Autor Téma: Bambinex 2v1  (Přečteno 18232 krát)

Offline Leplen

  • kill.spam@senam.cz
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
  • Pište mi na e-mail!
Bambinex 2v1
« kdy: Června 17, 2011, 22:26:12 »
Nedá mi, abych se s vámi nepodělil o radost z dnešní pošty. Byl mi totiž doručen balíček s toužebně očekávaným obsahem. Je jím novinka na našem trhu - pratelné kombinované inkontinenční kalhotky pro dospělé. Jedná se stylově o kopii dětských kplenkových kalhotek se vším komfortem. Povrch je nepropustný ze 100% polyesteru, uvnitř je plena z jersey bavlny (velmi příjemná na kontakt). Celá konstrukce je velmi promyšlená, podobná jednorázovkám typu wings, ale vybavená spoustou gumiček, kanýrů a různých doplňků. Má vysokou savost a protéká méně než všechny "dokonalé" jednorázovky. Ale co budu povídat, i přes vyšší cenu (s poštovným do 1000Kč) b ji měli vyzkoušet příznivci jednorázovek i látkovek. Kombinuje totiž to nejlepší z obojího. Myslel jsem, že už mě žádná novinka nepřekvapí, šil jsem i vlastní kombinované kalhotky podle dětského vzoru, ale tohle je na hranici dokonalosti. Podívejte se na net na on-line shop Tutina, vyberte si velikost a zkoušejte. Jsem zvědav na vaše dojmy. A já du spát, ať si je pořádně užiju :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tak jsem zase zpět. Doufám, že mě zase někdo nevyhodí za nějaký administrativní nesmysl. Těším se na vaše vzkazy.

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #1 kdy: Června 22, 2011, 21:03:35 »
Tak jsem po přečtení tohoto příspěvku neodolal a na stránky Tutiny jsem se podíval.
Informace tam byly velice zajímavé a i lákavé a tak jsem neodolal a některé zboží si objednal (dne 19.6.20011, 16:05). S velkým překvapením mi včera tj. 21.6. 2011 v 18:24 byl zaslán email, že zásilka byla předána dopravci. Jaké překvapení pro mne bylo, když dnes ráno tj. 22.6.2001 v 7:30, mi byla zaslána SMS od dopravce, že mezi 11:00 a 13:00 mi bude zásilka doručena.
Takže při příchodu z rachoty domů již na mne doma čekal balíček. Samozřejmě jsem neodolal a jal se obsah zásilky ihned testovat.
Jak test dopadne zde uvedu jakmile ho ukončím  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #2 kdy: Června 28, 2011, 07:58:59 »
Jak dopadl test? Koukám na to ob den a přemýšlím zda jo a zda ne :)

Ta vložná plenka co tam uvádějí, vyplatí se k tomu?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline MartinP

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #3 kdy: Června 28, 2011, 23:10:42 »
Já to neřeším...cena není lidová, ale volání divočiny je silnější  :)  objednáno už se těším.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Leplen

  • kill.spam@senam.cz
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
  • Pište mi na e-mail!
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #4 kdy: Července 09, 2011, 07:10:18 »
Vložnou plenku jsem neobjednával, přece jen to není za pakatel. Rozměry kalhotek se překrývají. Takže když si vyberete větší ze dvou variant, které vám rozměrově vyhovují, je tam dost místa na vložení čehokoliv. Nevýhodou je, že po vyprání trošku dlouho schne. Ale ten pocit luxusu, když je máte na sobě, stojí za to  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tak jsem zase zpět. Doufám, že mě zase někdo nevyhodí za nějaký administrativní nesmysl. Těším se na vaše vzkazy.

Offline Leplen

  • kill.spam@senam.cz
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
  • Pište mi na e-mail!
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #5 kdy: Září 03, 2011, 20:55:01 »
Test dopadl na výbornou. Je to opravdu mercedes mezi plenkami. Materiál je neuvěřitelně příjemný na pokožku ( i na předkožku  :D ),  skvěle drží na těle i saje. I zvenku je na omak luxusně příjemná. Pokud se někdo rád hladí přes plenku, užije si rozkoš. Když si nedáte pozor, tak vleže na boku proteče, ale neznám žádnou, která by to nedělala. Vestoje i vleže na zádech nebo na břiše je bezpečná do stanovené savosti. Jen pokud máte hlubší žlábek kolem páteře a zvednete nohy, hrozí riziko protečení jako u všech jiných. Kanýry kolem gumiček vypadají rozkošně. Člověk je v tom skoro Sisi. Po vyprání přes noc venku bez problému uschla.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tak jsem zase zpět. Doufám, že mě zase někdo nevyhodí za nějaký administrativní nesmysl. Těším se na vaše vzkazy.

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #6 kdy: Září 04, 2011, 12:31:38 »
pisu tam 1,5 litra. to by sa viac vyplatilo ako molicare super plus alebo M4 abeny.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #7 kdy: Září 19, 2011, 16:03:56 »
Citace: "Leplen"
... Je jím novinka na našem trhu - pratelné kombinované inkontinenční kalhotky pro dospělé. Jedná se stylově o kopii dětských kplenkových kalhotek se vším komfortem... A já du spát, ať si je pořádně užiju :)

To je tak nové, že tomu pomalu rostou vousy  :D
http://http://portal.abdl.cz/viewtopic.php?f=13&t=2044

Dopuručuji méně spát, aby jsi neprospal zase nějakou novinku  :mrgreen:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

pavelc

  • Host
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #8 kdy: Října 05, 2011, 16:35:27 »
Koupil jsem si teď Bambinex 2 v 1 velikost 2 včetně vložné plenky, je to sice trochu drahá záležitost, ale souhlasím s ostatními, že jsou nejlepší. Ale v kalhotech je to skutečně pořádný balík, určitě silnější než nejsilnější jednorázovky. Za ten pocit to určitě stojí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Drains

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 0
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #9 kdy: Října 06, 2011, 20:12:25 »
Mám dotaz jde to koupit i v lékarně? Nebo pouze odjednat? Díky
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #10 kdy: Listopadu 10, 2011, 18:47:11 »
Určitě jen objednat.

na Tutině už je nemaj (tu největší velikost, tu střední ještě maj ale na mě je už malá) a zdá se že ani mít už nebudou neboť na stránkách je uveřejněn prodej firmy, okamžitý. Dá se ještě objednat na http://www.biomamma.cz ale vložnou plenu mají jen velikost 1 ( rozdíl tam moc není, i ta 1 je dobrá). Mají poslední 3 kusy.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Leplen

  • kill.spam@senam.cz
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
  • Pište mi na e-mail!
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #11 kdy: Února 18, 2012, 11:07:51 »
Lékárny tento sortiment nevedou. A dokonce je teď nemá ani frima, od které jsem je koupil já. DOporučuji hledat na netu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tak jsem zase zpět. Doufám, že mě zase někdo nevyhodí za nějaký administrativní nesmysl. Těším se na vaše vzkazy.

Offline peter40

  • Email nefunguje
  • 5 a více
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #12 kdy: Února 21, 2012, 15:45:13 »
Ja som si tiež kupil BAMBINEX 2x1 mám ich 3 kusy a 6 vložnych . A nie som snima spokojný . Využivam len vložné pleny a tie si dávam  lebo majú jemný povrch do lepších plienok ako sú BAMBINEX  volajú sa INKO Plienka len na ne treba dať ešte igelitové gatky ale to nie je problem  volajú sa INKO UNI , sú také jemné , neviem z čoho sú ale igelit to nie je  . BAMBINEX  ked ich mam tak strašne režu a sú také tesné . davam si 1-2 vložne pleny a  2x som mal nehodu ze mi pretiekli a bol flak na nohaviciach a preto som snima skončil lebo nie je na ne spolach .Raz sa to stalo  v kine a to bol prúser , to som si ich dal pred kinom a nič nevydržali pretiekli . Ked idem do kina s INKO tak bez problemov . Tie INKO pliemky pouziam tak 5-6 rokov , mam ich asi 30 kusov , a stale fungujú suché zipsi držia . Papierove plienky vobec nepouživam . Obycajné latkové tiež už vobec nepouživam . Takze moja skusenosť je zlá a za tu cenu vobec nestoja a NEKUPUJTE ICH , maximalne si kupte tu vložnú plenu a davajte si ju aj do papierových  alebo látkových je velmy príjemna vobec nie je citit vlchkost . Skoda ze tie INKO plienky sa uz nedajú kúpiť . predavali ich na  http://www.plienka.sk , ale plienky pre dospelých prestali šiť pre nezaujem . Tak to je moja skusenosť ktorá je uplne iná ako v ostatných príspevkov .
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Leplen

  • kill.spam@senam.cz
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
  • Pište mi na e-mail!
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #13 kdy: Dubna 07, 2012, 17:01:20 »
Bohužel, nedá. Už ani v Tutině ne. Poslední a jedinný, o kom vím, že je prodává je Biomamma.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tak jsem zase zpět. Doufám, že mě zase někdo nevyhodí za nějaký administrativní nesmysl. Těším se na vaše vzkazy.

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re: Bambinex 2v1
« Odpověď #14 kdy: Června 02, 2012, 22:23:46 »
Mám k prodeji velikost 1 a 3 včetně vložných plen pro oba dva typy. Objednal jsem si vel. 1 pro svou přítelkyni a 3 pro sebe, já jsem ale velikost 2. Takže jsem tenkrát ještě mezi posledníma doobjednal 2ku :)

Teď nabízím k prodeji 1 a 3. Oboje za 1400 nebo po jednom za 800. Poštovné hradí kupující. Vložné pleny zvlášť neprodávám, pouze společně s pkalhotkami ke kterým patří.

Jsou jednou nandané (pro zjištění jak padnou) ale nepoužité. Mají na sobě ještě tu konzervační voskovou vrstvu takže pokud je chcete používat je nutné je nejdřív vyprat v pračce.

Pokud by byl zájem, hlašte se mi do pošty :) Vím jak je blbé dělat nákupy přes internet a že je to vždy o důvěře ale bohužel není nikdo kdo by mě mohl doporučit či potvrdit mé kvality.

Nechám to tedy na Vás.

Hezké plenkaření přeje Hříšník :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »