Autor Téma: Počurávající teenegerka  (Přečteno 19077 krát)

Offline Schutzhose

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Počurávající teenegerka
« kdy: Července 14, 2010, 19:10:07 »
Příběh je samozřejmě smyšlený.
Jmenuji se Katka, je mi sedmnáct let, ale to je zbytečné vysvětlovat. Chci vám vyložit co se mi stalo před půl rokem. Jsem ůplně normální holka, která chodí do školy kde mě to moc baví, ale to vám líčit nebudu. Žiju s rodičma sama, mám starší sestru, ale ta se už odstěhovala.V nějakých deseti letech jsem zjistila, že mám ráda pocit mít něco mezi nohama, tak jsem tehdy experimentovala, inspirovalo mě dětství. Když jsem si dala do kalhotek bavlněnou plenku a jemně si otřela prcinku, asi jsem tehdy prožila první orgasmus. Přišlo mě to zvrácené a už jsem se k tomu nevrátila, až teď, ale to bych přeskakovala.
Ne že bych byla nějak rozmazlená, ale občas mě potěšilo když mi přišla dát mamka pusu na dobrou noc a když se tak stalo, popřála mi dobrou noc, zhasla a odešla. Ráno mě budí taťka, který otevře dveře, rosvítí a jde snídat. Když jsem odkryla přikrývku, s tím že poletím do sprchy jsem se zděsila...měla jsem pročuranou postel. Rychle jsem to uklidila, tak aby o tom taťka nevěděl, osrchovala se a utíkala do školy. Po příchodu domů se mě mamka ptala co se stalo, že našla mokré prostěradlo v prádelně. Když jsem ji to vysvětlila, tak mě vysvětlila že se to stává. Jenže mě se to příští ráno stalo znovu. Večer mě mamka překvapila z řešením, že mi dá plenky a že koupila igelitové kalhotky, aby se zas nemusela pracně čistit postel. Myslela jsem si naivně, že se zabalím sama, ale mamka se ke mě hrnula, že jsem nemohla nic říct.Lehla jsem si na postel, jen v noční košili, mamka mi zvedla nohy, odsunula košili, nevěděla jsem kam mám uhnout s očima a podsunula pode mě snad pět bavlněných plen s kalhotkami, zasypala mi prcinku a protáhla ten balík plen k břichu, po té kalhotky, které na těsno zapnula. Okamžitě se mi vrátil ten příjemný pocit, jak se otírá plenka o moji prcinu. Mamka pak vstala, popřála mi dobrou noc, s tím že se to přejde a že ráno budou určítě plenky suché. Pokoj se vnořil do tmy a zavřely se dveře. Já celá nedočkavá jsem začala rukou prozkoumávat, co mám vlastně mezi nohama, byl to krásný pocit ležet v plenkách a na nich ty šustivé igelitové kalhotky. Za chvilky jsem usnula. Ráno po oteření očí jsem si hned sáhla na plenky, byly mokré, hlavou mi proběhla myšlenka že snad budu v plenkích usínat do konce života. V tom se otevřely dveře a v nich mamka, „bohužel jsem se zase počurala“ a ona na tože se to určitě časem vyřeší a že mě rovnou přebalí a plenky odnese. Byl víkend, tak jsem do školy nemusela, tak jsem byla celý den na koupáku a přišla domů až k večeru. Když jsem procházela obývákem, naši seděli v obýváku a čučeli na bednu, šla jsem do svého pokoje.
Když jsem otevřela pokoj, byla jsem v šoku........

Pokračování časem.  ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #1 kdy: Července 14, 2010, 20:16:53 »
Díky za povídku, vypadá to zajímavě, ale napínavá poslední věta a sadistická hláška "pokračování časem"? Fuj  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mitja

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 57
  • Karma: 0
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #2 kdy: Července 14, 2010, 21:44:37 »
Moc pěkné.Krátké a vystižné.Dovedu si představit její pocity.Těším se na pokračování,i když už asi vím,jak to bude pokračovat.Ale nechám se překvapit
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #3 kdy: Července 14, 2010, 21:55:17 »
Docela pěkný počin, mám pouze výhrady k pravopisu. Zde na stránkách je kontakt na oficiálního korektora, ale tady jsou překlepy, které naznačují tomu, že to autor po sobě snad ani nečetl. Velká škoda.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Schutzhose

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #4 kdy: Července 14, 2010, 23:09:48 »
To PetrMyslivec.
Fakt nevím co chceš, já myslím že na těchto stránkách je fakt docela krize a když má někdo zájem aby se to aspoň trošku pohlo, vylezeš ty, kritik! :ugeek:
Chceš to poopravit, změnit, tak to změň, ale nečekej že že lidi budou mít chuť něco dál psát!  :idea:  :twisted:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #5 kdy: Července 14, 2010, 23:23:57 »
Já to změnit nemohu, ale pouze podotýkám, že je zde k dispozici korektor s novinářskou praxí, kterého může kdokoliv požádat o pomoc, což já dělám docela běžně a ještě ten den mám text perfektně opravený. Snahy si samozřejmě cenním a to velice. Nemusíš hned vyskakovat, když to myslím v dobrém... Nejde jenom o kvantitu, ale i o kvalitu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #6 kdy: Července 16, 2010, 06:57:22 »
souhlasím s názorem Petra, taky mě pravopis dělá problémy, proto než něco zveřejním, nechám si to zkontrolovat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

sms

  • Host
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #7 kdy: Září 08, 2010, 18:41:24 »
moc pěkné, těším se na pokračování
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #8 kdy: Září 08, 2010, 19:11:56 »
jj proč nepoužít korektora. dit i oficiální novinařina používá tuto "službu" . Tak proč to nepoužít i tady.

Co se týče povídky. : 100 bodů ze 100 bodů.  Prostě  S U P R . doufám , že budeš brzo psát dál
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

schwarczman

  • Host
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #9 kdy: Prosince 12, 2010, 23:11:21 »
jednoduchá, klasická zápletka, a přesto to na mne dokonale funguje a těším se na pokračování
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Počurávající teenegerka
« Odpověď #10 kdy: Října 04, 2014, 21:55:45 »
Velmi pěkně napsané :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »