Abdl > Obchody

www.adultbaby.cz

(1/3) > >>

Jane-p:
Dobrý den,

převzala jsem obchod adultbaby.cz po původním majiteli. Zakládám nové téma, i když vidím, že už tu jedno na tuto doménu je. Nechci ale řešit původní problémy v této sekci. S důvodem ukončení bývalého e-shopu jsem seznámena a po domluvě s předchozím majitelem bude bývalým zákazníkům při nákupu výrazně slevněna konečná cena. Jednak kvůli návratu nespokojených zákazníků a jednak jsem dále v kontaktu s předchozím majitelem a budu se snažit dořešit původní sitauci.

Převzala jsem původní systém e-shopu včetně designu a dalších drobností. Obchod hodlám rozšířit o erotické potřeby. Na detailech ještě pracuji, proto očekávejte brzké otevření.

Kontaktovat mne prozatím můžete na e-mailu jana-p2@seznam.cz

Budu se těšit na Vaši podporu při otvírání obchodu!

Bibinko:
Tak toto oznámení je velmi milé.
Přeji úspěch. A samozřejmě, že se budu snažit tento záměr podporovat.

Držím palěčky...

raulik:
Doufam, ze te uvidime na sraze. Aby se predeslo ruznym pochybnostem :-)

Jane-p:
Zdravím,

myslím, že rozumím :) Nevím, jestli se uvidíme na tomto sraze, už mám něco v plánu. nicméně se nebráním nikdy osobnímu setkání před jakoukoliv objednávkou (nebo prostě kdykoliv). Budu k dispozici na telefonu, všechny kontakty na mě budou v e-shopu.

Dnes budu mluvit s paní švadlenou, která pro obchod dříve pracovala a budu se snažit ve spolupráci s bývalým majitelem vyřešit původní závazky všech stran. Je to podmínka bývalého majitele, nyní jsem s ním v kontaktu. O dalších novinkách Vás zatím budu informovat zde.

Přeji vám všem krásný den :)

Jane-p:
Zdravím Vás,

tak e-shop je již spuštěn. Z ABDL věcí je tam zatím necelá čtvrtina, zbytek bude max. v pondělí a hlavně bude spousta věcí skladem! Doufám, že jsem Vás potěšila jak cenou, tak sortimentem :)

Mějte se hezky a věřím, že se Vám v e-shopu něco zalíbí :)

Přeji krásný večer,

Jana.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi