Autor Téma: Jsou na této stránce závadné příběhy, nebo fotografie?  (Přečteno 43437 krát)

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
(Bez předmětu)
« Odpověď #15 kdy: Dubna 10, 2006, 15:36:12 »
Přesně, a kdo neví, ať se podívá na "novou verzy webu" tam jsou překlady z translatoru.
Dodatek, tento program je super a já ho již delší dobu používám, bohužel delší texty v ne zrovna "oficiálním" jazyku nevzládne. Jinak super věc, hlavně využívám slovník.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od petka63 »
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #16 kdy: Dubna 10, 2006, 18:16:23 »
Tímto je Babyland očištěn
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

schwarczman

  • Host
nebylo nutné nic mazat
« Odpověď #17 kdy: Května 03, 2006, 17:31:47 »
Asi takhle - dokud jde o povídky, klidně v nich může autor popisovat i znásilnění kojence a nic se mu stát nemůže - pakliže půjde o fikci, pakliže půjde o text. Samozřejmě foto set s něčím takovým by byl něco jiného. Ale pokud jde o věc na úrovni literární, o povídku, tak je úplně jedno, že tam vystupují třeba postavy mladší 18 nebo 15 let. Protože jinak by musel jít sedět i Nabokov za Lolitu a velká část dalších spisovatelů.

Nicméně chápu, že admin nechce riskovat žádné probémy třeba s možným zrušením těchto stránek
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od schwarczman »

schwarczman

  • Host
resp
« Odpověď #18 kdy: Května 03, 2006, 17:51:26 »
respektive - pokud jde v textu o puhý popis případného trestného činu, tak jeho autor nemůže být za nic trestně stíhán

pokud to ale napíše tak, že by se do dalo klasifikovat jako Podněcování (podporování) k trestné činnosti, pak už by šlo o něco jiného
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od schwarczman »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #19 kdy: Května 04, 2006, 07:22:03 »
Jak poznáš, že je to fikce? Což když ten autor popisuje co sám proved a potřeboval to ze sebe dostat. Osobně bych nedráždil tygra. Raději jen náznaky něčeho takového mazat, než mít problémy. Překlady translatoru je třeba vždy nějak upravit. Všechno nepřeloží.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

schwarczman

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #20 kdy: Května 04, 2006, 08:05:18 »
to "oni" ti případně musí dokázat, že to fikce není, pokud to chtějí nějak řešit

ale nejsem právník, jen si tyhle věci hlídám - ve vlastním zájmu

jak už jsem uvedl výše - chápu, že je admin opatrný, koneckonc - je to jeho zodpovědnost

ale mazat příspěvky jen proto, že v nich vystupují nezletilí - to je opravdu celkem zbytečný

to by pak hodně archivů některých (jinak zaměřených) stránek zelo prázdnotou - a nezeje ;-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od schwarczman »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #21 kdy: Května 04, 2006, 09:15:35 »
Nevím o co ti jde. Nikdo ti nemusí nic dokazovat. Prostě tě tu zruší a je. Jestli bez nich nemůžeš žít, zalez do archívu a je.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

schwarczman

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #22 kdy: Května 04, 2006, 09:20:09 »
nejde mi o nic - osud těch příběhů je mi naprosto u prdele, jen upozorňuji, že jejich smazání bylo zcela zbytečné, protože ty příspěvky neporušovaly žádný zákon

samozřejmě nevím jaká pravidla vyžaduje poskytovatel hostingu či jak se to zove
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od schwarczman »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #23 kdy: Května 04, 2006, 09:57:25 »
Když ti nejde o nic, tak co furt řešíš. je ti to uprdele a přitom furt nad něčím brečíš. Na to je nejlepší lék: Založit vlastní stránky a je to. Tam si můžeš dát cokoliv chceš.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #24 kdy: Května 04, 2006, 10:33:14 »
Já myslím, že není ani tak důležité co příběh obsahuje, jako spíš za jakým účel ho někdo píše a kde se nachází. Tohle je primárně určená stránka pro AB/DL +18. Ne TB (teen  a pod.), takže se nepředpokládá, že tady budou příběhy mladších.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

schwarczman

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #25 kdy: Května 04, 2006, 10:34:15 »
Nic neřeším, nad ničím nebrečím. Nemáš nějaké problémy? Třeba co se týče komunikace? Ještě jsem tě totiž neviděl dokázat, že bys byl schopen vést normální dialog.

V této konkrétní diskuzi s tebou se již angažovat nebudu a kdybys to neměl potřebu hloupě rozebírat, zůstalo by jen u mých prvních dvou příspěvků - tam jsem již řekl vše. Kdybych byl placený psycholog, tak si s tebou pochopitelně klidně povídám dál :-)  Nazdar
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od schwarczman »

schwarczman

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #26 kdy: Května 04, 2006, 10:36:49 »
Citace: "S4M8AL"
Já myslím, že není ani tak důležité co příběh obsahuje, jako spíš za jakým účel ho někdo píše a kde se nachází. Tohle je primárně určená stránka pro AB/DL +18. Ne TB (teen  a pod.), takže se nepředpokládá, že tady budou příběhy mladších.


ok - já jsem tady nový - visí tady někde na jasně viditelném místě přehledná pravidla?

ne.. neřešme to, je mi to jedno, úplně mi bude stačit, když se v dohledné době dočkám odpublikování toho překladu, který jsem minimálně před šesti dny posílal ;-))
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od schwarczman »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #27 kdy: Května 04, 2006, 10:45:53 »
Ok, to je sice mimo, ale myslíš, že si už tady někdo zaslouží každodenní update článků? Dál příběh čtu já, potom prochází korekturou (Opravdu. V novém příběhu došlo k tomu, že se opravená verze pomíchala s tou originální, teď by už mělo být vše v pořádku). Vzpomeňme taky na to, že na staré verzi stránek byl update možná každý půl rok a stejnou dobu mohli příběhy čekat na shválení. Mělo to taky něco do sebe, alespoň si jich víc čtenáři vážili. Takže není vůbec důvod se při 6ti denní prodlevě nějak znepokojovat...

A co se týče pravidlům, pracujeme na sepsání FAQ - často kladených otázek
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #28 kdy: Května 04, 2006, 12:14:10 »
Citace: "schwarczman"
Nic neřeším, nad ničím nebrečím. Nemáš nějaké problémy? Třeba co se týče komunikace? Ještě jsem tě totiž neviděl dokázat, že bys byl schopen vést normální dialog.

V této konkrétní diskuzi s tebou se již angažovat nebudu a kdybys to neměl potřebu hloupě rozebírat, zůstalo by jen u mých prvních dvou příspěvků - tam jsem již řekl vše. Kdybych byl placený psycholog, tak si s tebou pochopitelně klidně povídám dál :-)  Nazdar

Jsi tu pře měsíc.  Napíšeš příspěvek. A potom o tom plantáš pořád dokola, jak je ti to jedno, jak nic neřešíš. Ty už si schopen vést nějaký dialog? Neřku-li normální. Vůbec jsem s tebou nediskutoval. Za to mi nestojíš. Dával jsem ti rady co máš dělat když tu nejsou příběhy dle tvého gusta. Párkrát klepneš do klávesnice a už by sis to nechal platit.
A když se nedočkáh toho příběhu do šesti dnů tak se doufám půjdeš picnout.
Ps: Jsem rád, že už nebudeš reagovat, když ti o nic nejde.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

baby_sasa

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #29 kdy: Května 04, 2006, 19:19:45 »
Prosím tě S4M8ALe můžeš mně popsat v e-mailu co jsi tím myslel? Adresu na mne máš. Já jsem to vůbec teď nepochopil, co jsi tím myslel. Pokud to někdo považuje za pedofilii tak už opravdu nevím. Maminky tak popsaly na webech plné stránky. A co podle předchozích nademnou s těmi maminkami a stránkami proboha bude?!!

Možná budeme pokračovat v diskuzi, kterou jsme před časem začali. Já se při této příležitosti omlouvám, ale přerušení nastalo kvůli potížím s očima a velmi špatně jsem viděl, a to skoto do března letošního roku

Saša
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od baby_sasa »