Autor Téma: Nové M4 nestačí ...  (Přečteno 1981 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Nové M4 nestačí ...
« kdy: Října 27, 2012, 00:04:29 »
Ahoj,

nedávno jsem se rozešel s přítelkyní, se kterou jsem byl rok. Po celou dobu jsem nosil plenky pro zábavu, přítelkyně mě přebalovala. Nosil jsem je vlastně nonstop - doma, v práci, do hospody, všude. Používal jsem Abri M4. Jenže po roce nošení nonstop jsem se stal jaksi inkontinentní. Ne, že bych to neudržel, chvíli jo, ale ne dlouho. Prostě po roce nošení mi nějak ochably močové svaly nebo co, a na veřejnosti jsem odkázaný na pleny, ať chci nebo nechci, když se mi začne chtít na malou, udržím to max. 5 minut, když na velkou, tak max. čtvrt hodiny ...

Problém je, že jak nyní začaly dělat nové M4, nepojmou tolik, jako ty staré. Do hospody jsem si vždy bral dvě M4 (jedné pleně jsem vždy odstranil vnější vrstvu), jenže teď do hospody to zdaleka nestačí. Nepojmou toho tolik, jako dřív. A tři pleny na sobě už jsou moc vidět. I když si přes to beru PVC kalhotky a PVC body, stejné protékám.

Navíc ty nové pleny mnohem více propouštějí smrad, pokud se pokakám, a ani PVC kalhotky to moc nezachytí ...

Tak se ptám, jsou nějaké lepší pleny, které toho pojmou víc, a smrad tolik nepropouštějí? Depend jsem ještě nezkoušel. Stojí za zkoušku? Potřebuji to vyřešit alespoň do doby, než se mi podaří zase posílit potřebné svaly ... Doufám, že to půjde. Vždycky jsem si chtěl zkusit být inkontinentní, teď skoro jsem, a už konečně vím, co to je za pakárnu. Na jednu stranu jsem rád, ale mnohem víc bych byl radši, kdybych to mohl ovládat. Přeci jen ne všude chci být v plínách ... :(
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re: Nové M4 nestačí ...
« Odpověď #1 kdy: Října 27, 2012, 12:15:21 »
To jsi v té hospodě jako průtokáč, ne? Já si beru dvě M4, resp. M4+vložnou na noc, a stačí mi. Nebo se jednoduše v hospodě přebal. I víckrát, pokud to bude třeba.

A na smrad já kašlu. Když je to cítít tak je to prostě cítit.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »