Autor Téma: Pampers 6  (Přečteno 12030 krát)

Offline Pull-ups man

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Pampers 6
« kdy: Května 02, 2013, 20:00:31 »
znate, pouzivate, nejake zkusenosti? :-) uvazuju, ze si koupim balik, koupil jsem si z DM ty jejich velikost 6 a jsou mi uplne skvely! :) ale pampers jsou pampers, ze? :D diiiky :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Pampers 6
« Odpověď #1 kdy: Května 03, 2013, 12:53:43 »
Pokud natáhneš jiné druhy s označením 6 tak ty Pampersky  bys měl natáhnout taky což ti mírně závidím protože mě jemně přitahujou dětské plenky ale ja se bohužel vejdu jen do DryNytes 8-15 let. Ale skoušel jsem si je koupit ale bohužel jsem je nezapnul tak jsem je použil jen jako vložnou plenku a můžu říct že docela super dobra savost a ani mi neprotekly. takže ti je vřele doporučuji.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re: Pampers 6
« Odpověď #2 kdy: Května 04, 2013, 08:04:21 »
Já jsem jenom zkoušel plenky velikosti 6 z Rossmanu, klasické na lepítka, a ty jsem nezapnul :-(. Ty jsi ty z DMka zkoušek natahovací, nebo taky lepící? Jinak si myslím, že když natáhneš DM plenky, tak Pampersky natáhneš taky, bo sjou pružnější. Kolik vůbec vážíš, jesli se můžu zeptat?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pull-ups man

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re: Pampers 6
« Odpověď #3 kdy: Května 05, 2013, 01:41:33 »
na lepitka, klasika. vazim cca 70 kg. ty z DM jsou skvely, hrozne pohodlny. bohuzel jsem pampersky 6 v mensim baleni nesehnal, tak jsem si koupil aspon drynitesky 8-15 pro holky, jsou taky bozi :) snad si je moje pritelkyne nekdy zkusi oblict :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Pampers 6
« Odpověď #4 kdy: Května 05, 2013, 22:42:42 »
Jo , ty jsou vážně boží  :) .
Můžu se spíše než na váhu zeptat na obvod pasu ? Už o velikosti 6 uvažuju delší dobu , teď jsem zkoušel tesco plínky pull-upky extra large což je taky velikost 6 a ty byli tak akorát  :) . DM plínky jsem si kupoval před rokem , ty natahovací , ty jsem ale bohužel neoblékl  :? .
Ale jak píšeš , pampers jsou pampers , takže proto  :lol: .
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Pampers 6
« Odpověď #5 kdy: Května 07, 2013, 21:46:10 »
Jo Pampersky to je věc. Už půl roku chodím kolem nich vel.6 a minulý týden jsem konečně našel menší balení za asi 365,-Kč
tak jak budu mít čas zkusím je koupit. Musí být super ale chtěl bych je vyzkoušet taky. Vtip je v tom že ve velkých obchodácích
nejsou k dostání ale vlastní je pouze drogerie ale jsou. Ptal jsem se zda jsou dobrý pro xděcka a slečinka na mne "a vy taky potřebujete?"
No já na ni copak do nich skočím je to malý a co vy? Dala mi tip kde sehnat to co se shání ty šestky a jsou prej fakt dobrý. Byla super
ta slečinka ani se nezastyděla jako jiní. Takže je koupím a pak bude li super dám na album.
Přeji hezké sníčky a dníčky v plínečkách jako třeba Pampers jo dnes jsem objednal od Břežan /prodává dcera od maminky Lenky,
co dělá ABDL dala mi na ni číslo, pí Nováková/ dětský kalhotky igelitky v bílé a jinčí barvě
vel. 164 obvod boků 92cm měli by být protože sem jaksi trochu zchudnul na váze. Měřil jsem i s plínkami /8ks/ na těle a do obvodu se jaksi
vejdu plus nějaký cm navíc/kalhotek/. Tak jsem zvědav jak budou sedět live. No těším se na ně. A určitě přijdou též na album.
Mějte se fajn a hurá do plínek yes.  :D    :)    ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re: Pampers 6
« Odpověď #6 kdy: Května 17, 2013, 17:24:09 »
Zkoušel tedy někdo ty Pampers 6, jak to je s jejich velikostí? Btw. teďka mají akci v Kauflandu a mají je tam za 199 Kč. Přemýšlel jsem o nich, ale nechci zase vyhodit peníze a zjistit, že je neobléknu, tak jako jsem to zjistil dneska s plínkama Toujours Pull-ups velikost 6 z LIDLu. :cry:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Pampers 6
« Odpověď #7 kdy: Května 19, 2013, 22:03:56 »
Citace: "nuk-boy"
...tak jako jsem to zjistil dneska s plínkama Toujours Pull-ups velikost 6 z LIDLu. :cry:

Bohužel o pampers neporadím, leč o nich také již dlouho uvažuji, ale o těchdle plínkách z lidlu jsem také přemýšlel. Můžu se zeptat , kolik máš v pase , že jsi to nedal ?  :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re: Pampers 6
« Odpověď #8 kdy: Května 20, 2013, 05:14:52 »
Nejde ani tak o pas, ale spíš o stehna. Když jsem si je chtěl natáhnout, tak praskly, v těch místech, kde se dají roztrhnout.

Jinak v pase mam cca 85 cm.Velikost kalhot 32 :-) A to mám docela hubeny stehna.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pull-ups man

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re: Pampers 6
« Odpověď #9 kdy: Května 22, 2013, 22:57:09 »
Citace: "nuk-boy"
plínkama Toujours Pull-ups velikost 6 z LIDLu. :cry:

hele a myslis, ze bys sem nekam ty plenky toujours mohl dat obrazek? jako taky jsem o nich uvazoval, i kdyz jsem teda videl vsude jen velikost 5, ktera by mi rozhodne nebyla :D ale co jsem nasel na netu obrazky (nic moc kvalita ale), tak se mi zdaj hrozne rozkosny :D jako tedka jsem dobral pred casem ty plenky DM vel. 6 (fakt parada!) a mam tu uz taky posledni Drynitesku... tak musim nakoupit novy zasoby :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re: Pampers 6
« Odpověď #10 kdy: Května 26, 2013, 20:16:44 »
[attachment=1:1101rle6]a.jpg[/attachment:1101rle6]

Takhle vypadají ty Toujours Pull-ups 6


[attachment=0:1101rle6]b.jpg[/attachment:1101rle6]

Porovnání s Tesco Pull-ups velikost 6
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Pampers 6
« Odpověď #11 kdy: Července 22, 2013, 20:57:44 »
Citace: "nuk-boy"
Zkoušel tedy někdo ty Pampers 6, jak to je s jejich velikostí? Btw. teďka mají akci v Kauflandu a mají je tam za 199 Kč. Přemýšlel jsem o nich, ale nechci zase vyhodit peníze a zjistit, že je neobléknu, tak jako jsem to zjistil dneska s plínkama Toujours Pull-ups velikost 6 z LIDLu. :cry:


Zdrávoš milí plenkaři naši. Tak jsem dneska po třídenním šmejděním zda není reklama jako reklama našla v Kaufu box plenek Pampers vel.6
a samé sondy u prodejce, prostě krabici v počtu 72ks plenek Pampers vel.6. za 379,-Kč. Byla akce, klasika v Kaufu je 339Kč,- za balík, 40Ks,
sice předražené i když vím že stojí asi kolem 270,-Kč. Ale jsou super, když já mám pas asi 82cm a boky 94cm, Tak díky tzv. šponujícímu,
natahovacímu systému jsem dopla bez pardonu na kostřičku. Jsou fakt super akorát mi sere že z boku to vypadá jak tanga, ten pásek.
Foto se budu snažit přidat sem nebo na svou nástěnku. Ale jsou fakt superrrr, vezmou asi dva litry tekutin a jsou šik. Mám již dnes asi třetí ks
neb se musí vše vyzkoušet tzv. na tvrdo. Ale doporučuji jak na cestování a podobné věci jako lékaři a pod. Hezky sají, není li rychlé čůrání
tak v poho berou vše, je to prostě věc, a vnitřek je stále suchý. Moje přání je by bylo zboží tohoto druhu ještě v sedmičce jako čísle. Prostě pecka.
Ted tu sedím u pc a dvakrát mi to ujelo ale deka je suchá takže zkouším doporučit, fakt. Když jsou plné tak je perfect bochánek mezi
nohami, to se musí zažít nebo vidět. Jo Šestky jsou šestky, ne prsa ale plínečky moje milovaný od fy. Pampers. Nebojte se a kupte! Když mne
vyhovují tak proč ne Vám ale nesmíte být kulatí, no nevym,nechci urazit. Tak vzhůru na 6tky Pampersky. Nelituji těch peněz, prostě jsem se trefila.
Já totiž než něco koupím tak chodím třeba půl roku okolo a sonduji. Mají mne za blázna ale neva. Při chůzi je cítím okolo nohou jak živé
perfect sedí a nemusím mít strach jak při jiných kdy si beru tzv. děcáky/plínky/ do dívčích kalhotek by byli na těsno a nepadali mi na kolena. A musí se fixovat
bych je neměla na kolenou, hm srandičky. Ale pampers byli vždy ty nejsavější nežli jako Tena, ta jen kecá a pak vše proteče. Takže kdo se nebojí jako já
ne a že již je mám doma, tak jsou fakt super, sají a nebrečí že jsou mokré, to dělají jen děcka které se strachem pocikali. Tak bye Mircaa. Bye...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Pampers 6
« Odpověď #12 kdy: Července 22, 2013, 21:41:27 »
Fotky na **** dělala jsem večer a světlo nebylo mým kámošem tak pardon.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Pampers 6
« Odpověď #13 kdy: Července 22, 2013, 23:26:00 »
Zítra zkusím vzít do práce a udělat tzv. čistý fotky. Tímto se omlouvám za dnešní paskvil. Pardon, Mircaa.
Souhlas? Tak pa pa pampersky naše zlaté... Kupujte šestky kdo máte objem pasu do 96cm. Na požádání pošlu vzorek/1ks/ za známku. bm.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline hanysl

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Toujours 6
« Odpověď #14 kdy: Srpna 01, 2013, 12:23:49 »
Ahoj lidi, nechce se mi zakládat nová diskuze. Mám takovou otázku, Dají se u nás v Lidlu sehnat plenky Toujours velikosti 6 ? Klidně ty natahovací kalhotky... A popřípadě jak jsou velké ...
Díky za odpověď.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »