Autor Téma: Malá neposlucha  (Přečteno 9573 krát)

Offline Holčička16

  • Email nefunguje
  • 5 a více
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Malá neposlucha
« kdy: Května 23, 2013, 18:23:18 »
Protože je tady 99% povídek psáno převážně muži tak jsem se rozhodla že tady přidám jednu z pohledu ženy nebo v mém případě spíše holčičky.

Jeho chladná ruka se dotkla mé tvářičky hladila mě a poté co jsem dostala pusu na čelo jsem pomalu otevřela oči celá rozespalá řekla ,,Už musíme vstávat" ? Ano broučku za chvíli budeme muset vyrazit,ale nejdřív si tě musím zkontrolovat. Neee "!! Vykřikla jsem a rychle jsem se zavrtala pod vyhřátou přikrývku. Uchopil mě za pánev a vytáhl mě  Poté jemně strčil ruku do moji plínky . "Tady měl někdo v noci pořádnou nehodu." Byla jsem rudá jak rajče div mi do oči neskočily slzičky. Všiml si toho. "Ale maličká nemusíš plakat dám si tě na pultík a plínečku ti vyměním . Před Spaním ses byla vyčůrat tak se nezlobím . je to přece v pořádku . Utěšoval mě a přitiskl si mě na svou hruď. Pak mě vzal do náruče a odnesl ke snídani. Posadil mě do dětské židličky a dal vařit čaj a zatím vytáhl přesnídávku. Zrovna meruňkovou tu miluji :). vytáhl i dětskou lžičku sedl si ke mě a začal mě krmit . Po prvních 5 lžičkách mě začlo bolet bříško a začala jsem plakat. On mě ale pořád krmil dál . Začala jsem plivat a vztekat se . ,,Šmoulinko přece nebudeš takhle zlobit "!  Když viděl že už opravdu nemůžu odložil lžičku a došel pro čaj. Strčil mi lahvičku do pusy a donutil mě vypít celý její obsah 250ml . Vytáhl mě z židličky a odnesl mě do pokojíčku na postýlku nachystal růžové šatičky leginy ponožky svetřík a kalhotky . Navlíkl mě do šatiček a nasadil mě svetřík. Zazvonil mu telefon a se slovy Zlatíčko ten zbytek si zvládneš oblíknout sama odešel do vedlejšího pokoje. Oblíknu si leginy a prohlížím si ponožky vůbec ale vůbec se mi nelíbily protože byly jenom bíle. Všechno co jsem měla bylo buď růžové nebo to mělo nějaký pěkný obrázek. Tak jsem ponožky schovala pod postel a skočila do bačkůrek .Doufala jsem že se nato nepříjde ale doufala jsem marně. Přiběhla jsem za ním a zatahala ho za košili. Se slovy ty moje malá šikulko mě políbil uchopil ,zanesl mě na chodbu oblékl mě kabátek a šátek kolem krku pak mě posadil a už se chystal mě obout botičky když tu sundal bačkůrky a spatřil mé bosé nožičky. ,,Jaktože sis neoblíkla ty ponožky vždyť byly nachystané na postýlce" ?! Jen jsem špitla .,, Ony nebyly hezké. " Přísně mě táhl k postýlce posadil mě nahoru a zeptal se . ,,Kde sis dala ty ponožky?" Jenom jsem koukla pod postel. Výtáhl je a pokoušel se mi je nasadit. Začala jsem kopat nožkama že si je nevemu že chci jiné. V tom okamžiku  se posadil na postel přehnul mě přes koleno  a začal mě plácat přes zadek . Snažila jsem se zakrýt ho svýma ručkama ale odstrčil mi je a pohrozil že ještě jednou a dojde si pro vařečku. Posadil mě na klín a řekl. ,,Broučku malé holčičky ještě nemají tolik rozumu aby o sobě mohly rozhodovat" .Nakonec mi ponožky stejně nasadil . Myslela jsem že sním už nebudu nikdy mluvit jenom jsem se mračila a plakala. Celou cestu jsem mu nechtěla dát ruku. Až jak jsme došly před ABDL Centrum jsem skočila po jeho ruce čekala jsem že mě odstrčí nebo že mě už nebude mít rád ale stiskl mou ručku a dal mi pusu na čelíčko . ,, Nezlobíš se ? A Máš mě pořád rád zeptala jsem se . To víš že jo princezno ! Proč bych tě neměl mít rád ?! Protože jsem ráno zlobila. Ale broučku". Řekl a vzal mě na sebe .



Omlouvám se za chyby a Pokračování příště
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Malá neposlucha
« Odpověď #1 kdy: Května 23, 2013, 22:04:22 »
Ahoj,
díky za příspěvek. Rád si přečtu pokračování, ale promiň, jsem tady asi druhej největší rejpal do češtiny (zdravím Vendulku), příště si to po sobě ještě jednou přečti a nemusíš se pak omlouvat za chyby...
Ale mnou se nenech odradit :-)
MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Malá neposlucha
« Odpověď #2 kdy: Května 24, 2013, 17:13:46 »
Docela fajn příběch už se moc těším na pokračování.Z chyb si nic nedělej taky nejsem zrovna dobrý češtinář.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline karel

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re: Malá neposlucha
« Odpověď #3 kdy: Května 26, 2013, 17:46:36 »
Přesně tak, je to fajn příběh. Už se taky těším na pokračování.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: Malá neposlucha
« Odpověď #4 kdy: Června 02, 2013, 08:01:33 »
Ahoj Mirku, taky tě zdravím.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline radek1017

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: -2
Re: Malá neposlucha
« Odpověď #5 kdy: Června 26, 2013, 12:49:15 »
Moc hezký a čtivý přečteno jedním dechem. Něco podobného tady chybělo  :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Valerie

  • Jsem modrej
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re: Malá neposlucha
« Odpověď #6 kdy: Července 24, 2013, 22:54:07 »
Roztomilý... :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »