Autor Téma: Rozvíjení fantazie  (Přečteno 7634 krát)

linhy

  • Host
Rozvíjení fantazie
« kdy: Května 26, 2012, 14:02:53 »
Ahoj, je mi devatenáct let, už asi tři roky se mi líbí starší muži cca 30 a více let.
Chtěla bych si zatím s někým psát, nejlépe se starším lehce dominantním mužem, kterému by nevadilo, že má nejčernější touha je hrát si občas na menší holčičku.
Nebudu se bránit reálnému setkání, když bude sympatie na obou stranách i po delší době.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vacco

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 54
  • Karma: 0
Re: Rozvíjení fantazie
« Odpověď #1 kdy: Května 28, 2012, 12:10:52 »
Ahoj jmenuji se Radek,

je mi 43 let a už dlouho hledám svou "malou" holčičku v plínkách. Takovou o kterou bych se mohl starat, přebalovat jí, ale být na ní i trochu přísný. Takovou holčičku, se kterou bych se mohl pravidelně vídat, kterou bych mohl vzít třeba na víkend na nějaký hezký hotýlek a tak. Holčičku se kterou bychom spolu zajeli na nákup nějakých mimnkovských pomůcek a pak si je společně užili. Odpovídá to Tvým představám a touhám?

Pokud Tě můj mejl oslovil napiš na na mail: ********** Veřejná komunikace pouze přes registrační email !!! Jinak pouze přes PM/SZ
"Příští prohřešek bude již trestán"  EDIT by BIBINKO

Budu se těšit na Tvou odpověď

Radek
« Poslední změna: Května 28, 2012, 17:59:30 od Bibinko »

Offline mimidudel

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re: Rozvíjení fantazie
« Odpověď #2 kdy: Ledna 03, 2014, 11:25:34 »
Ahoj, moc rád bych si s Tebou dopisoval o Tvé touze být malou holčičkou. Udělal bych z Tebe asi tříletou holčičku v růžové flanelové noční košilce, s dudlíčkem a s plínkou přes jůlinku. Budu Tě učit jak být poslušná a hodná holčička, která dělá svému tatínkovi jenom radost. To se ale neobejde bez občasného naplácání či jiných výchovných metod vhodných pro malé neposlušné slečny. Kontakt posílám jako soukromou zprávu a těším se na Tvůj dopis.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Rozvíjení fantazie
« Odpověď #3 kdy: Ledna 03, 2014, 17:28:11 »
linhy:
Registrován: 08 kvě 2012, 10:49
Poslední návštěva: 29 črc 2012, 20:09

Myslíš, že napíše? :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu