Autor Téma: Nový abdl shop v ČR  (Přečteno 131387 krát)

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #105 kdy: Února 26, 2011, 15:12:01 »
MOzne to je, ale nijako to nemozes potvrdit ani vyvratit.

Prepacte mi nepeknu poznamku. Ak je pan Chat tu medzi nami, tak sa mu podarilo vytvorit velmi aktivnu temu. Toto tu je dlhsiu dobu najaktivnejsia tema.
Samozrejme je mi luto ako veci su , ze ste tu doplatiil na to.

Mne sa tato myslienka abdl shopu tiez pacila. Len som clovek opatrnejsi a zdrzanlivy. Tak som si povedal ze pockam. Nedoveroval som veci, ale nechcel som sled udalosti kritizovat ked bolo vsetko este len v zaciatkoch. To sa nerobi , ani neboli k tomu zavazne dovody.

Teraz si niektory asi hovoria ze sa mi tu lahko mudruje po termine.
Kto sa pouci, usetri si do buducna starosti. Poniektory ste tu reagovali priam euforicky na novu spravu o abdl shope. Tiez niesom clovek neomylny, ani bezchybny. A porobil som preslapi. Chcem len povedat ze trochu rezervovanosti sa dnes vyplaca. Lebo aj ked clovek zije cestne a povazuje to za samozrejmost. Nieje samozrejmostou ze i vsetci ostatny sa budu k nemu spravat cestne.

Kto pride s dalsim novym abdl shopom to tu bude mat urcite tazsie. To som si isty. Ale aby to tu neprepadlo v paranoju. A taktiez aby sme neruinovali to co mame radi. Drzat po hromade a preverovat je asi vhodny sposob. Ste tu komunita z Ciech ktory sa poznate. Vo Vasej situacii by som pred prvim nakuopm kontaktoval dotycneho osobne v skupinke a urcite by som nekupoval veci vo velkom. Ist spolocne, kupit 1-2 veci a pockat si na vysledok. A takto to praktizovat dostatocne dlhy cas. Takto podvodnici nebudu mat sancu.

Ja osobne s panom Chatom nemam ziadnu vlastnu skusenost. Moje nazory su zalozene len na Vasich vypovediach tu na fore.

Verim ze sa veci este daju do poriadku a urovnaju. Ze pan Chat ocisti svoje meno. A kazdy dostane to co mu patri.

Mimochodom. Mal uz niekto osobne stretnutie s Pani Monikou ?

Bol by som rad keby uz veci isli spravnym smerom

« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #106 kdy: Února 28, 2011, 14:18:08 »
U mě již od začátku obchod budil rozpaky a člověk znalý obchodu se raději zdržel objednávek a počkal na vývoj situace. Je podezřelé, když v cenově porovnatelném Polsku či Maďarsku podobné věci dělají mnohem dráž a v ČR najednou přijde filantrop, který požadované zboží nabídne za neuvěřitelně nízkou cenu a ještě ho tato činnost uživí. Je vidět, že ani obchodní perpetum mobile není... Toto jednání mě jen utvrzuje, že "nejlevnější" zboží bývá zpravidla to nejdražší.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

igelit007

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #107 kdy: Března 02, 2011, 16:34:18 »
Predpokladam ze teda asi nikdo nedostal ani zbozi ani penize zpet? Mate na toho chlapa nejakej kontakt? Krome teda emailu na tom nereaguje
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #108 kdy: Března 03, 2011, 11:01:31 »
Kontakt můžeš vyčíst na whoisu jeho domény, předpokládám, že je pravý: http://whois.smartweb.cz/object/adultbaby.cz/
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

igelit007

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #109 kdy: Března 04, 2011, 16:19:44 »
pokud je to prave cislo tak je stejne nedostupne...

od igelit007 v 04 bře 2011, 17:34

uz se nekdo vydal na tu jeho asi taky udajnou adresu?
« Poslední změna: Března 04, 2011, 18:07:25 od Bibinko »

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #110 kdy: Března 11, 2011, 08:12:11 »
Zdravím Vás,

po dalších komplikacích jsem byl opět v nemocnici, nyní jsem zpět. Včera se mi podařilo obnovit databázi, takže Vás všechny postupně budu kontaktovat ohledně dořešení Vašich objednávek.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

igelit007

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #111 kdy: Března 11, 2011, 14:47:23 »
no to jsem teda zvedav....
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DartVader

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #112 kdy: Března 15, 2011, 14:15:31 »
Tak a teď pro všechny: Kdo dostal zboží a je s ním spokojený? Já ho dostal, zcela bez výhrady spokojený nejsem (je v rozkroku menší a časem asi přijdu o pytel), ale pan Chatt se mnou nevydrbal.
Takže po přečtení minulých příspěvků, od své recenze jsem tu nebyl, jsem nabyl dojmu, že vás p. Chatt možná trochu vodí za nos, a pokud skutečně skončil v nemocnici tak zbytečně. Osobně bych mu ji i věřil. Soudit totiž z jednoho pohledu je vždy to špatné řešení, věc má vždy 2 strany. Navíc si vemte, že jste rozhořčeni a v tomto duchu vás to i ovlivňuje v úsudku. Samozřejmě jej nijak neobhajuji, ale doufám v jeho nevinu. Protože pak byste si na to mohli v budoucnu vzpomenout, až budete nemocní vy a banka po vás bude chtít penále za nesplacenou hypotéku.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #113 kdy: Března 15, 2011, 20:33:07 »
Během včerejška a dneska jsem obvolal zhruba čtvrtinu z těch, kteří si objednali, a zboží ještě nedostali. Pokud se někomu do konce toho týdne neozvu, není to schválně a prosím, aby mě ihned kontaktovali na čísle 602 280 308.

PS: DartVader: v nemocnici jsem skončil ze svojí hlouposti - spěchat se nevyplácí. Zlomený snad všechno, co šlo, několik dní v bezvědomí. Jsem fakt rád, že jsem přežil (a mohu nyní splnit své závazky).
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #114 kdy: Března 16, 2011, 19:01:56 »
Spousta zákazníků mě volá a chtějí vysvětlení, co se stalo. Jak ti, kteří objednávku dostali, tak ti, kteří na ni čekají doteď. Proto bych celou situaci rád objasnil všem, aby se mě neptal každý zvlášť. Už na to nemám sílu.

   E - shop jsem otevřel v polovině minulého roku, objednávek bylo každým měsícem více. Před Vánoci bylo hodně práce, bylo na čase rozeslat objednávky. Peníze pro švadlenu jsem vozil stále sebou. Vracel jsem se od rodiny, daleko od Prahy, spěchal jsem a díky tomu jsem havaroval - bokem auta jsem vrazil ve vysoké rychlosti do mostního pilíře.
   Od té doby jsem byl několik dní v bezvědomí, měl jsem vážné komplikace. Postrádám jak vlastní peněženku, tak peněžku, ve které byly peníze pro podnikání. Nebylo objasněno, jak zmizely.
   V době, co jsem byl v nemocnici, za mě psala přítelkyně e-maily zákazníkům, kteří čekali na své objednávky. Co jí vedlo k tomu, že si vymýšlela, i když mohla říci pravdu, netuším, neumí to vysvětlit.
   Poté vznikly různé fámy, bylo pošpiněno mé jméno. Nevím, jestli budu mít vůbec chuť se ještě do dalšího obchodávání v oblasti ABDL pouštět.
   Co se týče nynější situace, jsou problémy s vracením peněz stornovaným objednávkám, proto prosím o strpení. Nakonec všechny závazky budou splněny. Jestli poté obchod budu obchod provozovat dále, netuším.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Milánek

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #115 kdy: Března 18, 2011, 12:29:38 »
Ahoj chtěl jsem jenom napsat jak jste se někdo ptal zda je spokojený se zbožím. U pana Chatta jsem měl objednávku asi za 5000,- a žádné zboží jsem nedostal ani se mě nikdo neozval. naštěstí jsem ho chtěl poslat na dobírku tak jsem nic neplatil .Zkusil jsem napsat paní Monice  tak mě objednávku poslala za poloviční cenu  overal na spinkání je super akorát jsem chtěl pokrátit rukávy  a nohavice tak mě to zcela zdarma přešila a jsem spokojéný a ostatní věci mě sedí dobře. Pokud Vám mohu doporučit i cenově to bude lepší obrátit se přímo na ní.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

mimino

  • Host
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #116 kdy: Března 26, 2011, 21:37:39 »
Ti, kteri dostali zbozi od svadleny a nemeli zaplacenou zalohu, budou doplacet rozdil mezi cenou od svadleny a cenou e-shopu. Protoze zbozi bylo objednano na eshopu, pouze ho vydala jina osoba.
Pokud si prectete predchazejici moje prispevky, pochopite, proc to vyzaduji. Kompenzaci za cekani budu resit pres e-mail.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline pdbrno

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 26
  • Karma: 0
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #117 kdy: Března 27, 2011, 03:44:54 »
Tak to tedy nevým proč bych měl doplácet rozdíl ceny mezi švadlenou a e-shopem.Dodnes jsem nedostal zboží i když bylo zaplaceno předem.Na dotaz v e-shopu v návštěvní knize mě sice bylo odpozeno ale asi za pár dnů můj dotaz i z odpovědí byl asi smazán.Jenom se slibuje a nic se neděje.Ani mě nikdo z eshopu nekontaktoval jak emailem tak ani telefonicky.
Hlavně že to bylo slibů jak za pár dnů to bude vše vyrešeno.Ani té autohaváriji nevěřím.Pokud to tak bylo tak ať pan Chatt to něčím zde dokáže.Určitě má propouštěcí správu z nemocnice.
Přikladám jednu z mnoha emailových komunikací:
>>> Datum: 05.1.2011 20:27:11
>>> ----------------------------------------
>>> Dobrý den,
>>> včera byla všem zákazníkům, kteří čekají na doručení objednávky,
>>> odeslán e-mail. Pokud jste ho neobdržel, někde nejspíše došlo k
>>> chybě...
>>> Jde o to, že paní švadlena leží s vážnými komplikacemi v nemocnici,
>>> zboží je hotové, nicméně nemá nikdo jiný k němu přístup. Tato
>>> situace
>>> může trvat ještě týden ...
>>> Samozřejmě ze zákona máte právo na odstoupení od smlouvy a vrácení
>>> peněz. Pokud se rozhodnote počkat, dostanete zboží za výrobní cenu
>>> (rozdíl Vám vrátíme zpět na účet).
>>> Děkujeme za pochopení a za tuto nepříjemnou situaci se omlouváme...
>>> S pozdravem
>>>
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #118 kdy: Března 27, 2011, 23:27:22 »
Citace: "mimino"
Ti, kteri dostali zbozi od svadleny a nemeli zaplacenou zalohu, budou doplacet rozdil mezi cenou od svadleny a cenou e-shopu. Protoze zbozi bylo objednano na eshopu, pouze ho vydala jina osoba.
Pokud si prectete predchazejici moje prispevky, pochopite, proc to vyzaduji. Kompenzaci za cekani budu resit pres e-mail.

Tohle bylo doufam mysleno jako spatny vtip, pokud nejste schopen dostat svym zavazkum at uz byly vase duvody jakekoliv (myslim ze Vasi historku zde nikdo brat vazne nebude dokud nepredlozite dukaz), tak byste mel byt rad ze lide alespon castecne dostali to co chteli, to ze Vas obesli je pouze dusledkem Vasich cinu. Pokud se zde pouze slibuje, lze a vymlouva, potom se hold nesmite divit, ze si lide najdou ke svemu zbozi jinou cestu. Z pravniho hlediska, klidne mohou odstoupit od kupni smlouvy a to i bez udani duvodu do 14dnu po obdrzeni zbozi. (jsou zde urcita omezeni) Pokud zadne zbozi nedostali od Vas a ani se s Vami nebylo mozne spojit at jiz jste byl v nemocnici ci ne, potom je odstoupeni od kupni smlouvy na miste, to ze stejne zbozi potom dostali jinde a za jinou cenu je vec jina. Pokud to stale myslite s podnikanim vazne, tak by to chtelo otevrit oci, doresit zbyle resty a zacit neco delat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mimi1975

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re: Nový abdl shop v ČR
« Odpověď #119 kdy: Března 28, 2011, 23:04:15 »
Citace: "mimino"
Ti, kteri dostali zbozi od svadleny a nemeli zaplacenou zalohu, budou doplacet rozdil mezi cenou od svadleny a cenou e-shopu. Protoze zbozi bylo objednano na eshopu, pouze ho vydala jina osoba.
Pokud si prectete predchazejici moje prispevky, pochopite, proc to vyzaduji. Kompenzaci za cekani budu resit pres e-mail.

Neskutečná drzost ... ten člověk si opravdu koleduje ...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »