Anketa

Oznámkujte tento příběh (jako ve škole)

1
5 (55.6%)
2
3 (33.3%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
1 (11.1%)

Celkem hlasů: 5

Hlasování ukončeno: Března 20, 2011, 20:15:30

Autor Téma: V moci sestry  (Přečteno 16952 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
V moci sestry
« kdy: Března 20, 2011, 20:15:30 »
Adéla byla krásná patnáctiletá slečna. Tahle drobná blondýnka s vlasy do půl pasu, krásnýma očima a roztomilou tvářičkou byla dokonce i milá a hodná, rozhodně žádná barbína. Člověk by řekl, že prostě nemá chybu, jenže to by se mýlil. Adélka měla jedno tajemství, které držela v tajnosti všemi silami a za které se tak strašlivě styděla, že ani nechodila s kluky, aby se to náhodou někdo nedozvěděl.

Když byla ještě malá, měla totiž autonehodu a jakmile se jí dostavila puberta, občas se jí stalo, že se v noci počůrala. Žádné noční děsy, prostě jednu minutu ležela ve svojí postýlce a příští už pronikal teplý silný proud z její kundičky skrze bavlněné kalhotky, přes ně se začal rozlévat až ji celou zmáčel, ale skvrna pokračovala až na zadeček, na stehna a samozřejmě na prostěradlo, ale to už byla většinou vzbuzená, rudá hanbou a ponížením, že se ve svém skoro dospělém věku počůrává.

Rodiče se to zpočátku snažili řešit, ale po dohodě s lékařem vyšlo najevo, že prostě bude muset na noc nosit plenky, aby měla klidnější spaní a aby neničila matrace. A právě za toto se styděla, proto s nikým nechodila - její tajemství, hanba a záchrana v jednom. Celý proces byl pro ni značně stresující. Od nákupů plínek (protože podle ní všichni kolem věděli, že jsou pro ni a koukali na ni jak na zjevení, proto je nikdy nechtěla kupovat, ať sama, nebo s někým), přes den, kdy se snažila všechno co nejlépe skrýt, aby se to nikdo nedověděl (třeba odbývat kluky, i když se jí už líbili a některé kamarádky už s nimi dokonce i spaly, prý) až po večerní rituál, kdy jí mamka a někdy taťka (před tím se styděla dvojnásob) museli zkontrolovat, aby na sebe nenáviděné plínky opravdu vzala.

Někdy totiž opravdu nechtěla a snažila se je přemlouvat nebo "uplácet", třeba tím, že dostala jedničku, nebo že skoro celý den nic nepila atd. Ale jakmile se ji podařilo do plenek dostat, ucítila ten pocit bezpečí a vlastně byla ráda, že je má, protože mohla klidně spát a nemusela v noci potají měnit prostěradla, jako to dělala párkrát ze začátku.

Jednou museli rodiče odjet se svými přáteli na týden do Alp, a tak před odjezdem, kromě obvyklých věcí, ještě instruovali Adélčinu sestru Nelu, aby nezapoměla každý večer kontrolovat plenky. Nela byla o tři roky starší a tím pádem větší i silnější, černovlasá zkušená holčina, která si ráda malovala černé stíny pod oči a celkově vypadala jako slečna drsňák.

Byla na internátu a zrovna měla jarní prázdniny, ale místo toho, aby někde vysedávala na barech a balila kluky, se musela starat o domácnost a "kontrolovat tohle pochcaný děcko", jak sama před rodiči schválně nahlas poznamenala, aby ji Adélka slyšela. Ta samozřejmě hned zrudla a zastyděla se - co kdyby to někdo slyšel? No, ale rodiče už odjeli a obě holky tu zůstaly samy.

Adéla čekala nějaké nadávky a tajně doufala, že sestra ji prostě nechá, uteče a vrátí se až ráno, ale kupodivu si celkem rozuměly. Samozřejmě, že Nela by radši šla jinam, ale tady u nich ve městě "nic pořádnýho nebylo", a tak si prostě povídaly. Dostaly se až na téma sexu a když Nela vyprávěla o tom, co všechno dělala s klukama na intru, třeba jak jí šukali dva - jeden do pusy a druhý do kundy a jak to na ní nastříkali, jak jednou prcala na školních záchodcích s učitelem, jak si honila frndu před bandou nadrženců na pokoji, jak přinutila jednu prvačku, aby šla nahá přes celou chodbu s vibrátorem v pičce a pak se spolu udělaly, nebo naopak jak se mazlila s její kamarádkou tak, že zažila něco naprosto neopakovatelného a krásného, začala Aduš cítit vzrušení.

Už bylo ale pozdě, a tak šla spát, musela přeci ráno do školy. Celkem ochotně si nasadila plenky (nechtěla se se sestrou hned první den rozhádat) a šla do postele. Když zhasla, strčila si ruku pod plenky, nahmatala jí už známé místo a představovala si, jak jí "berou dva najednou, až koule pleskaj" nebo jak ji někdo přinutí k chůzi s vibrátorem uvnitř a potom "jí to udělá". Moc se jí to líbilo, ostatně byla díky svému tajemství trochu submisivní, ale bylo pozdě a tak šla spát.

Ráno Adéla vstala, plenka byla suchá, a tak šla s radostí do školy a už se tolik nebála toho, co bude doma. Naopak se těšila, že si opět pokecá se sestřičkou o sexu a že třeba půjde spát dřív a zkusí dostat ten orgasmus, o kterém jí sestra večer vyprávěla. Jaké však bylo její překvapení, když se Nela neozývala a na posteli našla ležet nějaké fotky.
Podívala se na ně a ucukla zděšením - na fotografiích byla ona ve spánku, odkrytá, jenom v plenkách a kraťoučkém tričku, ve kterém spala, zabraná z mnoha různých, mnohdy i detailních poloh. To ale nebylo všechno. Na další byl u ní položen papír, na kterém stálo: "Jsem malá pochcávací štětka" a další: "počůrávám se jako malá holčička" a poslední: "přispějte mi do plenek a celou mě pochčijte!"

Okamžitě zrudla a zničila fotky, roztrhala je na titěrné kousíčky a spláchla je do záchoda. Kdo ji mohl takhle vyfotit? Kdo by jí to dělal? To už ale vešla do pokoje Nela. Měla na sobě boty až po kolena, kraťoučkou sukni a červený korzet. Vlasy si vyčesala nahoru a celkově vypadala jako nějaká domina z fotek, které jednou Aduš kdesi viděla. "ÁÁÁ, naše kundička se vrátila ze svojí školy?" zeptala se pomalu. "Cos mi to udělala, já myslela," vrhla se na ní mladší sestra, "že jsme kamarádky a ségry a, a" "A co? Co ty, malá pičko?" spustila Nela.

A Adélka se normálně rozplakala. Nejdřív cítila slzičky v očích, ale zachvilku už regulérně brečela a styděla se a nevěděla, co má hanbou dělat. "Abys věděla, ty fotky jsem zničila, proč jsi mi to udělala?" zeptala se ještě jednou. "Ty jedna blbá couro, to byly jenom kopie z tiskárny! Mám jich ještě víc a když mě nebudeš poslouchat, nebo to řekneš rodičům, rozhážu je po celém městě, aby všichni viděli, kdo je tahle pochcávací holka, která skupuje místní zásoby plenek, aby je mohla všechny ve spánku promočit!

Adélka propukla v další záchvat pláče. "Teď mi tady nebreč, po tomhle týdnu slibuji, že je všechny zničím a zapomenu na to. Je to jenom moje pojistka, že se budeš chovat, jak máš. A k tomu si určíme následující pravidla." A Aduš začala poslouchat, co všechno bude muset dělat. "Takže, zaprvé; já tě budu oslovovat chcaničko, pochcanko, štětko, couro nebo podobně a ty mě vždy paní nebo slečno. Rozumíš?" "Jo."

A Nela zvýšila hlas: "Žádný jo, když už, tak ano, moje paní. Je ti to jasný?" "Ano, moje paní." "Dobře, tak ať se to neopakuje. Zadruhý- Doma budeš chodit nahá, pokud neřeknu jinak. Na sobě budeš mít jenom ty svoje plíny, který budeš taky používat, jako každá děvka, co neumí používat WC jako dospělá. To znamená, že ti je budu pravidelně kontrolovat a opovaž se, jestli budou suchý a já tě uvidím na záchodě. Ale na velkou můžeš na záchod jako velká slečna, nechci, aby tu smrděly tvoje hovna, ty smrdutá děvko.

Zatřetí - Budeš tady udržovat pořádek. Začtvrté - budeš mě poslouchat a uděláš všechno, co ti řeknu. Souhlasíš, chcaničko?" dokončila Nela. "Ano... Má paní" vysoukala ze sebe nevěřícně Adélka. "Tak dělej, na co čekáš? Svlíkni se!" poručila jí sestra a Adélka se začala svlékat až do kalhotek (ještě že doma bylo teplo, jinak by se určitě nachladila) a potom do naha, a to už jí sestra podávala s posměchem plínku. "Tak dělej, ty malá štětko!" povzbudila ji, když váhala a pak už zacvakly zipy a role byly definitivně rozdané.

"Tak, odteď už nejsme dvě slečny, odteď je tu paní a její malá děvka, co se pochcává a potají si hraje se svojí pičkou po tom, co jí vlastní sestra vypráví o sexu. Já tě dobře viděla, ty couro. A víš, co bude tvůj první úkol? Klekni si na všechny čtyři a pojď za svojí paní," rozkázala. Adélka si klekla na všechny čtyři, zahanbená a celá od slziček, které jí paní ani nedovolila utřít a rudá z toho, že i když se jí to zdá strašlivé, někde vzadu v hlavě se jí to líbilo.

Následovala svou sestru až do jejího pokoje. Ta se postavila uprostřed a nechala Adélku, až jí dožene. Pak se jí zeptala: "Víš, co mám pod tou sukní?" A hned ji nadzvedla, aby ukázala svou prdelku (její otrokyňka byla za ní) a kousíček své dohola oholené kundičky. "Celé jsem si to promyslela a jsem z toho nějaká nadržená, takže si klekni a budeš mi lízat kačenku." A otočila se. Před Adélkou se otevřel pohled na krásně baculaté pysky, jaké by taky chtěla mít, které krásně zakrývaly celou štěrbinku. Pomalu se začala přibližovat, protože tohle přeci jenom nikdy nedělala, trochu se bála. Nela ji popohnala: "Tak dělej, lízej už, ty čubko!"

A tak uprostřed sestřina pokoje, rudá hanbou, ponížená na kolenou a jenom v plenkách, Aduš poprvé ochutnala ženský klín. Zpočátku se trochu bála, ale jak se dostala do tempa, věděla přesně, kde by sema chtěla, aby jí někdo takhle lízal, a tak to dělala sestře. Té se to celkem líbilo a za chvilku začala celkem vzdychat. Chytla Sestřičku za vlasy a natlačila její pusinku s jazýčkem přesně, kam to potřebovala. "Jo, lízej, ty kundičko moje, nepřestávej!" zakřičela a přitlačila ještě víc. Moc se jí to líbilo, ale přeci jenom byla už zkušená, a tak věděla, že teď potřebuje něco vevnitř, aby se udělala. "Počkej!" poručila proto a došla ke svému nočnímu stolku, ze kterého vytáhla vibrátor, takový ten dlouhý a bez vibrací :-).

Byla celkem vlhká (dokonce tak, že jenom během jejích pár kroků byla za ní vidět cestička), a tak ho ani nemusela mazat. Zasunula ho do své pičky a párkrát ho povytáhla a zase vrátila. "Jooo," pomalu zavrněla se zavřenýma očima, ale zase hned přestala a šla k posteli. Adélka na ní koukala a i když byla takhle ponížená, chtěla zažít to samé, protože to vypadalo nepopsatelně krásně. Už si představovala, jak bude ležet vedle ní a zasunovat tenhle nástroj slasti do její nadržené vonící kundičky a jak se setra bude zmítat v přívalu slasti.

"Pojď sem," probudil ji ze snění sestřin příkaz, a tak se zvedla, aby si vedle ní mohla lehnout. "Co sakra děláš? Myslíš, že chci mít postel špinavou od tvých prochcaných plín? Ty, malá holčičko, na tuhle postel nesmíš. Ne, dokud se pochcáváš, ty jedna... služtičko." Řekla s ponižujícím úšklebkem. "Klekni si přede mě a tohle si strč do pusy," a podala jí druhý konec vibrátoru, "a budeš hezky přirážet celou pusou a nepřestávej, dokud neřeknu!" Poručila a Adéla se jala neohrabaně přirážet. Zpočátku pomalu, ale po chvilce jí to už šlo celkem hezky a všimla si, že když se nosem dotkne Nelina poštěváčku, vždycky s sebou pěkně trhne. "Když jí to udělám dobře, určitě mě nechá už být," myslela si Aduš a snažila se způsobovat co největší slast.

Za chvilku byla ale už pěkně unavená, ale překonávala se, protože cítila, že její sestra už zachvilku dosáhne orgasmu. "Mrdej víc, eh, víc, ty couro!" Křičela v přívalech blaha. A protože jí to nestačilo, chytla Adélku za celou hlavu a začala s ní oprvdu tvrdě přirážet. Ta už to nevydržela a ze samého vzrušení si strčila prsty do plínek. "ÁÁ, ÁÁCH," začala konečně křičet Nela a hlavu s vibrátorem si přirazila až na samé dno svojí v orgasmu se zmítající vagínky, kde ji pořádně přimáčkla a svírala a svírala, dokud orgasmus neodezněl. Její služebná si zatím rejdila prsty po poštěváčku a cítila se jako pravá podloubná štětka, která uspokojuje svou paní, dokonce zapoměla i na to, že má plenky.

Dokonce přemýšlela, že si vsune prsty dovnitř a poruší tak panenskou blanku, kterou si slíbila nechat pro toho pravého, který jí bude mít rád takovou jaká je. Ještě než to stačila udělat, přiletěla jí pěkná facka. "Co to děláš, ty couro?" křičela na ni ještě udýchaná Nela. Hned jí přistála i druhá facka, jak se ruka vracela. "Tak tobě se to líbí, co? Tobě se líbí být mojí otrokyní, co plní všechna moje přání, co? Tebe to vzrušuje, že? Jestlipak se ti taky nelíbí, že se pochcáváš, ty perverzní děvko?!" spustila. "Ne, paní, to ne, já jenom..," koktala Adélka, tváře rudé od facek a zahanbení, když si uvědomovala, že se jí opravdu líbilo bezmyšlenkovitě plnit přání její sestry a že z toho byla tak vzrušená, že se chtěla vyprstit.

"I ty jedna...", přerušila její myšlenky dominantní sestra. "Tak dneska už máš volno a pamatuj si, jak jsme se dohodly." Řekla její blažená sestra a dodala: "A ještě něco - jestli tě přistihnu při tom, jak si děláš dobře, tak ty fotky jdou hned, opravdu hned, do celého města. Žádné upozornění, prostě hned, proto říkám - OPOVAŽ SE DĚLAT SI DOBŘE. A teď padej z mého pokeje, ty pochcaná couro!!" A s těmito slovy ji vykopala.

Adéla ještě chvilku přemýšlela o tom, že se schová a prožene si pochvičkou první věc, kterou uvidí, pak si ale začala uvědomovat stále více a více, co to vlastně dělá, jak se ponížila a chtěla zavolat rodičům, ale strach jí to nedovolil. Její sestra byla opravdu "mrcha" a určitě by to udělala. Když si na to vzpomněla, chtělo se jí na záchod, jenomže na ten nešla - nemohla. Už se chtěla počůrat do plenek, ale takhle vědomě to nešlo, ale potom jí napadl spásný nápad. Počkala, až se jí bude chtít i na velkou a při jedné za sestřiných kontrol (chodila často, aby se přesvědčila, co se děje) se jí svěřila, že chce na velkou.

"Dobře, ale už sis prochcala svoje plíny?" zeptala se. "Ještě ne, slečno, omlouvám se." "Dobře, ty couro, ale neboj, to se zlepší. Neboj, chcaničko. Ale za trest tam půjdeš po čtyřech," povolila jí sestra. Adélka ještě ráda padla na všechny čtyři a doplazila se na záchod. Když skončila, vrátila se do pokoje a přemýšlela, co se to vlastně děje. Najednou se ozvalo ze záchoda: "Ty štětko, okamžitě sem padej a dělej!" poslušně přiběhla. Tam už stála její sestra a ukazovala na prkénko: "Ty jedna malá špinavá pochávací kurvo! Ty opravdu neumíš používat záchod?!"

Chytla sestru za vlasy a přitlačila jí hlavu až k prkénku. Tam ležely asi tři kapky moči, které musely ukápnout, když si stoupala a nasazovala plenku (a utřela si jenom prdelku, protože chtěla sestru alespoň trochu potěšit). "Já... Omlouvám se, paní, já nechtěla, chtěla jsem jen.." "Mlč!" přerušila jí Nela. "A to tu máš ještě k tomu uklízet! No, ale aleespoň se to naučíš. Tak dělej, ukliď to!" přikázala a Adélka chtěla utrhnou toaletní papír a kapky setřít, jenže hned byla přerušena: "Takhle uklízí poslušná čubčí uklízečka? Na všechny čtyři!" A Adélka poslechla a trochu se odtáhla, takhle blízko záchodu ještě nikdy nebyla.

"Tak je hodná. A teď to hezky slízej!" Nechápavě se podívala na sestru. "Cože?" Tohle opravdu nechtěla dělat a doufala, že si Nela dělá jenom legraci. "Neslyšelas?" A hned jí přistála facka. "Jsi moje fena a jako taková budeš dělat, co budu chtít, jinak tě seřežu a pošlu tvoje fotky všem kamarádům!" A Adélka začala neochotně slízávat kapičky moči z prkýnka. Vlastně, nakonec to bylo z ní, říkala si, tak to není tak hrozné, a už pociťovata hořkou a štiplavou chuť moči na vlastním jazyku. Naštěstí toho nebylo moc, a tak to měla rychle za sebou. "A ještě očisti prkýnko po tom, cos ho použila!" přikázala sestra.

"Ach, to ponížení! Ona, patnáctiletá slečna, za kterou by se mnoho kluků porvalo do krve, tu musí před svojí sestrou lízat toaletní prkýnko na všech čtyřech, s plínkami trochu vlhkými vlastní močí. Dokonce ji měla i v puse! Co to dělá? Jak to skončí? "Tak, pěkně umíš čistit hajzl, ty štětko!" pousmála se Nela nad vlastním vtipem. A teď očistíš i boty svojí paní!" A Adélka se opravdu, celá rudá handou, sklonila k dlouhým botám své sestry (které měla určitě jenom na tyhle sexy hrátky, protože nebyly skoro špinavé, naštěstí pro Aduš) a začala je olizovat. "Jo, ty lízačko bot, jsi vzrušená i teď, co? Jsi moje pěkná poslušná otrokyně, co mi líže boty na rozkaz, chápeš to? A Adélka chápala.

A jak si uvědomovala, co to vlastně dělá, začala cítit odpor sama k sobě za to, že je vlastně celkem vzrušená z toho, jaké ponižující příkazy pro ni sestra přichystala a hlavně, že ji přinutila je splnit. "To stačí, couro," přerušila Nela její lízání a pokračovala: "A ještě pro tebe mám jeden úkol." Opět si vyhrnula svou kraťoučkou minisukni. Tentokrát se však otočila zády. "Lízej dál a postupuj nahoru." Přikázala a Adélka se dala do práce. Jak postupovala nahoru od pat, přes konec bot až do jamky pod kolenem, začínala tušit, u čeho to skončí. "Táák, a teď mi olízni zadek." "Ano, má paní," odvětila sestra a jala se olizovat půlky. "Teď se pomalu přibliž k dírce." A Adéla tak učinila. Pomalu obkružovala od půlek k dírce a čekala, co bude následovat.

Už lízala přímo dírku, kvůli čemuž se musela Nela předklonit a opřít o vanu, když jí rozkázala, aby jí zadeček pořádně naslinila zevnitř - jazykem. Naštěstí nesmrděl a byl celkem čistý, až si Aduš pomyslela, že si ho určitě předtím umyla a začala soukat svůj jazyk do těsné kakaové dírky své paní. Ta už zhluboka oddechovala a začala mírně přirážet, zatímco poroučela, aby její sestra víc a víc slintala. Když byla spokojená, zavrtěla zadečkam, až z něj jazyk vypadl. "To už stačí, teď se jdi omýt a spát. Plínu si neměň, máš jí ještě čistou, chcaničko. Taky se pořádně napij, protože jak ráno neuvidím mokrou plenu, dostaneš trest. Ještě mi řekni, co jsi a jak moc se mi ti líbí, co děláš, ale řekni to pořádně, nebo si mě nepřej. Řekni všechno o tom, jak se pochcáváš a jak mě hezky posloucháš."

A vyndala kameru, aby její zpověď natočila. Adélka nevěděla, co říct, ale když jí sestra zahrozila, celá zrudla a vypadlo z ní, spolu s malými slzičkami deroucími se do očí, jak si uvědomovala svoje ponížení, následující: "Jsem malá holka, co neumí používat záchod a poslušně líže boty a zadek svojí paní. Dělám to v plínách, protože se mi líbí být pochcaná a plnit příkazy a velmi mě to vzrušuje." To se paní líbilo natolik, že jí dala pusu a moc pochválila, až z toho byla Adélka celá nadšená. A pak už se šla opravdu osprchovat, zatímco sestra šla nejspíš do pokoje si "to" udělat nad videem, co právě natočila. Po sprše si Adélka oblékla plenku a svoje spací tričko, napila se, rozloučila se se svou paní a šla si unavená lehnout.

Autor: Flesh
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

michao

  • Host
Re: V moci sestry
« Odpověď #1 kdy: Dubna 23, 2011, 10:06:27 »
úžastne
bude pokračovanie?
teším sa
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

mimino

  • Host
Re: V moci sestry
« Odpověď #2 kdy: Května 23, 2011, 20:59:58 »
... teplý silný proud ji vytékal z kundičky ...

Z kontextu se počůrala, ne udělala. Jak pak může čůrat z kundičky?  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re: V moci sestry
« Odpověď #3 kdy: Května 31, 2012, 09:15:34 »
trochu drsne ale inak super
uz sa tesim ako to bude pokracovat dalej
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline f_niky_34

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Re: V moci sestry
« Odpověď #4 kdy: Března 23, 2014, 11:52:35 »

Pokračování nebude?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »