Abdl > Seznamka
Brno
brisko1:
přidal bych se
petka63:
--- Citace: "diaperman2" ---Ano chci se opravdu sejít. jestli vy taky tak mi napište na PM
diik :)
Pokud máš zájem se opravdu sejít, tak proč se stále objevuješ jako neregistrovaný uživatel. BIBINKO
--- Konce citace ---
:-D Ehm pane "diaperman2" můžete mi prosím vysvětlit jak je možné Vám poslat PM čili "personal message" (osobní zprávu) když zde nemáte vytvořený účet???
dodatek: lama útočí
ps: nejsem z Brna či blízko Brna ... čili jen technická poznámka
diaperman2:
Ja jsem tam napsal normalne email kde muzete psat.. Nvm proc mi to udelalo toto.. Email je .. PM samozrejme bez mezery za zavinacem..
Bibinko:
Milý Diaperman2,
Kdyby jsi se pořádně koukal, tak zjistíš, že ono PM se ti v příspěvcích neobjevuje jen tak náhodně. U každé změny je i napsáno kdo to upravil a proč.
Na těchto stránkách je kontaktování ostatních uživatelů povoleno pouze přes PM a přes email uvedený v registraci. Jelikož Ty nepovažuješ za nutné se zde registrovat tak máš pouze možnost napsat jinému uživateli na jeho PM. Svého PM si se neregistrací dobrovolně vzdal.
A tak i z toho je patrné, že i má trpělivost není bezmezná. A tak pokud se tu bude objevovat email, který není v registraci bude následovat logicky trest, což na začátku bývá dočasný BAN IP.
diaperman2:
Tak už jsem se registroval.. tak snad už to bude ok :) ;)
Navigace
[0] Seznam témat
[#] Další strana
[*] Předchozí strana
Přejít na plnou verzi