeně, lidé v MHD v Praze jsou nevšímaví. Jinak to ale vidím úplně stejně. Provokovat ano, ale nepřehánět to. Přesně, jak píšeš, jen poodhalit. Kdo chce, všimne si a ostatní mají smůlu. A ne vyrazit do města jen v plenkách a tričku. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »