Autor Téma: Jak to vlastne zacalo (jestli to nekdo vi)  (Přečteno 12257 krát)

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Jak to vlastne zacalo (jestli to nekdo vi)
« Odpověď #15 kdy: Března 19, 2014, 18:20:21 »
U mě to začlo asi v osmi letech, kdy jsem měl nějaký problémy ve škole a začal jsem se v noci počůrávat. Tak jsem dostal takový tlustý látkovky na noc, doteď si to pamatuju, jak mě bylo trapně, když mě matka přebalovala. V osmi. :/ Ale taky si pamatuju, že to byl příjemnej pocit mít ten balík mezi nohama. Trvalo to asi dva tejdny :) Tím to asi začlo :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Jak to vlastne zacalo (jestli to nekdo vi)
« Odpověď #16 kdy: Dubna 01, 2014, 08:23:43 »
Na rozdíl od většiny si velmi dobře pamatuji, čím to vše začalo. Řadím se mezi DL a všechno to začalo tak zhruba v 7 letech. Skoro do 15 let jsem se téměř pravidelně v noci počůrával a něco jako plenky mi byly rodiči vždy striktně zapovězeny a tak si pamatuji mnoho bezesných nocí v mokré posteli, nekonečné převlékání postele apod. Začalo to tak, že mám o 5 let mladší sestru a když mi bylo 7, tak ona měla už relativně velké plenky a mě prostě jednou napadlo si je zkusit, abych zase neměl mokrou postel. No a protože jsem byl tenkrát dost malého vzrůstu, tak mi její plenka v pohodě seděla. V noci jsem se počůral jako obvykle, nicméně tentokrát nebyla mokrá postel, ale jenom plenka. No a ten báječný pocit další den ráno, kdy jsem se i přes počůrání probudil v suché posteli, jenom s mokrou plenkou, byl ten zlomový okamžik, od kdy se mi začalo líbit nosit plenky. Nikdy jsem ale pochopitelně nemohl plenky na noc nosit pravidelně a tak od té doby začaly tajné chvilky, kdy se mi podařilo sehnat nějakou dětskou plínku, která mi vždy zajistila suchou noc. Vše podpořil i zmíněný fakt, že jsem se ještě v 15 letech občas v noci počůral. Dnes už s nočním počůráváním problém nemám, ale pořád si večer rád lehnu v plence do postele  (už samozřejmě v dospělé variantě), v průběhu noci se do ní v polospánku počůrám a ráno si znovu užívám ten příjemný pocit jako kdysi.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »