Abdl > Obchody
Nový abdl shop v ČR
mimino:
Přišel jsem na to, že přicházím cca o polovinu objednávek jen proto, že nelze objednat na dobírku, ale pouze předem. Chci se zeptat těch, kteří si ještě neobjednali, jestli je to právě tento důvod a jestli byste byli ochotni zaplatit alespoň zálohu 1/3 z ceny.
Mimi1975:
Abych řekl pravdu ,objednám si ,až někdo napíše na Tvé zboží recenzi . Pokud bude kvalita dobrá a všichni budou spokojeni ,nevidím problém zaplatit zboží předem . V tuto chvíly ale opravdu nebudíš moc důvěryhodnosti a objednávku bych bral jako dost velký risk .
spida:
přidat foto zezadu a produktu bez modelu.. a halvně nafotit vše by neuškodilo..
mimino:
Chci touto formou poprosit všechny, kteří si objednali na adultaby.cz, aby sem napsali recenzi. Koukám totiž, že na e-maily nikdo nereaguje, to nechápu. Přitom za poslední týden včetně dneška jsem odeslal 9 objednávek a pro 3 si byli lidi osobně! To fakt nechápu, že nikdo nemá tu snahu. :|
DartVader:
Tak, jak se zdá nikdo jiný recenzi či jen ohlas nenapíše. Ve firmě Adultbaby jsem si objednal fleecový overal deluxe. Po pár týdnech jsem se s ním konečně shledal, tady už musím zmínit první dobrou zkušenost s panem Chattem. Původně jsem si nechal balík poslat na přechodnou adresu, ale balík se z nevysvětlitelných důvodů vrátil a tak mi jej p. Chatt poslal na adresu trvalou a to bez nároku na další poštovné. Nevím jestli je to zvykem u jiných obchodníků, já se s tím setkal poprvé (i s dodacími problémy), ale působí to na mne příjemným dojmem.
Co se týče overalu, nemám zkušenosti od jiných výrobců, tudíž nemohu porovnávat, jinak se mi ale materiál zdá být v pořádku, překvapil mne jiný, takový vroubkový (podobný manšestru), materiál vnitřku kapuce. Nevadí mi to. Protože ho mám v rukou jen pár chvil, nemohu ani posoudit kvalitu švů, ale takto od pohledu se zdají být kvalitně zpracovány.
Trochu mne mrzí, a teď už je to pro mne dobrá zkušenost do budoucna, že i když je overal na míru a opravdu mi sedí, rozkrok se mi zařezává mezi půlky, až se bojím že o něco přijdu. Takže pokud budete objednávat, asi bude lepší dodat o něco větší míry. Předpokládám ale, že je chyba na mé straně.
Co už ale mohu tak nějak vytknout, ale zároveň majiteli poradit, je nízký počet látek, ze k terých se šije. Současný stav je nedostačující, tedy pro lepší pochopení, jiné firmy jako JumpingJammerz či All-in-one mají výběr přece jen větší a posuďte, není lepší mít oděv s různobarevnými kruhy než jen ve fádní splývavé barvě?
Jak tak přemýslím, je to asi vše co jsem chtěl říct, možná mne něco napadne později. Foto je na vlastních stránkách firmy, myslím že je dostačující:
--- Kód: ---http://adultbaby.cz/upload/deluxe1.jpg
--- Konec kódu ---
Navigace
[0] Seznam témat
[#] Další strana
[*] Předchozí strana
Přejít na plnou verzi