Autor Téma: Jsou na této stránce závadné příběhy, nebo fotografie?  (Přečteno 43430 krát)

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #75 kdy: Května 31, 2006, 20:09:03 »
Lukáškovi bylo třináct už pře čtyřmi lety, jak mi poprvé napsal. Ten další nevím jestli jsem to četl v dotazníku nebo ve foru.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #76 kdy: Května 31, 2006, 21:28:08 »
Když já nevím jestli to vadí. Mě osobně přímo ne. Moje povinnost, jako správce stránek a majitele domény je varovat že se zde nachází obsah určený převážně pro dospělé, což jsem udělal. Ale taky si myslím, že je důležité, aby se i mladý člověk dostal k informacím. Tady už je snad naprosto čisto a to je pro mě důležité.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #77 kdy: Června 01, 2006, 15:53:25 »
rozhodně, pane deratizátore. :thumb:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #78 kdy: Června 01, 2006, 19:59:38 »
Čisto určitě není. Stačí ty žádosti a prosby co mi chodí. Jinak: Dobře informován připraven pro život.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #79 kdy: Června 01, 2006, 20:02:31 »
Můžeš mi říct co ti chodí? Jestli to co si myslím (co chodí ostatním) tak to je mi opravdu moc líto a něco takového tady trpět nebudeme  :angry:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #80 kdy: Června 01, 2006, 20:06:50 »
Budu o tom uvažovat. Nerad bonzuji. Obrátili se na mne z důvěrou a taky jsem jejich zprávy smazal. Tak by to bylo tvrzení proti tvrzení. A podle toho co tu kolikrát čtu o mě tak by se to mohlo obrátit úplně jiným směrem.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #81 kdy: Června 01, 2006, 20:13:56 »
Já mám takový dojem, že vím co myslíš (vzhledem k tomu, kde se právě diskutuje o tomhle tématu) takže jedna věc je mít tenhle materiál rád a "držet hubu", nikomu neubližovat a věc další někoho tím obtěžovat, chtít po někom fotografie a podobně. A Vím o koho jde, protože tento uživatel psal více lidem, nijak se tím netají, i jsme spolu o tom hovořili na chatu a můj názor zná. Každý jsme jiný, ale tohle se mi nelíbí a taky to tady nechci. Proto mě i trochu mrzí, že tím otravuje další lidi. Jestli jsem to teda uhádl?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #82 kdy: Června 01, 2006, 20:29:16 »
Máš pravdu. Chtěl konkrétní adresy na neplacené stránky. Nedostal je. Přestal psát.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #83 kdy: Června 02, 2006, 17:41:08 »
Fajn, vyřešeno, kdo chce něco pod 18 let ať sem ani nechodí  :angry:






Smazán příspěvek uživatele "petrJelinek". Obsahoval pouze citaci. 30.3.2009 - edit by Petka63
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Jsou na této stránce závadné příběhy, nebo fotografie?
« Odpověď #84 kdy: Března 09, 2012, 23:53:55 »
Nechci být hnidopich ale to co jsem viděl na určitých fotografiích tak to již nezapadá do plenkaření, pro někoho asi jo ale prostě plenkaření je plenkaření ale abych tu zde definoval pokakané plíny a v tom přirození apod tak to pak můžete zde ukázat jak vegetíte se zvířátky apod,.  Myšlenka asi zněla: baby atd... copak malé dítka dělají co zde uvádíte? Myšlenka je dle mne asi taková ano baby adult ale rozumně být děckem vždy a všude třeba v obchodě v plínkách nebo na vycházce kterou si monitoruji na snímky či wide a cokoli kolem viz třeba návštěva blízkých a pod. Ale snímky které nemají vkus dle mne tak to je otřes. Viděli jste někdy at máte nebo jste měli dítka ukázkově posrané a šli se s tím chlubit mámě,ta by vám dala co proto.!!! Pardon asi jsem odbočil ale nyní tu už asi nemám co dělat.
Jednou jsem musela dělat IQ testy nechlubím se ale mi vyšlo asi 165 ale dodatek byl děsný: máte zranitelnou duši, jste uvězněn v  dětské dušičce, naučte se reagovat přímo ale bez nasílí,... Jinak máte těžký život... Což je asi pravda neb neco mi stále tzv.nehraje ale to neva,vlastním paničky o kterých se Vám jenom bude zdát., to sem asi nepatří ale což, jsou tu jiné věci, hm jo bejbys neboli baby hm tak pardon...  :|  :cry:  :shock:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re: Jsou na této stránce závadné příběhy, nebo fotografie?
« Odpověď #85 kdy: Března 11, 2012, 15:26:01 »
Citace: "Mircaa"
Nechci být hnidopich ale to co jsem viděl na určitých fotografiích tak to již nezapadá do plenkaření, pro někoho asi jo ale prostě plenkaření je plenkaření ale abych tu zde definoval pokakané plíny a v tom přirození apod tak to pak můžete zde ukázat jak vegetíte se zvířátky apod,.  Myšlenka asi zněla: baby atd... copak malé dítka dělají co zde uvádíte? Myšlenka je dle mne asi taková ano baby adult ale rozumně být děckem vždy a všude třeba v obchodě v plínkách nebo na vycházce kterou si monitoruji na snímky či wide a cokoli kolem viz třeba návštěva blízkých a pod. Ale snímky které nemají vkus dle mne tak to je otřes. Viděli jste někdy at máte nebo jste měli dítka ukázkově posrané a šli se s tím chlubit mámě,ta by vám dala co proto.!!! Pardon asi jsem odbočil ale nyní tu už asi nemám co dělat.
Jednou jsem musela dělat IQ testy nechlubím se ale mi vyšlo asi 165 ale dodatek byl děsný: máte zranitelnou duši, jste uvězněn v  dětské dušičce, naučte se reagovat přímo ale bez nasílí,... Jinak máte těžký život... Což je asi pravda neb neco mi stále tzv.nehraje ale to neva,vlastním paničky o kterých se Vám jenom bude zdát., to sem asi nepatří ale což, jsou tu jiné věci, hm jo bejbys neboli baby hm tak pardon...  :|  :cry:  :shock:

O tom tady byl nejeden flame a vysledek je ze se na tom "unanimne" nikdy nikdo neshodne. Mne to treba nevadi. (Jinak mam pocit ze rodice radi casto porizuji fotky deti pokadenych az po usi aby to pak mohli vytahovat az budou teenageri/dospeli ;-) )

Naopak treba "verejne akceptovane uchylnosti" typu porad "Toddlers and Tiaras" mi prijdou mnohem nechutnejsi (Toddlers and Tiaras uz nema tak daleko k detske prostituci). Treba i idea fetish klubu "Pol Pot: masakrujeme brylate lidi po milionech a ukajime se na tom (fotky vevnitr)" by mi prisla mene hnusna nez ten Toddlers.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Jsou na této stránce závadné příběhy, nebo fotografie?
« Odpověď #86 kdy: Března 13, 2012, 02:05:09 »
Nechci být jedůvka ale pracuji i v jiných organizacích ale můj článek tu zde byl proto bych někoho vyprovokal kdo si v tom skutečně libuje, ale asi  je tu tvrdá skála jako počůrané plenky které někdo někde sušil na slunci. Fakt prominte píši v období kdy mi dnes v 20.15 zemřela maminka a tak zatím vším udělám tečku. Jsem zvědav kolik se lidiček kteří milují BabyLand skutečně přihlásí ku plenkařům a nejen ku zvyditelnění se doma úspěšně a plánovaně posrali to nemusím, myslíte že tu budu dělat nějakého Mikuláše a všem pomohu? Vážení Ježíšek již byl a kdo si neřekl tak je do dnes pochcanej nebo nepřebalenej a má smůlu nebo štěstí neb přestalo mrznout a tím pádem nepřijde vlivem mrazu o ptáka,volně přeloženo něco mezi nohami neboli přirození bych nebyl drzý na naše dítka. Přeji všem úspěšné zabalení do jejich milovaných plíneček,každý má jiné intermezzo v plenkování a tak vzhůru do plínek a co nejširší rokrok, dodatek při pohybu v před si prosím nerozbijte hubu při kolébáni nejste přeci husy nenín liž a víte co dělá husa? Tak ta jenom chodí a žere a pak tzv.sere a na zahradě plno hovínek,což se u Vás stát nemůže neb Vy skladujete pouze do plínek,vejde se li... Děkuji za odpověd nebo mi zničte,nejsem asi plínkař dle Vás ale mám pravdu, snad??? Ahoj baby



Citace: "lycanth"
Citace: "Mircaa"
Nechci být hnidopich ale to co jsem viděl na určitých fotografiích tak to již nezapadá do plenkaření, pro někoho asi jo ale prostě plenkaření je plenkaření ale abych tu zde definoval pokakané plíny a v tom přirození apod tak to pak můžete zde ukázat jak vegetíte se zvířátky apod,.  Myšlenka asi zněla: baby atd... copak malé dítka dělají co zde uvádíte? Myšlenka je dle mne asi taková ano baby adult ale rozumně být děckem vždy a všude třeba v obchodě v plínkách nebo na vycházce kterou si monitoruji na snímky či wide a cokoli kolem viz třeba návštěva blízkých a pod. Ale snímky které nemají vkus dle mne tak to je otřes. Viděli jste někdy at máte nebo jste měli dítka ukázkově posrané a šli se s tím chlubit mámě,ta by vám dala co proto.!!! Pardon asi jsem odbočil ale nyní tu už asi nemám co dělat.
Jednou jsem musela dělat IQ testy nechlubím se ale mi vyšlo asi 165 ale dodatek byl děsný: máte zranitelnou duši, jste uvězněn v  dětské dušičce, naučte se reagovat přímo ale bez nasílí,... Jinak máte těžký život... Což je asi pravda neb neco mi stále tzv.nehraje ale to neva,vlastním paničky o kterých se Vám jenom bude zdát., to sem asi nepatří ale což, jsou tu jiné věci, hm jo bejbys neboli baby hm tak pardon...  :|  :cry:  :shock:

O tom tady byl nejeden flame a vysledek je ze se na tom "unanimne" nikdy nikdo neshodne. Mne to treba nevadi. (Jinak mam pocit ze rodice radi casto porizuji fotky deti pokadenych az po usi aby to pak mohli vytahovat az budou teenageri/dospeli ;-) )

Naopak treba "verejne akceptovane uchylnosti" typu porad "Toddlers and Tiaras" mi prijdou mnohem nechutnejsi (Toddlers and Tiaras uz nema tak daleko k detske prostituci). Treba i idea fetish klubu "Pol Pot: masakrujeme brylate lidi po milionech a ukajime se na tom (fotky vevnitr)" by mi prisla mene hnusna nez ten Toddlers.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: Jsou na této stránce závadné příběhy, nebo fotografie?
« Odpověď #87 kdy: Července 29, 2012, 13:29:28 »
"Toddlers and Tiaras"

Teda to je vazne udes... Tenhle server zlikvidovat. A chci zvracejiciho smajlika !!!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Jsou na této stránce závadné příběhy, nebo fotografie?
« Odpověď #88 kdy: Července 29, 2012, 14:28:47 »
Tak to není hezké, já jsem si nedávno všiml českého seskupení "5 Angels" a chtělo se mi zvracet 

Téma zamčeno - pokračuje se TADY
« Poslední změna: Září 01, 2015, 22:45:22 od PetrMyslivec »