Autor Téma: plínky na veřejnosti  (Přečteno 43299 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
plínky na veřejnosti
« kdy: Července 21, 2013, 01:16:37 »
chtěla bych se zeptat, co máte venku na sobě, když máte plínky.. a ted nemyslím aby jste psali to samé, že "mám je v praci a to mám na sobě XXX", nebo "doma tepláky".. mně de spíše o to, když dete třeba nakupovat a máte je na sobě, co máte na sobě? sukni? nasrávačky? prosím o názor zejména slečny, abych to dokázala porovnat semnou.. děkuji
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #1 kdy: Července 21, 2013, 15:10:10 »
Sice nejsem slecna, ale dobra kamuflaz jsou maskace a (moje oblibeny) cerny policajtsky kalhoty.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #2 kdy: Července 21, 2013, 15:25:32 »
nevadí, i tak děkuji :) obecně mně to zajímá a přijde mi to jako zajímavé téma, až jsem překvapená, že to zde nikdo neřešil (pokud ano, omlouvám se).. vy kluci to máte jednodušší, nenosíte tak uplé věci, mnoho lidí to nemusí u váš vůbec spatřit.. proto mi de spíše o slečny.. a to hlavně mladší, protože starší už mají jiné oblíkání.. ikdyž chápu, že nás, slečen je taky jen jako šafránu.. na prstech jedné ruky bych nás asi sečetla.. i dle nějaké statistiky nás je jen 4 ze 100.. pokud si to dobře pamatuji :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #3 kdy: Července 21, 2013, 15:34:24 »
jo a snad sem nikdo nenapíše, že ven nosí jednorázovky, do toho 3-4 látkový a přes tu jednorázovou ještě natahovací kalhotky.. je to blbost, to by bylo VENKU vidět jak prase.. ja nosím dle chuti Huggies training pants (takové ty do 51kg) spíše pro pocit a když mám tesnější oblečení, protože jsou tlusté jako bežné kalhotky (pokud nejsou počúrané, ale jak říkám, mám je spíše pro pocit) a no a pak pod minisukni, nebo spíše do kalhot nosím JEDNU jednorázovku pro dospělé (abych zapla kalhoty).. TENA, mé oblíbené.. nesnáším ale, když na některých fotkách vidím slečnu, jak si pak vytáhne kalhoty někam pod kozy a na zadku je pak ta plínka vidět.. ja mám v případě, že si vemu plínku do města kalhoty volné a nechám si je padat.. na zadečku nění nic vidět, jen si musím dát pozor u předklánění, třeba v obchodě pro něco.. to je to pak nad zadečkem vidět, jak se mi vyhrne triko.. :D takže prosím o trošku reálna do toho, co si berete do města.. pokud má balík očividně viditelnou velikost, tak je to asi trosku blbost si to brát do města..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #4 kdy: Července 22, 2013, 02:22:58 »
Moc ti to kecá. Je tu dost lidí co mě zná osobně. Ví že nosím balík plínek. Houby je vidět. Nejvíc o tom mudrují ti, co od dětství ky je museli už nikdy plenku na sobě neměli. Ty si ten případ!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #5 kdy: Července 22, 2013, 02:48:48 »
Vendulko hod se do klidu prosim
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #6 kdy: Července 22, 2013, 09:06:52 »
Budeš se divit, Pampergirl, ale lidé jsou různí. Chovají se podle okolností a tak mohou někdy chodit bez plen, někdy si vzít jednu nenápadnou plenu a někdy si vzít i balík. Já, když jsem sám, v cizím městě a jdu se projít nebo na večeři, tak si klidně vezmu balík, kterého si trochu všímavější oko všimne. Klidně i jednu Seni, dvě až tři látkovky a Suprimy navrch (přesně jak píšeš.) Je to o tom menším či větším exhibicionismu v nás, kteří nosíme pleny pro potěšeni, nikoliv z nutnosti. Proto také dopředu hlásím v hotelu, že potřebuji nepromokavou podložku do postele. :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #7 kdy: Července 22, 2013, 13:39:36 »
Uz jsem to psal vejs - ja s tim na ulici nevybehnu jen tak (kdo chce - budiz,) ale vzhledem k mymu zamestnani (pracuju na verejnosti) me zna spousta lidi a tvrdit jim, ze jsem IC s mejma 32, mi asi jen tak nekdo nezbasti. Jo, kdybych nemusel resit, kde narazim na nejakyho znamyho apod. (protoze se mi to stava a dost casto,) asi bych ani neresil diskretni noseni plinek.

Krom toho (psal jsem to tady nekde na foru relativne nedavno,) ja rad blbnu se zenskejma a s tim pliny zrovna moc kompatibilni nejsou... No, jak se kterejma, ale tyhle pripady jsou docela mizvy cislo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #8 kdy: Července 22, 2013, 22:31:21 »
Citace: "pampergirl"
chtěla bych se zeptat, co máte venku na sobě, když máte plínky.. a ted nemyslím aby jste psali to samé, že "mám je v praci a to mám na sobě XXX", nebo "doma tepláky".. mně de spíše o to, když dete třeba nakupovat a máte je na sobě, co máte na sobě? sukni? nasrávačky? prosím o názor zejména slečny, abych to dokázala porovnat semnou.. děkuji


Milá zlatá, nosím mini černou a skládanou, jo když se ohnu tak je vidět vše i plíny když to chceš číst. I kalhotky na nich jestli tě to
neurazí, co ještě chceš znát?  Pojem nasrávačky znám od mý babči ale ty nejsou pro tebe neb nevíš čí jsi jen tady taháš rozumy
co a jak tak prosím vyhod kotvu a někde zaparkuj a potom dej názor. Zatím mi to připadá kam vítr tam tvoje neřízené plíny. A
stejně se neumíš zabalit jak by jsi měla. Tak nediskutuj a čáááu Lady. Bye... Mircaaová

Citace: "pampergirl"
jo a snad sem nikdo nenapíše, že ven nosí jednorázovky, do toho 3-4 látkový a přes tu jednorázovou ještě natahovací kalhotky.. je to blbost, to by bylo VENKU vidět jak prase.. ja nosím dle chuti Huggies training pants (takové ty do 51kg) spíše pro pocit a když mám tesnější oblečení, protože jsou tlusté jako bežné kalhotky (pokud nejsou počúrané, ale jak říkám, mám je spíše pro pocit) a no a pak pod minisukni, nebo spíše do kalhot nosím JEDNU jednorázovku pro dospělé (abych zapla kalhoty).. TENA, mé oblíbené.. nesnáším ale, když na některých fotkách vidím slečnu, jak si pak vytáhne kalhoty někam pod kozy a na zadku je pak ta plínka vidět.. ja mám v případě, že si vemu plínku do města kalhoty volné a nechám si je padat.. na zadečku nění nic vidět, jen si musím dát pozor u předklánění, třeba v obchodě pro něco.. to je to pak nad zadečkem vidět, jak se mi vyhrne triko.. :D takže prosím o trošku reálna do toho, co si berete do města.. pokud má balík očividně viditelnou velikost, tak je to asi trosku blbost si to brát do města..

Jsi tu za čtrnáct dní týden tak se uklidi baby na Tebe taky dojde, a ty problémy nech jiným, tebe se netýkají i když si to myslíš! Jsi nějak na sebe upjatá
tak zabrzdi Lady yes,. Chceš li potvrdit co tu píšeš tak dej fota od fotografa,úřední a jinak nekecej Lásko...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #9 kdy: Července 23, 2013, 03:53:58 »
Když už nic, aspoň víme, že raulík žije. Já jsem v klidu. Píšu svůj názor, že tu zas někteří mají z ženského nicku zatmění, jejich věc :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #10 kdy: Července 23, 2013, 15:45:19 »
No... Jestli zase nekdo si z nas nezkousi delat dobrej den... Me to nechava v klidu. Na normalni dotaz odpovim (pokud vim,) na zbytek prdim.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #11 kdy: Července 30, 2013, 16:10:45 »
Na invektívy Vendulky i uživatelky Mircaa nechci reagovat. Myslím, že zde dělají dost špatněj vzduch, ale když to nevadí vedoucímu serveru, že i díky těmhle lidem jsem ani já neměla moc chut zde psát, a to jsem zde krátce a už to tak cejtím, tak já k tomu vážně nemám co říct. Plínky se mi líbí a když jsem objevila tuhle stránku, měla jsem opravdu radost, že zde najdu lidi, kteři mají společnej zájem, ale některé zapšklé "slečny" (které pochybují i o mém pohlaví, proto uvozovky.. také proto, že místo milého slova chtějí hned fotky) mi radost hned pokazili. Mně nejde o společná setkání, ani o vzájemné posílání fotek. Nehledám partnera (mám a jsem s ním štastná) a nehledám ani člověka na přebalování (viz začátek věty). Až tak mně nebere hra na díte. Líbí se mi jen plínky jako takové, jejich nošení, čúrání a kakání do nich, pohodičku ve městě a neřešení.. (né jak pochybovala nějaká "slečna", že jsem je dlouho neměla na sobě). Ještě, že do mně některé vidíte :D Právě naopak, teprve s něma začínám a tak se mi zatim neorzeli, nejsem nucena to naštěstí odkládat ani na chatu, aby mně nikdo nevidel, ale pokud se to zde nezklidní, patrně budu využívat srovnání někde jinde.. šlo mi o oblečení, ve měste jsem je měla asi 3x.. teprve začínám.. snažím se nenápadně, vy už s tím máte skušenosti, které jsem doufala, že předáte dál.. S některejma lidma se zde dá krásně srovnat ve společné zálibě. Některé slečny mi ale přijdou jako staré panny, které mají potřebu vše kazit pro svojí závist.. Je jim třeba 30 a žijou ve stereotypu. Mně nění ani pořádně 20 a tak třeba závidí, co vše mám ještě před sebou.. Ráda nosím plínky nenápadně, pak i setkání s kamarádama nění problém. Neláká mně až tak brutálná množství mezi nohama. I jedna pro dospělé toho hodně udrží. Proto jsem se ptala na nasrávačky, kalhoty tureckého stylu, nebo ja navím, jak vám je popsat.. Nenosí je jen babičky, znám mnoho holek, které je nosí, jen pod něma nemají plínku :D Prosím proto o klid, teprve začínám, proto nevidím nic špatného na tom, co napsala jedna z divných slečen, že jen tahám rozumy. No a? O čem krom srazů je pak tahle stránka? O srovnání. Pokud nemyslíme vymyšlené příběhy, ale realitu. A že mi to mluví? Nelíbí? Nečti. A ze mám nápady neusazené, kam mně moje plínka zavede? Mám volné léto a do září dost času zkoušet.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #12 kdy: Července 31, 2013, 02:28:58 »
Tak se nám starý člen převlekl do nového hávu. Víc psát není třeba. Nový nick slova stejná
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #13 kdy: Července 31, 2013, 14:31:05 »
můžu s klidným svědomím napsat, že jsem nikdy nebyla zde registrována :) na společných slovech ale něco bude, třeba plínky.. žeby společnej zájem? :D myslím, že diskuse o mně zde zabírá akorát místo a tahle stránka nemá název "kdo je pampergirl", ale abdl.. někdo je adult baby, někdo diaper lady.. ja jsem to druhé.. prosím, řešme tohle a věci s tím související.. děkuji..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: plínky na veřejnosti
« Odpověď #14 kdy: Srpna 01, 2013, 03:28:49 »
Tečka. Děkuji iniciativnímu blbci za ban. Čest jeho památce
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »