Autor Téma: Huggies Pull-ups 6  (Přečteno 8260 krát)

Offline Pull-ups man

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Huggies Pull-ups 6
« kdy: Května 23, 2013, 22:09:56 »
ahoj, hele nevideli jste nahodou nekdo nekde u nas prodavat tyhle huggiesky? http://www.boots.com/en/Huggies-Pull-Up ... ts_118536/ chci si je koupit hrozne moc, ale v drogerkach i v tescu, kde jsem byl maji nej velikosti 4 a 5... dik :)

btw. zkousel jste je nekdy nekdo? ja je jednu dobu mel hrozne rad, ale pak zmenili nejak ty velikosti a uz jsem se do nich nevedel... a jeste jeden dotaz, jsou tyhle vetsi, nez Drynites 4-7? nebo jsou Drynites vetsi? pritelkyne mi rikala, ze by si pro me plenku dala, ale obavam se, jestli by ji tyhle detsky vubec byly... v pase je docela drobna totiz... dik jeste jednou!!! :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Huggies Pull-ups 6
« Odpověď #1 kdy: Května 24, 2013, 17:10:32 »
To bude těžké , mě totiž nefunguje odkaz   :lol:  .
Každopádně máš asi na mysli tyhle ? http://http://www.amazon.co.uk/Huggies-Pull-Ups-Disney-Design-Nappies/dp/B004H5359W/ref=sr_1_2?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1369407564&sr=1-2
Pokud ano , tak opravdu nevím , jestli by se tu někde dali sehnat. Ty menší verze jsou k dostání téměř všude , z toho bych bral , že tahle větší verze by se někde měla dát sehnat také.
Každopádně co se týče velikosti , tak tyhle plínky jsou opravdu hodně přužné , takže dost vydrží , bohužel neporadím s velikostí pasu , už to je tak 2 roky co jsem si tu menší velikost koupil naposledy  , ale tipoval bych , že tak 80cm pas by měl ještě jít :) .
Otázka však je , jestli jsou ty velikosti pořád stejné , protože drynites už se také začali vyrábět ve velikosti 16-23kg .

ad. drynites budou větší tak na 90% ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Huggies Pull-ups 6
« Odpověď #2 kdy: Srpna 07, 2013, 21:32:16 »
Prosím tě tu velikost 16-23 kg? a asi jsi se zklamal tou velikostí, Dry Nites na noc mají dvě velikosti a jestli jsi upnutej na malé věci no
tak nevím co s tím budeš dělat. Máš li pas jak Ferda mravenec i s tou jeho což dle pohádek dělá asi 68cm obvod tak jsi super Twigi a
a radši nebudu již psát dál neb už sem měl jeden Ban a děkuji za něj, vícero nežádám. Jako plínky můžou být pružné ale co ty?
Jsi hadí či co za objekt také pružný že se ti v pasu dle potřeby udělá asi 58? No rádi by jsme asi zde všichni viděli, přeju ti tu tajli.
Asi jsem uletěl ale myšlenka Tvoje má určitý náhled a přeji by ti to vše vyšlo. Jinak nevím ale plíny za libry není to drahý nezdá se ti?
Koupíš je nebo jsi koupil? Promin a asi budu končit nechci dojít do pece na smaženku neboli Baníček Ban...
Jo na Amazon mají krásný věci byl jsem tam a operátorka taky super málem mne zabalila do plín které nebyli objednány. Tak přeji
mnoho úspěchů a dej něco ku koukání povede li se Ti. Hodně štěstí k tvému přání přeje Mircaa.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Huggies Pull-ups 6
« Odpověď #3 kdy: Srpna 22, 2013, 23:54:18 »
Huggies training pants s pružným pasem (né lepení) jsou v tescu MY v praze na národní tříde v oddělení s jinejma dětskejma plínama (3. patro tuším), jsou to ty, co jsou na obrázku, mají i klučičí i tyhle z obrázku - holčičí, je to 9 kusu, cena je cca 210kč, ale cena se pořád mění, a že zrovna neslevňují.. před rokem byly za 168 kč, tak využít slevu.. (trošku vyšší cena, za dvounásobek máš ve zdravotnickejch potřebách "plínky pro dospělé" 30 ks), jo a jsou do hmotnosti 51 kg, tudíž nění problém se ani předklonit, nebo si sednout (ikdyž my holky máme hubenější pás).. moc nevydrží, jsou spíše jak tlusčí kalhotky, hodí se bezvadně pod minisukni, ale to se tě asi moc netýká..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Huggies Pull-ups 6
« Odpověď #4 kdy: Srpna 23, 2013, 00:26:11 »
Huggies training pants s hmotnosti do 51kg ? Nejednalo se spise o drynites , take na tretim patre ? Minule jsem si tam niceho podobneho nevsiml , ovsem takove prehlidnuti bych musel napravit .  :)
Co se tyce cen i z mnoha statistik vypliva, ze plinky se v akcich prodavaji nejvice , coz je jenom dobre :) . Minule jsem si chtel koupit plinky v dmku za 215,- a v tescu o 400metru dale jsem je pak koupil na 165,- .

Mircaa : ten ton a formu prispevku proti mne sice nechapu , ale proti gustu ... :) .
Pokud jde o drynites, tak ty se sice tady prodavaji ve dvou verzich, ovsem ve velke britanii al uz i jinde se jiz prodavaji ve trech verich.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Huggies Pull-ups 6
« Odpověď #5 kdy: Srpna 23, 2013, 01:39:59 »
jooo, drynites, ale tuším, že tam bylo napsáno i "training pants".. to je jedno.. jsou jak se vybehne z eskalátoru, tak napravo, jak jsou plínky, tak v pravé řade přibližně uprostřed, pod sebou.. já je už ale přestala nosit, pod tesné oblečení to bylo bezva, nebo když jsem měla minisukni, ale to bylo spíše pro ten šustivý pocit a pocit něčeho mezi nožkama, ale v posledné době zkouším velké plínky i do jiných oblečku, než jen do skate tepláků.. tam to vidět nění bezpečně.. ale já je nosím pro případ, že by se mi chtělo a to do drynites moc nejde... vykakat se v pohodě, byt je vše hned objemově vidět.. prostě jako kdybych to udělala do kalhotek.. tam je to taky vždy vidět.. teda než si sednu ;) do kalhotek jen výjimečně v nouzi, nebo pro radost a tak vím, že i v drynites je vše hned vidět, než si sednu, cestou do metra jsem vždy nejistá :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Huggies Pull-ups 6
« Odpověď #6 kdy: Srpna 23, 2013, 13:41:07 »
No, na drynites je napsano pyjama pants, pokud se to tedy posledni dobou nejak nemenilo :) .
Training pants tam maji urcite take, ale jako huggies pull-ups . Skoda ze u nas neni plinkove lobby tak velke jako treba v zahranici , takove pampers cruisers 7 by byli super. Nebo i ty pullupky velikosti 6, ale ty jsem zatim take videl pouze v zahranici. Skoda ze moc rozsirene nejsou ani nocni pullupky, ty maji alepon vetsi savost. Tak snad se to casem zlepsi, kdyz huggies oznamovali konec klasickych plinek tak slibovali novinky, tak snad nekdy :) . Nebo snad nejaky dovoz, jako je na jinem vlaknu info k pampers underjams :) .
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »