Autor Téma: ABRI FORM M4 AIR PLUS  (Přečteno 4602 krát)

Offline Troes

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
ABRI FORM M4 AIR PLUS
« kdy: Dubna 25, 2013, 21:05:07 »
Ahoj, má někdo zkušenosti s Abri Form M4 Air Plus?????? Moc nemusím plenky s igelitovým obalem a už mi dlouho vrtá hlavou, proč hodně lidí nosí Abri Form M4......Koukal jsem na jejich savost, tloušťku atd., ale všechny byli igelitové. Pak jsem tedy našel prodyšné a bylo to :D.....A tak se tedy ptám na zkušenosti, názory apod.


Díky moc.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: ABRI FORM M4 AIR PLUS
« Odpověď #1 kdy: Dubna 26, 2013, 14:49:48 »
Tyhle jsou vynikajici, protoze delaji mezi nohama vybornou bouli.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: ABRI FORM M4 AIR PLUS
« Odpověď #2 kdy: Dubna 26, 2013, 21:21:33 »
Těžko se dá něco říct do tohoto tématu, protože jsi asi první ABDL co si stěžuje na igelitový povrch plenkových kalhotek - je jasné, že do normálního provozu, kdy musíš být co nenápadný se igelit, který je většinou šustivý nehodí, stejně tak v létě není úplně nejlepší být ještě ke všemu propocený a opruzený, ale proto bych to právě případně přes den řešil například vložnými plenami, které jak jsem nedávno zjistil mají některé překvapivě dobrou savost a plenkové kalhotky - jako takové používal na noc - jinak z mého pohledu je igelit daleko více "fetish friendly" materiál :) takže proto ho asi většina lidí má raději, ale jinak musím říct, že s prodyšným materiálem nemám vůbec dobré zkušenosti, co se spolehlivosti týče, ale pokud tě to trápí, tak si myslím, že už nemusí, protože většina výrobců přechází poslední dobou právě z igelitového materiálu na textilní.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re: ABRI FORM M4 AIR PLUS
« Odpověď #3 kdy: Dubna 27, 2013, 01:52:04 »
Měl jsem zkušenost jen jednou když mi ve zdravotních potřebách zmršili objednávku a místo igelitových poslali Air Plus. Savostí srovnatelné s igelitovýma. Akorát několikrát jsem si všiml že pokud byly víc mokré v jednom místě, třeba v rozkroku, tak se ta vlhkost po sednutí prostě protlačila vrstvou. Po stranách byly suché, takže protečení to nebylo, ale zkrátka se vlhkost protlačila "durch".
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »