Autor Téma: Nový abdl shop v ČR  (Přečteno 131376 krát)

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #60 kdy: Listopadu 08, 2010, 21:38:44 »
Děkuji za recenzi.

Původní obrázek je přejmenovaný, nová adresa:
Kód: [Vybrat]
http://adultbaby.cz/upload/overal_HOOD.jpg
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #61 kdy: Listopadu 09, 2010, 14:35:27 »
No já rozhodně nechci vypadat jako negativista, ale protože se v tomhle pohybuji už delší dobu, tak o těchto věcech něco vím, do rukou se mi dostalo i několik kousků například právě z avizované privatiny a jiných zahraničních firem vyrábějící zakázkově oblečky pro ABDL. Od pana Chatta prozatím ne, takže zatím nebudu nijak řešit kvalitu. Ještě chci dodat, než se na mě asi sesypete, že jsem strašně rád, že něco takového u nás vznilko a víte taky dobře, že jsem pana chatta podporoval a pořád podporuji na svých stránkách... ale,

Příjde mi docela divné, že se avízuje stovka objednávek a na internetu se objevila prozatím jenom jedna plnohodnotná recenze. Cožpak nikdo nemá chuť říct něco o tom, co si pořídil? A druhá věc, co mě trochu mrzí je cena. Možná se mi to jenom zdá, ale dle mého názoru došlo k mírnému zdražení a po pravdě řečeno, koukneme li se na první stránku téhle diskuse, kde pan Chatt píše o svém snu "overal - 800, body - 400" je cena dvojnásobná trochu mimo realitu. Protože pokud si chci opravdu objednat fleecový overal s uzavřenými nohavicemi, rukavicemi a gumou v pase, jsem na ceně blížící se 1600 Kč, a to je sice pěkná cena, ovšem vezme-li v úvahu, kolik stojí obyčejný fleecový materiál navíc, bez nějakého pěkného dětského vzoru, zbylo by pro švadlenu minimálně 1000 Kč za kus a to jsme ještě na hodně velké rezervě. Moje maminka šila ve velkovýrobně a byla ráda, když dostala za kus nějakého oděvu 20Kč :D. Takže nevím, nevím.

můj názor...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #62 kdy: Listopadu 10, 2010, 17:46:22 »
Co se týče zdražení, potřebuji zaplatit švadlenu i sebe; v současné době mě to živí, při současném počtu objednávek (průměr 3 denně), si to mohu dovolit. To, že nikde není jiná recenze, moc nechápu...

Prozradím, že během týdne bude možnost si objednat výrobky i s potiskem, a to za příplatek pouhých 100 Kč.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #63 kdy: Listopadu 10, 2010, 19:36:35 »
Citace: "mimino"
v současné době mě to živí
To musím uznat mě velmi mrzí, protože to tady byla od začátku prezentováno jako něco od zarytého a nadšeného ABčka, který měl sen dělat něco opět pro ABčka... že je teď z toho job, je docela smutné :( Mě to nevadí a je mi to úplně jedno, ale docela mám rád, když někdo mluví na férovku už od začátku. Každopádně škoda, že jsi nebyl na srazíku a nepřinesl si nám něco ukázat, mohli jsme alespoň kouknout na kvalitu zpracování.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #64 kdy: Listopadu 10, 2010, 21:37:25 »
Aby bylo jasno, vlastně jsem zarytý ABDL :) Na srazík jsem nedorazil, za což se VELMI omlouvám a mrzí mě to, jelikož jsem měl takové práce s shopem, že jsem jaksi nestíhal ... Příště dorazím určitě :)

Původně jsem měl v plánu dělat to jen z nadšení, za minimální ceny. A chci u toho zůstat, bohužel teď práci nemám a tohle mě jí krásně vynahradí, takže dočasně budu mít vyšší ceny... Ale není to nějak razantní, ničím se netajím a tak můžu říct, že marže mám nastavený na 5 - 25 %. Vybíral jsem ze 100 krejčovství a švadlen, přičemž při posledním rozhodování jsem měl na výběr už jen z pěti. Vybral jsem sice mnohem dražší, ale myslím, že dost kvalitní zpracování.

S cenami to stejně půjde v brzké době dolů, protože přibylo opravdu dost objednávek a mám tak nárok na velkou množstevní slevu. (Švadlena objednává materiál sice velmi levně, ale po velkých kusech, a nevěřila, že se tento obchod tak rozjede, tak potřebovala zaplatit i obrovskou část přebytečného materiálu)

Vše vysvětlím, chci být transparetní, na dalším srazu, kde už snad na 99 % dorazím a moc se těším. A připomínám, kdybych chtěl jít mermomocí po zisku, mám marže 100 % a výše a ne jako nyní. Mohu si to dovolit, jsem nejlevnější ze všech známých e-shopů. Ale nechci. Chci se jen uživit. A beru kritiku, že i když jsem ABDL a chci to dělat jen pro "NÁS", stejně na tom vydělávám. Prosím, uvědomte si, že mě stojí hodně času obchod spravovat a vylepšovat. Tohle bych s další prací nestíhal.

Nějak jsem se rozepsal, takže pokud chcete vědět více, přijďte na další sraz. Doufám, že bude brzy :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #65 kdy: Listopadu 10, 2010, 22:11:20 »
No nic proti ale, pracuji ve firme (jsme 2) spravujeme 3 vlastni eshopy s ruznym zamerenim, jeden uplne rucne s vice nez 3 000 polozkami, denne se odesila kolem 20ti baliku a toto cislo vzrusta. Vcetne pridavani novinek, vyrizovani telefonatu, zabaleni atd atd se to da stihnout denne za 3 hodinky, takze mi neni moc jasne, ze i pri 3 objednavkach denne jak avizujes si nenajdes cas na to abys oslovil dalsi potencialni zakazniky, kteri ti v podstate prijdou az pod nos, tomu z obchodniho hlediska opravdu nerozumim. Co se tyce cen, tam je to jen a jen tva vec. Kde je poptavke je i nabidka.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #66 kdy: Listopadu 10, 2010, 22:16:03 »
Newbie: ty už máš ale e-shopy nejspíše hotové. Já v administrační části mám takové nedodělávky, že ... no, samozřejmě, že mě to o moc víč času nezabere, ale - chci to mít velmi přehledné a funkční a tak stále programuji ... to je to, proč nemám čas. Když mi volá zákazník, potřebuji zadat jeho jméno a okamžitě si ho vyhledat, což třeba včera jsem vůbec nemohl... zkrátka každý den naprogramuji něco nového ... a zabere mě to tak 10 hod. denně... Alespoň prozatím...

PS sorry za češinu, mám litr vodky v sobě
« Poslední změna: Listopadu 10, 2010, 23:04:14 od Bibinko »

Offline vbaby

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 30
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #67 kdy: Listopadu 11, 2010, 10:09:40 »
Ahoj,
předevčírem jsem se s panem Chattem domluvil na speciální zakázce, kterou neměl v nabídce. Zatím bez problémů, jsme se domluvili. Měl jsem potom problém s dokončením objednávky v e-shopu, kterou operativně vyřešil po pár vyměněných e-mailech. Dnes mě přišla zpráva o zadání do výroby. Za tím vše probíhá bez problémů. O průběhu dodání a zhodnocení kvality vás budu informovat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #68 kdy: Listopadu 13, 2010, 09:16:17 »
Možná jsem pochopil, proč je tak málo recenzí. Většina lidí, co si objednává, ani nezná tenhle web abdl.cz. Dokonce mi i volají lidi, co nemají internet a chtějí zasílat katalogy. Pak netuším, jak se o mě dozvěděli, reklamu nemám jinde než na internetu. Momentálně mají ze 30 rozpracovaných objednávek objednáno 3 členové z tohoto fora (samozřejmě v zájmu ochrany osobních dat nebudu jmenovat ani přezdívky :) ) Připadá mi to jaksi velký nepoměr :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline pdbrno

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 26
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #69 kdy: Ledna 02, 2011, 17:40:42 »
Kdo si objednal z tohhle obchodu ještě před vánoci a doteŤka mu nic nepřišlo?Já jsem si objednal i zaplatil předem ale bohužel do tet mě nic nepřišlo.Kolik lidí je na tom stejně jako já?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline pocuranek

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #70 kdy: Ledna 05, 2011, 02:18:15 »
Ja jsem zboží objednal a zboží přišlo asi za 3 týdny bohužel nesouhlasila velikost dodaných věcí s objednávkou a kvalita druků byla též velmi nekvalitní byly téměř nefunkční zboží jsem poslal zpět k reklamaci. Reklamace byla přijata firmou 26,11,2010 a po urgenci mezi svátky jsem dostal 4,1,2011 mejlem tuto zprávu.

Vážení zákazníci

ještě jednou připomínáme, že z důvodu vážné nemoci švadleny budou objednávky vyřízeny později. Za tuto nepříjemnost se ještě jednou velmi omlouváme. Vše budeme řešit razantní slevou (těm, co platili předem bude sleva vrácena zpět na účet). Podrobnosti očekávejte e-mailem.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem



Zbyněk Chatt
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Počůránek

Offline Schutzhose

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #71 kdy: Ledna 05, 2011, 12:56:23 »
Já jsem si taky objednal, ne zrovna za zanedbatelné peníze. Už to je dva měsíce a ještě nic nepřišlo. Volal jsem panu Chattovi snad šestkrát, vždy slíbil že zboží pošle příští týden a samozřejmě daný termín nesplnil.  :(    Připadá mi, že si pan Ch. z toho všeho vůbec nic neděla, peníze má jisté tak co...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline pdbrno

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 26
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #72 kdy: Ledna 05, 2011, 18:52:32 »
A ani se nueumí vyjádřit k příspěvkům na svem webu v sekci navštevní kniha.Asi dělá mrtvýho brouka.
A tak to vypadalo s eshopem slibně.
« Poslední změna: Ledna 05, 2011, 23:28:13 od Bibinko »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #73 kdy: Ledna 05, 2011, 20:53:40 »
Takže to smrdí čím dál více, no psal jsem mu asi před 1,5 měsícem, ať si opraví gramatické chyby co tam kde má a dodneška nehnul prstem, hlavně že se chvástal tím, jak x hodin denně programuje. Přitom opravit chyby je práce na 5 minut. No asi bych to viděl tak, že tento shop je bohužel za zenitem a objednant si cokoliv je v tuto chvíli poměrně risk, jelikož nevíte kdy a co dostanete. Toť pouze můj názor z toho co jsem tu zatím viděl. Šikovnou švadlenu v okolí mám, že bych se na taky vrhnul? :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline pdbrno

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 26
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #74 kdy: Ledna 05, 2011, 22:00:09 »
Tak po dnešní urgenci mě přišel následující email.Tak nevým jestli má smysl vůbec ještě čekat.

Dobrý den,

 včera byla všem zákazníkům, kteří čekají na doručení objednávky,
 odeslán e-mail. Pokud jste ho neobdržel, někde nejspíše došlo k chybě...

 Jde o to, že paní švadlena leží s vážnými komplikacemi v nemocnici,
 zboží je hotové, nicméně nemá nikdo jiný k němu přístup. Tato situace
 může trvat ještě týden ...

 Samozřejmě ze zákona máte právo na odstoupení od smlouvy a vrácení
 peněz. Pokud se rozhodnote počkat, dostanete zboží za výrobní cenu
 (rozdíl Vám vrátíme zpět na účet).

 Děkujeme za pochopení a za tuto nepříjemnou situaci se omlouváme...

 S pozdravem


 Zbyněk Chatt

 On Wed, 05 Jan 2011 13:59:18 +0100 (CET),

> Dobrý den, má vůbec smysl čekat na objednané zboží?Na vaších
> stránkách e-shopu jse už ozívají další lidé kteří si objednali a
> zaplatili zboží ale také od vás nic nedostali.Ani se neumýte k tomu
> vyjádřit jako majitel e-shopu.
> Takže prosím o informaci o stavu objednávky.Pokud nejste schopen
> objednávku vyexpedovat tak prosím o návracení peněz.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »