Anketa

Oznámkujte příběh (jako ve škole)

5 - neuspokojující
0 (0%)
4 - uspokojující
0 (0%)
3 - dobrý
0 (0%)
2 - chvalitebný
7 (33.3%)
1 - výborný
14 (66.7%)

Celkem hlasů: 13

Hlasování ukončeno: Července 08, 2012, 08:17:41

Autor Téma: Klientka  (Přečteno 16545 krát)

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Klientka
« kdy: Července 08, 2012, 08:17:41 »
Abych přelstil nudu a zároveň alespoň trochu hodnotně využil volného období během školních prázdnin, přihlásil jsem se na brigádu do místní firmy, která zprostředkovává služby domácí péče. Věřil jsem, že takto ještě více zužitkuji svá studia v oboru zdravotnický asistent a blížící se maturitní zkouška bude pro mně už jenom procházkou rozkvetlou zahradou.

Jelikož jsem již vlastnil řidičské oprávnění, přivítali mne s nadšením v sektoru, který měl na starosti rozvoz jídel našim klientům. Při jedné z běžných rozvážek mi bylo prostřednictvím mobilního telefonu dispečinkem sděleno, abych se zastavil do jednoho bytu v panelovém domě, ze kterého jsem právě vycházel.

Můj úkol spočíval v tom, abych jedné naší klientce oznámil, že se její osobní asistentka přidělená naší firmou o pár minut zpozdí. Podle instrukcí jsem vyjel výtahem do příslušného patra, pod rohožkou před vchodovými dveřmi našel ukrytý klíč a začal odemykat vstup do jejího bytu. Pootevřel jsem dveře, což zapříčinilo očekávaný zvuk vrznutí, kterého si musela naše klientka všimnout a snad, aby sama sebe ujistila, že do jejího bytu právě vstupuje očekávaná návštěva, zvolala, „to jsem ráda, že jdete, paní  Šetrná.“

V tuto chvíli mi bylo dosti trapně a nevěděl jsem, jak zareagovat. Napadlo mě pouze jednoduché, „dobrý den.“ V ten moment se zřejmě naše klientka vylekala natolik, že se z jejího pokoje ozvalo slabé špitnutí, jasně oznamující překvapení, strach a prosbu o pomoc. Rychle jsem spěchal do jejího pokoje, abych vše uvedl na pravou míru, ale namísto naší klientky pokoj obývalo pouze nehybné tělo ukrývající se strachem pod peřinou.

„Jděte okamžitě přič, nebo zavolám policii!!!“ začala mi vyhrožovat. Bylo mi jasné, že ji musím okamžitě uklidnit. „Promiňte mi, že jsem Vám sem vstoupil tak nečekaně, ale Vaše osobní asistentka se o pár minut opozdí a já dostal za úkol se ujistit, zda je tady vše v naprostém pořádku. „Jmenuji se Pavel,“ představil jsem se jí, abych získal důvěru.

Klientka ze sebe pomalu pomalu odhrnula deku a já uviděl překrásnou dívku zhruba v mých letech. „Těší mně, já se jmenuji Jana,“ dala najevo odcházející strach, ale i přesto se ji ruce stále třásly. Odhalila se ještě více, abych viděl její krční korzet, který jsem měl také za úkol zkontrolovat a díky kterému byla v podstatě upoutána na lůžko. Jelikož měla zakázány sebemenší prudké pohyby bederní oblasti, bylo nutné, aby ji s každodenními rutinními činnostmi, včetně těmi osobními a intimními vždy někdo pomáhal.

Zhodnotil jsem, že je vše v naprostém pořádku, ale ještě jsem se pro jistotu zeptal, zda nemohu být přeci jenom s něčím nápomocem, když už mně tady má. Jana se na mně zadívala skelným pohledem a zamumlala při tom něco o tom, že není potřeba, protože se její starší sestra stejně za pár hodin zastaví a asistentka je už dávno očekávaná. „Jste si opravdu jistá,“ zeptal jsem se ji raději ještě jednou a zdůraznil, že její asistentka, nebo sestra se může také zpozdit.

Zadívala se mi smutně do očí a začala ze sebe odkrývat přikrývku ještě níže. Naskytl se mi pohled na její překrásně tvarovaná ňadra, ukrytá pouze ve slabém topu bez ramínek, který končil pod jejími pažemi. Dále ovšem postupovala už mnohem opatrněji, ale za okamžik se začaly před mým zrakem objevovat patrné okraje jednorázových plenkových kalhotek pro nesoběstačné.

Můj pohled se okamžitě soustředil na oblast jejího klínu, která byla zakryta na první pohled viditelně použitou plenkou. Jana si všimla, že se upřeně dívám právě na toto místo a  začala hluboce stydět, červenat a smutně kňučet. „Ale no tak, Jano, nemáte se přeci vůbec za co stydět,“ snažil jsem se ji uklidnit a snad se mi to také povedlo.

„Jestli dovolíte, tak Vám plenkové kalhotky vyměním. Určitě to pro Vás už musí být velice nepohodlné,“ zazněl můj návrh. Začala brečet ještě více, ale zároveň dala přikývnutím najevo svůj souhlas. Rozhlédl jsem se kolem sebe a hledal vše, co budu k tomuto úkonu potřebovat. Byla velice dobře vybavená kvalitními kosmetickými přípravky, což značilo, že ke svému stavu přistupuje velice zodpovědně.

Opatrně jsem ji přemístil na jednorázovou podložku, kterou jsem vedle ni před tím rozprostřel a začal pomalu rozepínat samo lepící pásky plenkových kalhotek na jejích bocích. Jana byla osvobozena ze zajetí použité plenky a přede mnou se objevil její nádherný, s náležitou pečlivostí vydepilovaný klín. Okamžitě si zakryla obličej dlaněmi svých rukou. Zřejmě se snažila na celou situaci ani trochu nemyslet, pro což jsem měl jisté pochopení.

Použitou plenku jsem vyhodil do odpadkového koše a oblékl si chirurgické latexové rukavice. Vlhčenými ubrousky jsem začal očistu na jejím klíně a i přesto, že se zřejmě Jana cítila velice trapně, dávala najevo svou spolupráci. Otočila se na bok a já dokončil očistu na jejím vypracovaném, pevném zadečku.

Využil jsem této její pozice a rozprostřel těsně vedle ní novou jednorázovou plenku, na kterou se Jana překulila zpět na původní místo. Otevřel jsem tubu s krémem zabraňujícím opruzeninám a trochu krému si nanesl na špičky svých prstů na pravé ruce. Levou rukou jsem Janě opatrně nadzvedl nohy do vzduchu, což byla nejlepší pozice proto, abych mohl rozetřít krém po jejím zadečku a také análním otvoru. Stejným způsobem jsem pokračoval i ve předu, ale tam bylo mé snažení samozřejmě ještě více důkladnější, především v oblasti k jejích stydkých pysků.

Svlékl jsem si latexové rukavice, které stejně, jako plenka skončily na dně odpadkového koše. Protáhl plenku mezi jejíma nohama a umístil přední část plenky tak, aby zakrývala Janino bříško i s pupíkem. Zajistil jsem ji dvojitými samo lepícími páskami na bocích, které jsem se snažil umístit co možná nejpevněji, abych zabránil případnému nechtěnému protečení plenky do Janiny postele.

Jana téměř nevnímala a proto jsem se rozhodl ji konejšivě pohladit po vlasech, abych ji oznámil, že proces přebalování má úspěšně za sebou. Odhalila ještě stále rudý obličej, podívala se na mně a tiše zašeptala, „děkuji Vám za pomoc.“ Zdá se, že tady jsem udělal vše potřebné, takže nemělo smysl Janu dále obtěžovat svou přítomností a proto jsme se rozloučili. Janě jsem popřál brzké uzdravení a opustil její byt.

Když jsem opouštěl sídliště a vracel se služebním autem zpět do centrály, bylo mi jasně, že tento prožitek si budu pamatovat do konce svého života. Nevím, jestli byly mé myšlenky správné, ale na pozici privátního ošetřovatele takto krásné dívky bylo něco velice vzrušujícího. To jsem ale ještě ani v nejmenším neměl ponětí o tom, co mi bude v kanceláři naší firmy oznámeno. Janina asistentka ohlásila na celý týden pracovní neschopnost a protože je nedostatek personálu a já to měl ze všech zaměstnanců mezi svými běžnými pochůzkami nejblíže, stane se Jana po tuto dobu mojí klientkou.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Klientka
« Odpověď #1 kdy: Července 08, 2012, 11:09:20 »
vypada to na velice zajimavy pribeh :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Klientka
« Odpověď #2 kdy: Července 09, 2012, 16:43:52 »
Velmi zajímavé...  :idea:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re: Klientka
« Odpověď #3 kdy: Července 12, 2012, 23:40:42 »
Velice zajímavé a napínavé,jak se to bude vyvíjet dál. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re: Klientka
« Odpověď #4 kdy: Července 13, 2012, 19:09:06 »
Hezký příběh, který se klidně může stát.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re: Klientka
« Odpověď #5 kdy: Července 13, 2012, 22:58:36 »
hmmmmm má to hlavu i patu .... velmi dobre sa to číta ... len tak ďalej ...   ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Klientka
« Odpověď #6 kdy: Července 14, 2012, 10:57:02 »
Sambal ma proste na pribehy telent, to se musi uznat. Skladam poklonu :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Klientka
« Odpověď #7 kdy: Července 14, 2012, 23:55:34 »
:o  Velice poutavý a zajímavý příběh už se nemužu dočkat pokračování jen tak dál a hluboce smekám. :roll:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Re: Klientka
« Odpověď #8 kdy: Července 23, 2012, 11:13:36 »
Je to moc pěkný příběh :) doufám že bude pokračování už se na něj těším :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline karel

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re: Klientka
« Odpověď #9 kdy: Září 22, 2012, 10:37:02 »
Opravdu moc hezký příběh.
Doufám že bude pokračování.
Sambal má opravdu talent na příběhy.
Takový hezký příběh bych nenapsal ani já.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re: Klientka
« Odpověď #10 kdy: Září 22, 2012, 23:28:58 »
Autor má hlavně talent nedokončovat příběhy  :cry:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Klientka
« Odpověď #11 kdy: Října 16, 2014, 17:54:15 »
Snad se ostatní neurazí, když napíšu, že Petr Myslivec je zcela právem leader czsk abdl komunity :) Bomba :) ale mohl být delší :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re: Klientka
« Odpověď #12 kdy: Října 16, 2014, 22:41:50 »
Petře, má to hlavu i patu, což je dobře. Nicméně bude nějaké pokračování příběhu? Připadá mi to jako příběh s otevřeným koncem...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »