Autor Téma: Neprodyšné plenky  (Přečteno 10106 krát)

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Neprodyšné plenky
« kdy: Září 05, 2012, 00:11:31 »
Existují neprodyšné plenky, které je možno si nechat předepsat ? Nejde mi o protečení, ale jde mi o to, aby mi v nich bylo pořádné horko!!!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline ronik007

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #1 kdy: Září 05, 2012, 09:46:46 »
Vyzkoušej značku Depend, jsou igelitové ale jestli ti jde o pocit horka tak od toho nečekej žádnou bombu... :oops:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline fsi

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 316
  • Karma: -2
  • Wer Wind sät, wird Sturm ernten
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #2 kdy: Září 05, 2012, 11:19:27 »
Ty jsem už zkoušel a nic moc... Nic jiného a lepšího není ?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #3 kdy: Září 05, 2012, 11:31:29 »
Euron jsou taky komplet igelitové a když je zmáčkneš, tak se nafouknou, takže těsní. Aby mi bylo vedro používám fleecovej overal :D.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #4 kdy: Října 03, 2012, 13:06:50 »
depend super plus, pouzivam pravidelne. ked riadne teplo tak na to zopar latkovych a tesne stahovacie nohavicky. napriklad molipants soft viac kusov.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #5 kdy: Října 03, 2012, 15:04:04 »
Ale uvědom si, že mnoho tepla na koulích znamená že budeš chvíli nepldnej. Pokud to budeš dělat často, tak napořád.

Je dokázáno že velký tlak a teplo ničí funkci pánských pohlavních orgánů. Tak pozor na to, pokud chceš ještě mít děti.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bracesfan

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 72
  • Karma: -1
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #6 kdy: Října 03, 2012, 21:16:07 »
Citace: "sinsemillis"
Ale uvědom si, že mnoho tepla na koulích znamená že budeš chvíli nepldnej. Pokud to budeš dělat často, tak napořád.

Je dokázáno že velký tlak a teplo ničí funkci pánských pohlavních orgánů. Tak pozor na to, pokud chceš ještě mít děti.

To sice ano, ale to by musel koule nahřívat uměle .. a dlouhodobě. Prosté teplé oblečení a zahřátí z toho nic takového způsobit nemůže.
Pokud se budeš chtítt potit, zkuste igelit .... třeba http://www.pvc-fashion.cz/  nebo na e-bayi Pipineni ...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Drains

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 0
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #7 kdy: Října 03, 2012, 21:32:25 »
To právě tím si moc nejsem jistý. Podle jednoho článku co jsem četl, právě těsné věci v rozkroku mají nemalou šanci snížit plodnost můžu. A jako bonus prý i vyvrátit varlata. Ale to už ani já nevím co to znamená. A plenky dost tepla zadržují, které si myslím k tomu taky dopomáhají.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #8 kdy: Října 08, 2012, 13:40:01 »
Právě že ani nemusíš uměle. Koule jsou v šourku proto aby byly mimo tělo a tím pádem neměly stejnou teplotu jako zbytek těla. Takže i tělesná teplota škodí. Stejně jako horké koupele, sauny apod. Koukám že lidé se ubezpečují mylnými informacemi.

Radši je lepší si o tom něco přečíst. Než pak splakat nad (žádným dítětem) výdělkem.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bracesfan

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 72
  • Karma: -1
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #9 kdy: Října 08, 2012, 21:58:55 »
Citace: "sinsemillis"
Právě že ani nemusíš uměle. Koule jsou v šourku proto aby byly mimo tělo a tím pádem neměly stejnou teplotu jako zbytek těla. Takže i tělesná teplota škodí. Stejně jako horké koupele, sauny apod. Koukám že lidé se ubezpečují mylnými informacemi.

Radši je lepší si o tom něco přečíst. Než pak splakat nad (žádným dítětem) výdělkem.
Koule jsou mimo tělo, aby DLOUHODOBĚ byly v nižší teplotě, než je teplota těla. Teplota pod plenkou bude vždy nižší než teplota těla. Navíc asi málokdo chce nosit plínky trvale, i když někteří jsou k tomu i tak odsouzeni. Takře při rozumném používání žádné podobné problémy nehrozí. Jsou rozhodně jiné faktory, které plodnost ovlivňují více, a ještě k tomu plošně.
Takže upozornit na nevhodnost trvalého nošení ano, ale plašit mylnými informacemi netřeba ...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #10 kdy: Října 09, 2012, 10:48:38 »
To není pravda. Nedoporučuje se ani koupel příliš teplou vodou. Ani sauna není dobrá. Tohle vše jsou krátkodobé aktivity, které taktéž ovlivňují počet a tvorbu spermií. Vše by se časem mělo vrátit do původního stavu (do pár dnů, týdnů), pokud není plenkaření časté, celodenní, polodenní, trvající týdny, měsíce. Teplota pod plenou je většinou jen o pár desetinek nižší, než třeba pod paží. To nehraje roli. Ovšem být denně několik hodin v mokré, teplé a těsně přiléhající pleně není zdravé a určitě by ti spermiogram ukázal, že jseš na tom s plodností po pár mesících hůře, než kdybys to nedělal. Co je podle tebe termín "rozumné používání". To je dost relativní pojem a každý si pod tím představí něco jiného. Můžeš vysvětlit?

Pokud umísš hledat na google, tak stačí napsat pár slov a hned se ti pravda ukáže. Link: https://www.google.cz/search?q=ohork%C3 ... 69&bih=796 .

Máš nějaké důkazy, kterými bys podložit svá tvrzení ty? Já tě nebdu nutit věřit v něco, v co asi stejně neuvěříš, dělej si co chceš. Až budete muset jít s partnerkou na umělé oplodnění, tak si nestěžuj. Jestli si touhle debatou ospravedlňuješ denodenní nošení plen, tak je to špatně. Ostatní faktory pominu, protože o tom tahle debata není.

Určitě je lepší když hrozí nějaké riziko, tak si dát pozor a vyvarovat se zbytečných rizik, než se opíjet rohlíkem a řikat si že mě se to přece netýká, já nosím plenu jen jednou za dva dny na pár hodin. Nerad bych totiž, aby tomu co říkáš věřili místní mladí kluci a zbytečně kvůli rozumování přišli o to nejcennější co mají víš?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bracesfan

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 72
  • Karma: -1
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #11 kdy: Října 09, 2012, 20:54:59 »
Já se s tebou přít nebudu. Z konfrontačního způsobu tvé rétoriky je zřejmé, že pro tebe není až tak důležité blaho a plodnost uživatelů těchto stránek, jako prosazování tvé neomylnosti.
Fabuluješ si pořád nějaké závěry, já si nic neospravedlňuji a ani to nepotřebuji. Pokud jsi nepochopil termín "rozumné používání", je mi to líto. Myslím, žě většina to chápe a asi v duchu toho své plenkaření i provádí. Nevím, jak často plenkaříš ty a ani mě to nezajímá, jen se divím, že to při tomhle plašení nemáš ty strach o to nejcenější co máš. Myslím, že místní mladí kluci nejsou blbí a ví, že být v plínce pořád, když to není nutné, je hloupost, ale stejně tak je hloupost vést tyhle svaté řeči.
Chudáci Finové, co se pořád saunují ....
A tím za sebe tohle téma uzavírám.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #12 kdy: Října 10, 2012, 13:29:07 »
Já se jen snažím o uvádění informací na správnou míru a vše si ověřuju z dostupných zdrojů a neplácám něco o čem jsem si ani nic nenašel a nestojím si tvrdohlavě za svým jako ty. Jestli jsem se tě nějak dotknul tak je mi to líto, ale svými příspěvky ukazuješ, že si myslíš že máš pravdu vždy jen ty a jakoukoliv obhajovu jiné než tvé myšlenky házíš za hlavu a útočíš kolem sebe.

Skutečnost že bereš jako útok na sebe pravděpodobně větu: "Radši je lepší si o tom něco přečíst. Než pak splakat nad (žádným dítětem) výdělkem.", to je tvůj problém a akorát ukazuje na to, že nesneseš názor jiného člověka. Nevypadá to a ani není to určeno nikomu konkrétnímu, ani tobě. Bylo to myšleno jako obecná rada. A jak říkáš konfrontační rétoriku (pokud tím tedy myslíš konfliktní stav) jsi započal ty svým vyjádřením: "Takže upozornit na nevhodnost trvalého nošení ano, ale plašit mylnými informacemi netřeba ...", to už já mohu brát jako konfrontačí rétoriku proti mě, takže jsem dělal jen to, co jsi začal ty :). Mohu si totiž myslet, že ty svými slovy mě obviňuješ z něčeho s čím nesouhlasím. Například že zde na fóru plaším lidi mylnými informacemi, což není pravda. Mé informace jsou narozdíl od tvého plkání podložené. A to plkání je útok na tebe, kdyby sis nebyl jistý ;).

A mladí lidé leckdy nevědí, toje normální. Proto jim rád poradím. Bez konfrontační rétoriky  :lol:  .
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bracesfan

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 72
  • Karma: -1
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #13 kdy: Října 10, 2012, 21:28:37 »
Zřejmě nejsi schopen sám si uvědomit, že jsi znovu prokázal přesně to, na co jsem narážel. Cítíš se být neomylným a nejsi schopen přijmout opačný názor. Vůbec jsi nepochopil, že zde není řeč o dlouhodobém nošení a rovněž jsi nevysvětlil, že při takové strašné škodlivosti plenek to sám provozuješ. Nepřinesl jsi jediný seriózní důkaz tvého tvrzení, i když, uznávám, zdravotnímu stavu přínosné plenkaření určitě není.
Halda smajlíků tvůj konfrontační tón nezmírní.
Sorry, ale další diskuzi s demagogem tvého typu vést nemá smysl ...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Neprodyšné plenky
« Odpověď #14 kdy: Října 11, 2012, 16:12:37 »
Toto vlákno je o neprodyšnosti plenek a ne o vašem hádání a porto budíž dočasně uzamčeno !!!
Pokud bude vaše dohadování pokračovati někde jinde, tak bude následovat BAN - pro začátek dočasný na 14 dní...
HOWK
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »