abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > Nové ankety

plínky na veřejnosti

(1/8) > >>

Anonymous:
chtěla bych se zeptat, co máte venku na sobě, když máte plínky.. a ted nemyslím aby jste psali to samé, že "mám je v praci a to mám na sobě XXX", nebo "doma tepláky".. mně de spíše o to, když dete třeba nakupovat a máte je na sobě, co máte na sobě? sukni? nasrávačky? prosím o názor zejména slečny, abych to dokázala porovnat semnou.. děkuji

tretioko:
Sice nejsem slecna, ale dobra kamuflaz jsou maskace a (moje oblibeny) cerny policajtsky kalhoty.

Anonymous:
nevadí, i tak děkuji :) obecně mně to zajímá a přijde mi to jako zajímavé téma, až jsem překvapená, že to zde nikdo neřešil (pokud ano, omlouvám se).. vy kluci to máte jednodušší, nenosíte tak uplé věci, mnoho lidí to nemusí u váš vůbec spatřit.. proto mi de spíše o slečny.. a to hlavně mladší, protože starší už mají jiné oblíkání.. ikdyž chápu, že nás, slečen je taky jen jako šafránu.. na prstech jedné ruky bych nás asi sečetla.. i dle nějaké statistiky nás je jen 4 ze 100.. pokud si to dobře pamatuji :)

Anonymous:
jo a snad sem nikdo nenapíše, že ven nosí jednorázovky, do toho 3-4 látkový a přes tu jednorázovou ještě natahovací kalhotky.. je to blbost, to by bylo VENKU vidět jak prase.. ja nosím dle chuti Huggies training pants (takové ty do 51kg) spíše pro pocit a když mám tesnější oblečení, protože jsou tlusté jako bežné kalhotky (pokud nejsou počúrané, ale jak říkám, mám je spíše pro pocit) a no a pak pod minisukni, nebo spíše do kalhot nosím JEDNU jednorázovku pro dospělé (abych zapla kalhoty).. TENA, mé oblíbené.. nesnáším ale, když na některých fotkách vidím slečnu, jak si pak vytáhne kalhoty někam pod kozy a na zadku je pak ta plínka vidět.. ja mám v případě, že si vemu plínku do města kalhoty volné a nechám si je padat.. na zadečku nění nic vidět, jen si musím dát pozor u předklánění, třeba v obchodě pro něco.. to je to pak nad zadečkem vidět, jak se mi vyhrne triko.. :D takže prosím o trošku reálna do toho, co si berete do města.. pokud má balík očividně viditelnou velikost, tak je to asi trosku blbost si to brát do města..

Vendulka:
Moc ti to kecá. Je tu dost lidí co mě zná osobně. Ví že nosím balík plínek. Houby je vidět. Nejvíc o tom mudrují ti, co od dětství ky je museli už nikdy plenku na sobě neměli. Ty si ten případ!

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi