Autor Téma: Běžný den  (Přečteno 12945 krát)

Offline Zbynas

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 0
Běžný den
« kdy: Prosince 20, 2012, 00:16:59 »
Z nudy v práci píšu tuhle povídku. Povídku bez zápletky.
To je tedy asi spíš popis či co. Jsou to jen mé představy a sny. Vyplní se mi někdy? Budu někdy tím taťkou z příběhu? Asi těžko. Tak o tom aspoň píšu. Třeba to ta vysněná právě čte. A třeba mi tu nechá osudovou PM...


Vzbudila jsem se a venku už bylo světlo. Vycházející sluníčko začínalo krásně hřát skrz okno. Čerstvě napadlý sníh se třpytil pod jasnou oblohou. Ve své postýlce čekám na svého tatínka, až mě vymění úplně mokrou a pokakanou plenku. Včera jsem zlobila, tak tu teď ležím připoutaná za ruce a nohy k rohům postele. Mám žízeň a ani se nemohu napít ze své lahvičky. Ani zakřičet nemůžu, v puse mám obrovský dudlík přivázaný řemínkama za krkem.

A tatínek právě vchází. Na stolek odkládá lahvičku s teplým čajem. Sklání se nad mojí postýlkou a dává mi jemný polibek na čelíčko. Odemyká mi řetězy a já se mohu konečně posadit. Zbavuje mě dudlíku a podává mi lahvičlu s čajem. Mám obrovskou žízeň a tak ho vypíjím během chviličky. Tatínek mě bere do náručí a nese mě na přebalovací pultík. Vážím 70 kilo, ale taťka je silák. Rozepíná mi overálek a svléká ho z nohou. Rozepíná mi bodyčko. Rozbaluje mě z obrovské kapsovky nacpanou spousty látkových plenek. Jemně mě otírá zadeček a pipinku. Mírně mě zvedá a vsouvá pode mě čistou obrovskou plínu. Je v ní stejně látkovek, jako jsem měla v noci. Přes ní mi zapíná fleecové kalhotky, které mají uvnitř ještě PVC vrstvu. Zapíná mi bodyčko a obléká overálek. Nese mi do velké ohrádky a zapíná televizi. Začínají dávat pohádku. Se slovy "jedu nakoupit, za chvilku jsem zpátky, broučku" mě opouští. Se zájmem se zakoukávám do pohádky.

Zabrala jsem se do sledování tak, že mi ani nepřišlo, jak moc dlouho byl můj taťka pryč. Právě se vrací. Jde do kuchyně a vybaluje nákup. Pak jde za mnou. Políbí mě a v náručí mi nese do kuchyně do vysoké židličky. Narychlo vaří krupicovou kaši. Pak si ke mě sedá a krmí mě. Za chvilku mám dojezeno. "Chceš jít ven?", ptá se mě. S radostí přikyvuju. Taťka mě bere do náručí a nese do pokojíčku. Svléká mě overal a obléká tlustou kombinézu. Vyrážíme z domu a jdeme do kůlny. Tatínek vyndává sáňky. Jdeme na kopec, který máme kousek za domem. Já se teda spíš batolím, než jdu, kvůli té obrovské plíně.  Za chvilku jsme na kopci.

Sáňkovali jsme celé odpoledne a postavili sněhuláka. Já jsem moc unavená a taťka mě musí vézt na sáňkách. Dorazíme domů, už je akoro tma. Taťka mě nese do pokojíčku a celou mě svléká. Rozbaluje mě z promočené plenky. V náručí mě nese do vany. Napouští příjemně teplou vodu. Něžně mě koupe a myje vlásky. Pak mě balí do velké osušky a nese k sobě do manželské postele. Jemně mě líbá na krku, prsou i chodidlech. Čekají nás moc krásné chvilky.

Oba jsme si to moc užili. Teď mě ale už tatínek odnáší na přebalovák do mého pokojíčku. Jsem hrozně unavená. Tatínek mě balí do tlusté plenky. Obléká mi bodyčko a overal. Ukládá mě do postýlky. Políbí mě a zvedá postranici. Pouští CD s pohádkami a sedá si vedle mě do křesla. Jsem tak unavená, že téměř okamžitě usínám.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Holčička16

  • Email nefunguje
  • 5 a více
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re: Běžný den
« Odpověď #1 kdy: Května 21, 2013, 18:57:49 »
Moc pěkné :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Běžný den
« Odpověď #2 kdy: Dubna 02, 2015, 01:53:10 »
Můj sen  :(
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »