abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > Dětský pokojík a jeho úplná výbavička

Máte hračky?

(1/3) > >>

Anonymous:
Ahoj chci se poptat jestli také máte zálibu ke hračkám. : )))


Dodnes se mi srdce rozhoří pro angličáky, vláčky apod.
Paradoxně si ale s nimi nehraji. Jen jsem rád, že v pokoji mám "toy box" plný angličáků : ))) a ještě parkovací dům : )))
Zkoušel jsem si s nimi hrát ale už mě to nebralo nebo jsem to zapoměl : )

No a mám ještě plyšáky : ))) s jedním spím každou noc.

goodnite:
Samozrejmě že mám modely autiček , angličaky, plyšaky,nějaké modeli letadýlek no hrat už si stim taky moc neumim ale mám je tam jako výzdobu pokoje a se třema plyšáčkama spím v postílce.

pyžamáček:
Hračky mám , a dokonce i z mého dětství - některé protože se podařilo zachovat až po dnes , a některé jsem získal z aukčních portálů , např. z Aukra ( v kategorii Starožitnosti - podkategorii hračky - se podaří čas od času najít hračku , která byla tou nejoblíbenější doma nebo ve školce u nejednoho dnešního třicátníka nebo čtyřicátníka ... Vzpomínáte na ty nádherné plechové tanky , autíčka , vláčky Piko , stavebnice , dřevěné kostky ... ? Ale dneska to mám spíš jako dekoraci , zhmotněnou vzpomínku , hrát si s tím jako ve školce by mě už asi nešlo . A mám nejen hračky , ale i pár knížek . Když se dneska člověk podívá do hračkářství , tak si nemůžu pomoct , ty dřívější hračky mě přišli vkusnější , dneska je to plné šmejdů MADE IN CHINA , které nic nevydrží , i když pár výrobců se i v téhle době snaží , např. www.kovap.cz , www.merkurtoys.cz . Je to dražší , ale ne zas neúnosně . Lukáš .

bond0079:
ja mam nafukovaci hračky.

PetrMyslivec:
Já mám hraček poměrně dost, ale už nějak není moc času si s nimi hrát, nebo není nálada - pokud se bavím o těch pro děti, na druhou stranu si čas od času udělám radost nějakou hračkou pro "velký kluky", která zároveň alespoň trochu podporuje kreativitu... teď například řeším syntík, nebo alespoň nějaké lepší "klapky" :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi