Abdl > Obchody

Nový abdl shop v ČR

(1/31) > >>

mimino:
Vím, že si teď dělám reklamu (pokud to opravdu vadí, prosím moderátory ať toto téma smažou), ale myslím, že v ČR chybí pořádný a levný obchod s oblečením pro ABDL a mělo by se to změnit.

Tak jsem to vzal do vlastních rukou a již pár týdnů na tom pracuji. Vybral jsem vhodné dodavatele a nebylo to snadné - co nejlevněji a co nejlepší kvalita (alá Privatina). Nyní dokončuji e-shop. A chtěl jsem jsem se zeptat, kolik jste ochotni dát za jednotlivé výrobky?

Mám asi takovou představu:
Fleecový overal s uzavřenými nohavičkami a rukavicemi - 800 Kč
Bavlněné body bez nohaviček, bez rukávů, zapínání v rozkroku -  do 400 Kč
Froté plenkové kalhotky na suchý zip - do 300 Kč
Froté body s nohavičkami a rukávy - do 500 Kč

Všechny výrobky se budou šít na zakázku přesně podle požadavků zákazníka (tak jako v Privatině). Dodací lhůta do dvou týdnů.

http://adultbaby.gameshelter.cz

Mimi1975:
Pokud bude kvalita jako v Privatině a uvedené ceny ,tak si většina z nás bude pravidelně objednávat . Já teda určitě . Těším se na spuštění eshopu.

Chlap-ec:
tak dufam, ze sa to podari a dodacie podmienky aj do SR?

mimino:
Odesílání zásilek do zahraničí je samozřejmostí. Budou i na výběr přepravní služby (nebo pošta) a cena se bude lišit dle ceníků daných dopravců a dle země. Přesný ceník ještě nemám k dispozici.

E-shop bude samozřejmě ve více jazycích, zatím určitě čeština, angličtina a uvažuji o němčině.
Platby budou možné převodem přes bankovní účet, paypal, později platební kartou a pro stálé zákazníky i na dobírku.

spida:
a kdy to tak vydíš funkční? rád bych něco takového a tyto ceny vypadají ok

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi