Abdl > Informace a povídky

Ohledně cévkování

(1/4) > >>

Troes:
Můj kamarád má syna, kterej má za sebou zdrávku a ten říká že se učili něco o cévkování. Prý že cévkovat muže jde velice těžko, protože mají moč. trubici zahnutou do S, takže je to velice složité a hodně bolestivé. Za to u žen cévkují i sestry či jiní sociální pracovníci. Takže muži, kteří si dělali naděje, že se krásně nekontrolovatelně počůrají mají smůlu, za to ženy mají v podstatě vyhráno. A taky těžko přijdete do nemocnice a řeknete doktorovi, že chcete zacévkovat.
P.S. - Nebylo by špatný kdyby nějaký člověk měl zdrávku a zařídil si ABDL služby. Kdybych věděl že je více lidí než já, šel bych na zdrávku taky. Škoda no  :(

CUTir1:
Ahoj nevím proč by to měl dělat jen doktor. Já si normálně permanentní katetr zavádím sám. Normálně ho obědnám na eschopu a není problém pokud chceš dá se obědnat i pytlík na moč ale je lepší at si to teče do plínky

spida:
já mam za sebou zrdávku a když si to načteš tak si ho zavedeš sám zas tolika to nebolí...

babyserba:
Cévkovat sám se docela nechá. Několikrát jsem to praktikoval, ale pořád před tím mám trochu respekt. Nejvíc se bojím nějaký infekce. Jinak to nepovažuju za nadlidskej výkon.

Fallen_Angel:
Také jsem si zkusil zavést cévku sám. Bylo to dost nepříjemné, ale za ten pocit to stálo. Ale bez znecitlivujícího gelu, co se k tomu dá v klinikshopu koupit, bych to asi ale nedal.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi