Autor Téma: Porozumění a tolerance  (Přečteno 6886 krát)

Offline 38racek

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Porozumění a tolerance
« kdy: Ledna 22, 2013, 13:00:51 »
Ahoj všem, už nejsem nejmladší a tak vím že někoho potkat podle přání je velmi malé. Už mi je 40 a rád bych poznal spíše staršího aktivnějšího a dominantnějšího. S muži nemám vůbec žádné zkušenosti,ale absolutně se tomu nebrání, takže muž nebo žena. Navíc mám sklony k holčičím věcem jako je prádélko atd........

A teď zpátky do reality, rád bych poznal někoho komu se líbí nejen věci okolo plenek  Abdl  vůbec, ale i holčičího prádla atd....
Pokud jsi dál než-li ze západočeského kraje můžeme si jenom psát. Jinak se nebrání setkání a navíc protože jsem sám není problém se soukromím.


Michal
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline lukyno117

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re: Porozumění a tolerance
« Odpověď #1 kdy: Června 02, 2013, 09:43:19 »
Ahoj Michale. Mně už  bylo 2x 25 let a ještě kousek. Jsem stejně "ujetej" jako ty. Miluju plenkové kalhotky a zároveň miluji veškeré dámské prádlo. Jak plenky, tak i dámské prádlo nosím prakticky pořád.Takže tady jsme na tom stejně. Zároveň skoro žádné zkušenosti s muži, ale ty touhy  :roll: . Budu hrozně rád, kdy odepíšeš, je fakt, že v této kategorii se hledá kamarád těžce. Ale třeba to vyjde, něco si napíšem a potom třeba najdeme i odvahu se setkat. Jsem z Prahy, takže to by nebyl žádný problém. Tak snad ....
Ahoj
taky Michal
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »