Anketa

Co vás přesně na plínkách vzrušuje?

Ten pocit mit neco mezi nohama
59 (47.6%)
To teplo moci, kdyz se pocuram
30 (24.2%)
Citim se v tom jako mimco, a o to jde
19 (15.3%)
Nosim, protoze musim
5 (4%)
Neco jineho
11 (8.9%)

Celkem hlasů: 60

Hlasování ukončeno: Prosince 19, 2012, 20:57:45

Autor Téma: Co vás přesně na plínkách vzrušuje?  (Přečteno 23698 krát)

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Co vás přesně na plínkách vzrušuje?
« Odpověď #15 kdy: Října 27, 2013, 23:21:13 »
Citace: "karel"
Pro uživatelku mircaa:
Co je komu do toho jestli nosíš plínky?Každý máme svou zálibu, někomu se líbí hudba, někomu se líbí filmy a někomu se líbí nosit plínky.
A pokud má někdo takové keci jako ta maminka, tak si toho nevšímej a nos plenky klidně dál.
Jistě, kašlu na lidi. Stejně je to již vše profláknutý tak co. Každej jsme nějakej a at se každej stará o sebe/ten zvědavej/ a ostatní mi mohou
třeba ten jeden balík plíneček koupiti, proč ne když jsou tak chytří...  :) A to bych si ještě poručila jak malej prcek.  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re: Co vás přesně na plínkách vzrušuje?
« Odpověď #16 kdy: Listopadu 14, 2013, 02:25:01 »
Mne tedy rozhodně vzrušuje pocit, když mám hodně mokrou plenku (používám TENA maxi), která po několikerém počůrání začne být tvárná a krásně přilehne ze všech stran na přirození (u mne na mužské, ale prý i na ženské), takže masturbování, které je dle mého názoru vlastní podstatou plenkaření, je krásné a dlouhé a přitom intenzivní. Já tak vydržím onanovat i několik hodin a mezi tím hodně piji a taky čůrám a s rozkoší vnímám každý teplý přírůstek mokra do rozkroku. Když jsem už vydrážděn do krajnosti, dokončím tu nádhernou cestu k vyvrcholení. To i víckrát za večer a pak jdu spát a ráno si to ještě krásně udělám, než vstanu a dle možnosti ještě pár hodin si zcela promáčenou plenku nechám (užívám tu s maximální absorpcí) a spoléhám na utěsnění manžet plastových kalhotek IPRIMA, že to neproteče dál :-). Ještě než vše sundám a půjdu se sprchovat, udělám si to ještě jednou. Nádherné pocity, a je to něco zcela jiného, než s partnerkou, ne lepší ani horší, ale jiné...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Luboš

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: 1
Re: Co vás přesně na plínkách vzrušuje?
« Odpověď #17 kdy: Ledna 02, 2015, 19:19:19 »
Mě vzrušuje ten pocit že mám plenky mezy nohama a že jsou pěkně promočené a že je mohu mít na sobě.  :D  :D  :D  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »