Abdl > Plenky

Bambinex 2v1

(1/4) > >>

Leplen:
Nedá mi, abych se s vámi nepodělil o radost z dnešní pošty. Byl mi totiž doručen balíček s toužebně očekávaným obsahem. Je jím novinka na našem trhu - pratelné kombinované inkontinenční kalhotky pro dospělé. Jedná se stylově o kopii dětských kplenkových kalhotek se vším komfortem. Povrch je nepropustný ze 100% polyesteru, uvnitř je plena z jersey bavlny (velmi příjemná na kontakt). Celá konstrukce je velmi promyšlená, podobná jednorázovkám typu wings, ale vybavená spoustou gumiček, kanýrů a různých doplňků. Má vysokou savost a protéká méně než všechny "dokonalé" jednorázovky. Ale co budu povídat, i přes vyšší cenu (s poštovným do 1000Kč) b ji měli vyzkoušet příznivci jednorázovek i látkovek. Kombinuje totiž to nejlepší z obojího. Myslel jsem, že už mě žádná novinka nepřekvapí, šil jsem i vlastní kombinované kalhotky podle dětského vzoru, ale tohle je na hranici dokonalosti. Podívejte se na net na on-line shop Tutina, vyberte si velikost a zkoušejte. Jsem zvědav na vaše dojmy. A já du spát, ať si je pořádně užiju :)

Bibinko:
Tak jsem po přečtení tohoto příspěvku neodolal a na stránky Tutiny jsem se podíval.
Informace tam byly velice zajímavé a i lákavé a tak jsem neodolal a některé zboží si objednal (dne 19.6.20011, 16:05). S velkým překvapením mi včera tj. 21.6. 2011 v 18:24 byl zaslán email, že zásilka byla předána dopravci. Jaké překvapení pro mne bylo, když dnes ráno tj. 22.6.2001 v 7:30, mi byla zaslána SMS od dopravce, že mezi 11:00 a 13:00 mi bude zásilka doručena.
Takže při příchodu z rachoty domů již na mne doma čekal balíček. Samozřejmě jsem neodolal a jal se obsah zásilky ihned testovat.
Jak test dopadne zde uvedu jakmile ho ukončím  :lol:

hrisnik:
Jak dopadl test? Koukám na to ob den a přemýšlím zda jo a zda ne :)

Ta vložná plenka co tam uvádějí, vyplatí se k tomu?

MartinP:
Já to neřeším...cena není lidová, ale volání divočiny je silnější  :)  objednáno už se těším.

Leplen:
Vložnou plenku jsem neobjednával, přece jen to není za pakatel. Rozměry kalhotek se překrývají. Takže když si vyberete větší ze dvou variant, které vám rozměrově vyhovují, je tam dost místa na vložení čehokoliv. Nevýhodou je, že po vyprání trošku dlouho schne. Ale ten pocit luxusu, když je máte na sobě, stojí za to  :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi