Autor Téma: Dry Nites  (Přečteno 110935 krát)

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Dry Nites
« Odpověď #165 kdy: Května 06, 2014, 01:02:57 »
vyzeraju skvelo
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Dry Nites
« Odpověď #166 kdy: Května 06, 2014, 22:18:23 »
Jsou opravdu super, ale už to moc nejsou plínky :) . Pro děti, které s v noci pomočují, je to určitě skvělá volba, ale pro nás si to dovedu představit jen jako super diskrétní plínku, jinak bych zůstal u klasických pullupek :) .
Ale není co řešit, protože obvyklou rychlostí budou u nás normálně v prodeji nejdřív za 15-20 let  :D .
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Dry Nites
« Odpověď #167 kdy: Května 17, 2014, 21:43:11 »
Byl jsem v DM a neměly tam drynites ve větší velikosti a já si říkám proč :/
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Dry Nites
« Odpověď #168 kdy: Května 19, 2014, 21:05:51 »
Citace: "marco"
Tak ještě je maj. Ale překvapivě ubejval. Domníval jsem se, že je to zboží které nepatří mezi trháky v prodejnosti.
Pokud nějakej výrobce chce v řetězci prodávat, tak musí kaufu (a jiným) dát nějaké zboží grátis. Za to, že bude na dobrým místě a že výrobky bude vůbec prodávat. Pak si může jednoduše dovolit tak nízkou cenu.
Pokud je Nites v balení 10 tak jedna vychází 10Kč čož mi přijde jako adekvátní cena. Když si uvědomím tak moje Abri form M4 vychází na 18Kč/kus. Ale jedna je jako celej balíček Nitesek.  :lol:  :arrow: taky ale vydrží.
Zdravím Dry Nites..
Tak od minulého týdne jsem slyšel o akcích a vyrazil do Kaufu. No měli poslední ale růžový plínky za 60,.Kč vel.4-7 no šly se mnou ke kase.
Od tý doby v Kaufu nic. Ale Tescáči se chlubí - měli v regále vždy každý den tak tři až čtyři ks. Ale vždy jen 4-7 vel. dívčí a klučičí. Tak jsme je koupili
no a v poho do nich skočím a jsou super. A tak každý den nákup v Tescu a vždy něco a plínky. Jedna paní na kase říká: to je kšeft co takhle levný.
Já na ni: dostal jsem echo a tak beru pro kámošku. A každý den nějakej balík 4-7, jiný nejsou. Zatím mám doma 11balíčků plínek po deseti ks a
zítra jedu na lov snad něco bude, dnes byli pouze jedny klučičí ale brala jedna paní. Tak jsem utřel nudli.  :lol: Chci dokoupit pokud budou v akci
A cena moji zlatí? No NEKUPTE to ZA 67,40,-Kč. Tak jsme do nich vrazili přes 600,-Kč. To je přeci pecka nebo ne? Nějaké fotky dám na nástěnku
až budu mít čas. Jsou různé obrázky a malovánky ale nebudu všechny párat by jsme vyděli jak vypadají. Ty růžový se zkusili jednou ale nebudu na ně
sahat jen koukat jsou krásný a škoda ich pocikat.  :)  Takže snad zítra akce potrvá nebo končím se skupováním tohoto materiálu. Dovedete si
představit jak to asi vypadá když nesu ke kase 5 balíčků plínek? Ale zákazníci za mnou jen čumí na Ně a pak na Mne. Vyhrává věta u pokladny: paní
ten lístek potřebuji nebo si myslíte že " jim to kupuju za svý? " Za mnou začíná být klid a každý si jde po svým. Jo, jedna krásná hyždě mi pomáhá s nimi
do tašky takže velký dík a úsměv a jede se domů.  :)   :D   :D   :D  :lol:  . Koupili se holčičí i klučičí, hezké názvy což. Takže zatím pa k tomuto
příspěvku. At žije Dry Nites ale za mín třeba za pajdu. Jo ty menší velikosti se mi zdá že berou dost no máme je poprvé. Ale asi na stejno.
ŠEDESÁT SEDM ČTYŘICET! To je tedy kšeft. Tak jo...  ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Dry Nites
« Odpověď #169 kdy: Května 20, 2014, 00:31:49 »
Já mám jenom trochu obavy, aby se tesco pouze nezbavovalo zásob  :(  .
Přeci jen, větší drynites už se v tescu koupit nedají a takováto cena by mohla opravdu znamenat, že prodají to, co mají a dál už do toho nepůjdou. I když by mě docela zajímali prodejní čísla. Přeci jen, na eshopech už je to dneska dobrý standart a když se na některé dívám, mají často i vyprodáno. Sice asi určitě nemají sklady po stovkách kusů, ale pár jich tam rozhodně bude a odbyt by mohl být :) .
Všichni se přeci snažíme, jak jen můžeme  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pull-ups man

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re: Dry Nites
« Odpověď #170 kdy: Června 07, 2014, 09:52:12 »
byl jsem vcera v praze v jednom velkym tescu ale maj tam jen velikost 4-7!!! :( :( vite nekdo o nejakym obchode (tesco, kauf,...) kde prodavaj tu vetsi velikost (X-XL)??? :) diky moc!! :) a nevite taky jestli by se daj u nas jednat ty Pamperskovy Underjams? :) vypadaj rozkosne a dokonale! :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Dry Nites
« Odpověď #171 kdy: Června 07, 2014, 23:48:05 »
Ano, jak v Praze tak jinde dokončili doprodej vel.4-7,. a nasadili ceny na ty samý velikosti 4-7 přes 235 v Tescu, nebo tak nějak níž ale je to drzost.
Těch 11náct balíku malejch jsme zkoupili v Mostě, je to při cestě tak proč ne. Jinak se tam nic moc nezměnilo, ceny skočili kurevsky nahoru,
myslím tím plenkáče a rozkošný tepláčky s kapsou na zipečky, no to je o'lala , ale at si do nich těch věcí skočí sami za ty prachy, šmejdi jedni.
Projeli jsme Kauf, Tesco, Spar a jiné ale všude kde nabízejí Dry Nites tak jen 4-7, větší nejsou,zatím, ale drzý ceny. Do dnes se nic nezměnilo,
všechno natažený na cenách až běda. Sviniari.  Asi levnější dlouho nikde moc nebude snad nějakej Vietkong či podobní možná sleví na vánoce,
ale ty jejich 5tky stojí za prdku, není pro nás, .. Tot asi DryNitesky/4-7/ co mám, malinké,kouzené ale mne zatím stačí. nikde nic neproteče a jsou
fajno. A ty chceš Underjams? Ted sem kupoval na eBay CD Glorii Trevi z Mexika a nabízejí Under ty tvoje velikosti za pár? Hadrů?  no připlatíš si ale mrkni na
to jsou tam zajímavý ceny. Otevři si eBay Czech a pod. a mrkni na materiál. Mám je v pácu vzít až 2balíky do litru. Jako Kč,-. + pošta...  No asi bude dražší
ale musíš tzv nakličkovat na obsah a řídit se cenou. Někdy víc ks je za menší USdoláč... Fakt! Vezmi calkulator a pocitej ks+us+post+a mas je doma. Zatím vse
tak bye Underjams jsou super. M&M.bm.  ;)    :)    :D    Bye...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Dry Nites
« Odpověď #172 kdy: Června 08, 2014, 23:46:05 »
Tak zrovna tenhle týden jsem se také poohlížel po nových zásobách a jak už píše Mircaa, stojí to za prd  :?  . Tesco a Kaufland už prý budou prodávat pouze verzi 4-7, větší zřejmě nedožadovala požadovaných tržeb. Ve Sparu jsem neviděl ani ty nejmenší. A pokud jde o ostatní prodejce, myslím že velikosti L/XL prodávají v Globusu a také v DMku, akorát že často mají třeba jen chlapeckou nebo naopak dívčí verzi  :) . Ale jak je řečeno, za trochu přemrštěné ceny, dmko bylo okolo 225,- , globus nevím.
No a pokud jde o underjams, zkusil bych, pokud je to možné, udělat si přes hranice výlet do Německa ;) . Byl jeden eshop, který prodával v čechách, ten bohužel skončil. Ale myslím, že se to často vyplatí více, než objednávat z ebay i když i to chce zvážit, protože i v německu jsou tyhle plínky docela drahý, okolo 8 euro zhruba ;) . Někdy přemýšlím o tom udělat si čistě plínkový výlet, třeba do anglie, kde jsou plínky na noc levnější a hlavně větší výběr  :P . Tak snad někdy  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re: Dry Nites
« Odpověď #173 kdy: Června 12, 2014, 18:53:12 »
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Re: Dry Nites
« Odpověď #174 kdy: Června 13, 2014, 06:25:42 »
www.snyvsuchu.cz/vzorek-zdarma/ kdyby si někdo chtěl objednat zasilaji dva balíky zdarma :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Dry Nites
« Odpověď #175 kdy: Června 14, 2014, 12:43:00 »
No jo Lupínek, materiál jako dobrý ale ta cena. Stále šmejdím na eBay ale něco tam je a není moc drahý ale je tam víc ks.
Koukám do každýho státu co nabízí Under... a jsou různé ceny. No a pošta jak kde z každý země trochu jinak a za vyřízení
si eBay-aci počítají poplatek 50,-Kč. Třeba ta Glorie mi stála 24,90 USD + doprava 7,50 USD od prodejce z Mexica  
v českých 688,-Kč + pajda eBajka a zaplatil jsem 738,-Kč a čekám na material. Na tý plínky by mohlo být levněji bude li od
němců nebo okolo kolem. Dá se tam něco vyhrabat a nebo uvažujem si zajet do rajchu /našel jsem jeden krám/. Snad je funkční
jel bych tam asi přes Novou ves a pod. Ale ještě bych nejdříve poslal holoubka na zvědy, má křídla a nepropálí tolik paliva
jako já kočárem. No snad se povede.
Sny v suchu? To máme za sebou, ted již jen plínky  :lol:
ba ne, vydřeli jsme z nich tři balíčky, 2krát pro dívky a 1dnou kluk s tím že si to chtějí i známý zkusit a přeci si to nebudou
pujčovat. A tak došli 3krát. Psali jsme i jinam ale asi jsou nějak propojený a nic už nedošlo od nikoho. Tak jo kdo sežene
škatuli - box - Under za pár Kč o 20 ti a více ks tak je machr a budu ho velebit...  :)    :)    :) Zatím bye Dry Nites, bye  ;)   :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jashax

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 2
Re: Dry Nites
« Odpověď #176 kdy: Června 14, 2014, 16:48:00 »
Takže mí drazí. Kaufland. Za 60 Kc. Cesky Tesin, Frydek, Orlova, Hranice, Prerov, Novy Jicin, Valasske Mezirici, Koprivnice, a Ostrava Zabreh. To jsou mista kde se pohybuju. a tam to zatim takhle je.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: Dry Nites
« Odpověď #177 kdy: Června 15, 2014, 22:48:54 »
Lupínek je v tahu, na přesrok to zabalili  :x . Objednáno jednou, cena shit, ale fakt spokojenost :)
A co dodat ? Rychle do Kauflandu !  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline moskvic

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re: Dry Nites
« Odpověď #178 kdy: Června 16, 2014, 16:52:04 »
Zkuste jeste globus..ja je tam ted videt..akorat nevim jakou velikost pac jsem tam byl s zenou a nevysetlil bych to
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
DIAPERS FOREVER

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Dry Nites
« Odpověď #179 kdy: Června 16, 2014, 17:01:04 »
Mi pripomina tohle vlakno cim dal tim vic tramvaje 2 a 20 v Praze pred nemalo lety - baby vykladajici si ve ktery Delvite maji co zlevneny... Tyhle dve linky obsluhovaly zastavky u trech tehlech kseftu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »