Autor Téma: čím jsem se potěšil na Vánoce  (Přečteno 9668 krát)

Offline DartVader

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
čím jsem se potěšil na Vánoce
« kdy: Dubna 27, 2013, 10:07:50 »
Ačkoliv už trochu po funuse, pochlubím se čím jsem se potěšil o Vánocích.

započal jsem Harlekin overalem od Privatiny koupený na vánoční akci za 83 E. Jsem maximálně spokojený, i když je to fleece, takže jen na zimu.
[attachment=6:h6uo37m7]harlekin.jpg[/attachment:h6uo37m7]

Pokračoval jsem overalem na spaní z MyBio, vzal jsem bio bavlnu protože oproti standardní není o mnoho dražší a je příjemnější na omak. Pravda, taky se hodí spíš na zimu, jinak je v něm docela vedro. Dnes jsem taky všiml že začali dělat i krátký overal. Dělají bohužel jen béžovou/bílou variantu.
[attachment=5:h6uo37m7]mybio.jpg[/attachment:h6uo37m7]

Aby toho nebylo málo , objednal jsem látkovou velcro plenu Bambinex, a jelikož jsou těžko k sehnání, vzal jsem tuším velikost 1. Nějak se do ní nasoukám, ale je to nepříjemné, musím si pod ní vzít pullup, aby mě suchá zip neškrábal. Nakonec jsem o pár dnů později sehnal větší velikost 2, která je naprosto fantastická.
[attachment=4:h6uo37m7]bambinex.jpg[/attachment:h6uo37m7]

Aby toho nebylo málo, sestra mě o Vánočním klidu potkala v Harlekinu a tak se jí to líbilo, že jsem jí pořídil overal z The all-in-one co. I když docela drahý, ten pohled stojí za to. Nejen že si člověk nakonfiguruje vzhled přesně podle svého gusta, ale víte, ženským to náramně sekne.
[attachment=3:h6uo37m7]theaio.jpg[/attachment:h6uo37m7]
Taky jsem zjistil jak se roztrhl pytel v nabídce "dupaček" na českém trhu. Docela se mi líbí Skippy, a je za rozumnou cenu.

Protože jsem měl nákupní horečku a už jsem nedokázal odolat, pořídil jsem z fy Helltcha manšestrové lacláče. Škoda že je dělají jen docela velké. Já sice žádný hubeňour nejsem, ale když si je obleču jen tak, to abych si rovnou vzal opasek, jak na mě plandají. Když si ale vezmu Bambinex, je po problému, a ještě nikdo nic nepozná. Taky dělají fajnové laclové kraťasy s denimu.

A protože mě dlouho táhla nabídka na Ebay, povedlo se mi levně koupit v dražbě pěkné onesie (omluvám se za anglické názvy, ale ty přesně vystihují podstatu). Pravda je, že jsem ještě nepřišel na to, co si vzít na sebe, aby plnilo účel, je totiž poměrně dlouhé. Mám ho ale jen od včerejška, tak snad na něco přijdu. Materiál je velmi příjemný, bavlna,  druky jsou kovové.
[attachment=2:h6uo37m7]onesie.jpg[/attachment:h6uo37m7]

Příspěvek jsem nekoncipoval jen proto že jsem se chtěl pochlubit, doufám že tím pomůžu rozhoupat se ty kteří neví co kde koupit nebo se bojí nákupu přes internet.


Mimochodem, nejraději bych se zbavil fleecového overalu, šitý na zakázku, který mi moc dobře nepadne. Mám asi 182 cm, na výšku i šířku dobrý, jen jsem neodhadl délku od ramene do rozkroku. Takže jde přeš koule. Myslím ale, že pokud je někdo šikovný nebo má šikovnou manželku, tak by se s tím dalo něco dělat.
[attachment=1:h6uo37m7]del.jpg[/attachment:h6uo37m7]
[attachment=0:h6uo37m7]del1.jpg[/attachment:h6uo37m7]

Kdyby měl někdo zájem, určitě se domluvíme. PC byla kolem 1600, ale potřebuju se ho zbavit. Měl jsem ho jen párkrát a nehodlám ho nosit.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline djwiktor

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 96
  • Karma: 1
Re: čím jsem se potěšil na Vánoce
« Odpověď #1 kdy: Dubna 30, 2013, 19:46:16 »
Cavko, len mala drobnost k tomu body modremu z ebayu. Kupil som uz tri rozne kusy od toho isteho vyrobcu, a problemom su prave tie kovove druky. Tie dva na krajoch su cez hrubu zdvojenu latku, ocakavaj ze sa ti casom rozpadnu... je problem tam dostat potom bezne nitovacie. Preto som ich nahradil sitymi, len je dobre potom tu original dieru poriadne presit kvalitnou nitou.  

Prajem inak prijemne pouzivanie :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DartVader

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re: čím jsem se potěšil na Vánoce
« Odpověď #2 kdy: Května 03, 2013, 12:29:52 »
Ahoj, tak to jsem rád že ses podělil se zkušeností. Ale víš jak, dlouhodobě používám Privatina pyžamo které je na vysoké úrovni zpracování (ačkoliv jsem si musel vyztužovat šev v rozkroku, ale přikládám to tomu, že jsem koupil pyžamo z druhé ruky) nebo to dlouhé bílé pyžamo. Ostatní jen podle chuti čas od času.


Každopádně jsem nelenil, a pořídil další kousek. Je pravdou, že bych měl vysadit, ať se nezdrujnuju, ale nemohl jsem odolat. Včera mi kupříkladu bylo zima, vzal jsem si fleecový overal a rázem jsem se pekl. S tímhle se mi to asi nestane (48 % bavlna, 52 % polyester).

[attachment=0:2hwpuvlr]uk.jpg[/attachment:2hwpuvlr]

Na délku ideální, i když nohavice trochu delší. To však nevadí protože mají nohavice gumičku a tak se akorát kolem kotníku shrnou a tím to končí. Délka rukávu je taky fajn, čas od času se mají tendenci přitahovat na zápěstí, ale to nevadí, rukávy mají široký lem. Nohavice jsou pravda docela na tělo, ale není to nic nepříjemného. Je to ale zvláštní vzhledem k celkovým proporcím, protože od zadku nahoru je vše širší. Má to klokanku (rozdělenou zipem) a dvě kapsy po stranách nohou. Kapuce akorát zakrývá hlavu, čelo nevyčuhuje. To píšu jen proto, že jsem si kdysi pořídil Bushmanku, nenapadlo mne si vyzkoušet kapuci a pak jsem se divil, že mi prší na lysinu  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re: čím jsem se potěšil na Vánoce
« Odpověď #3 kdy: Května 13, 2013, 15:24:50 »
ahoj aza kolik bys nechal ten overal?
Díky
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »