Autor Téma: Lékarna Kosma a Damian Pardubice  (Přečteno 9211 krát)

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Lékarna Kosma a Damian Pardubice
« kdy: Května 02, 2013, 11:46:09 »
Nedá mi to, abych se pochvalně nezmínil o této lékárně, kterou naleznete v blízkosti "myší díry" v Pardubicích, v budovy nové polikliniky na Rokycanově ulici. Personál tvoří asi tři slečny a jeden zřejmě trochu nesmělí mladík asi mého věku, ale naprosto v pohodě - několikrát jsem dokonce kupoval kombinaci plenek pro dospělé a dětského sortimentu a žádný problém  :P - co se týče toho dětského sortimentu, mají ho dost i skladem (vystavené - samoobsluha), včetně luxusních značek Farlin a Avent, takže zarytí Adult Baby budou mít radost, stejně jako já... Jinak mají skladem i plenky a plenkové kalhotky, které mají v sekci hned u vchodu, bohužel většinou pouze ty menší savosti (3/4, prostě o stupeň méně, než největší), ale já běžně nakupuji přes jejich e-schop (http://www.lekarna-kosma.cz/) a pokud zboží objednám dopoledne jeden den, je u nich na prodejně druhý den ráno - takže super, protože mají nabídku velmi rozsáhlou a ceny běžné. Dokonce jsem zjistil, že mají věrnostní program, takže nějaké výhody z častého nakupovaní být mohou... když srovnám nepříjemnou peachu z Neturelle, nic moc ochotný personál ve Zdravpu, úplně nevzdělaný a neznalý personál v Polabinách a nezásobovanou nemocnici, nebo polikliniku je tohle super  8-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »