Autor Téma: Kde se dají koupit gumové kalhotky?  (Přečteno 93639 krát)

Adultbaby71

  • Host
Re: Kde se dají koupit gumové kalhotky?
« Odpověď #30 kdy: Listopadu 02, 2009, 00:30:13 »
Nebo můžeš zkusit http://www.airoliver.de
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Davidino

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #31 kdy: Května 07, 2010, 18:23:10 »
Objevil jsem moc pěknou stánku od jedné paní z česka co na zakázku šije právě PVC kalhotky atd mnoho dalších skvělích věcí mohu jen doporučit a co je na tom to nejúžasnější za moc moc přijatelné ceny zde link:
http://www.inkontinence-v-bavlnce.cz/
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #32 kdy: Května 07, 2010, 18:54:51 »
Pani sije totez, co zde nabizi spousta lidi jako napriklad Fany, az na kvalitu siti, kterou ma Fany lepsi (+moznosti siti uplne na zakazku). Navic tento web jiz zde byl nekolikrat zminen. Mam vsak pocit, ze misto nakupovani jde predevsim o to, se podivat a zkouknout fotky. Ja siji take, moje ceny jsou nekde jinde, nez ma pani, ale to je dano materialem - nesiju jen igelit, ale igelit s fleecem, s bavlnou atd.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Davidino

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #33 kdy: Května 07, 2010, 18:58:48 »
A tvůj sortiment ??? Máš něco na úkázku + ceny rád bych na to mrknul..... A proč  myslíš že kvalita šití je horší??? :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #34 kdy: Června 11, 2010, 19:26:30 »
jenom drobná poznámka. Nevím jestli FaFa dělá z jiného materiálu než jen Igelit (látka navrch to asi nedělá) .

Jen poznámka
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jurko

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 1
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #35 kdy: Září 06, 2010, 19:33:16 »
pačili sa my nohavičky z pvc a povrch latka dobrá inšpiracia
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: Kde se dají koupit gumové kalhotky?
« Odpověď #36 kdy: Října 06, 2011, 04:11:00 »
http://www.inkontinence-v-bavlnce.cz/

supr. firma. po objednání nejpozději do týdne jsou na poště :)

Jediný problém je , že teď na 2 měsíce bude odstávka (předělávání firmy) :(

Už mám jedny a objednal jsem si další (obojí s vnější látkou)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Kde se dají koupit gumové kalhotky?
« Odpověď #37 kdy: Května 31, 2012, 12:15:20 »
Citace: "Mircaa"
Zdravím ještě nedávno se vyráběli v jedné výrobně u Vsetína a pro nezájem byla výroba ukončena ted cituji mail: výroba byla pro nezájem ukončena,nicméně lze ještě nechat nějaké ušít z PVCjako jednovrstvé navlékací cena do vel:M 200,Kč od vel:L 250,Kč + poštovné v případě dohody lze ušít i jiné provedení/ tak píše pí.Palčíková nechal jsem si zhotovit 3krát navlékací+3krát zapínací čekám na odpověd již 3týdny snad budou nabídl jsem pro Vás obnovit výrobu ale paní zatím mlčí tak nevím dojdou li ozvu se jinak mám Zatexy + koupeno "kdesi" a vlastní výrobu mám ještě 2adresy na výrobu čekám na odpovědi pojede li vložím kontakt hm tak jo.


Prominte ale zase pozdě a s křížkem po funuse. Paní Palčíková měla ještě krom výroby plen.kalhotek jednu usedlost a také nějaký ten hotýlek. Tenkrát jsem ji tzv.usekl ale ona mrška mi po dvou a půl letech napsala na inzert že ráda zhotoví kalhotky na plínky. Jo tentrát jsem o tom nepsal ale jestli se do dnes na toto théma viz plínky a oblečení na ně zajímá tak by se mněla jak ji znám někdy ozvat a nebo nás dá do kýblu jako použité plínečky které ještě nepáchnou. Tak jest.No a aby tomu byl ten správný konec tak jsem pri dělání tečky na klávesách se polil kafem a zrovna na krásný kalhotky co držejí plínky tzv. pastelové barvy a na nich je vidět vše, já bych si dal do držky a ještě k tomu bílý svetr tam to kafe bude tuplem vidět dal sem hned namočit ale nevím jak to dopadne. Hm a mám to až v punčocháčích mokrou nohu a kavčo kdesi,to znamená se na půl převlíct no nejsem debil? Já bych do toho kop,plínky budou můj hrob. Hm studí to jdu pro jiné. Jo a máte někdo doma sukýnku jak nosí japonské dívky do školy jako uniformu? Sehnal sem ji u nás za 380,-Kč ale ta tzv.prdí. Je super ale nemá šle je jen boková velikost č.42. Je super!!! Výška 37cm ale super máš li plínky a malý pohyb tělěm ku předu tak zadeček a plínečka krásná jest. Končím a zatím pa to ja. Jdu se vyprat štve mi to jedno blbý kafe po ránu. Čau bejbata češata. Ahojík.  ;)  :lol:  :cry:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jurko

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 1
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #38 kdy: Prosince 19, 2012, 17:05:25 »
pre mna je lakšie si dávat do gumových nohavičiek jednorazovky ako latkove.je to už velmi davno čo som dostaval latkové plienky do gumovych nohavičiek naposledy ked som mal 14 rokov.večer ma moja mama prebalila do do latkových plienok a natiahla gumové nohavičky ,ja som si dal pyžamo ale pri pohybe a ležaní som stále počul šuštat gumu alebo pvc .A pod pyžamovými nohavicami bol vidiet balík plienok,latkove plienky menej sali moč  ako teraz jednorazovky tak že som par krat aj pretiekol ale pod plachtou som mal igelit tak že to ušlo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #39 kdy: Března 28, 2014, 14:59:37 »
Mohl by mi prosím někdo pomoci s mým dotazem? Vždycky jsem používal jen jednorázovky kvůli jednoduchosti. Použít-vyhodit. Teď uvažuji z důvodu úspory o látkovkách aspoň na noc a zajímalo by mě kolik bavlněných látkovek je asi srovnatelných s Abri Form M4? Díky.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #40 kdy: Března 29, 2014, 07:21:14 »
Jedna obrovská frotá osuška za 150 Kč u čonga vložená do igelitových kalhotek se vyrovná M4, možná ještě bude savější. Na noc používám takově 2 + málo savé AIO a můžu se zabalit klidně večer v deset, jdu spát ve čtyři ráno (do toho vypiju 3 lahváče), spim do dvou odpoledne a pořád drží :) Ovšem 2 už jsou docela balík, ale na spaní + pár hodin navíc s jednou je to úplně v cajku. ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #41 kdy: Března 30, 2014, 09:30:41 »
Nevím kolik berou M4 ale na noc beru 7-8 látkovek 80tek nebo 70tek + plínu do trojúhelníku určitě znáte, a nikdy žádný tsunami  :lol:  
Navrch kalhotky pévécáčky a pak ještě stahovačky dámské no na to punčošky nebo pyžámko a jde se do hajan.
Bavlnky berou náhodou dobře a když nejsou ničím fixovaný a seš mokrej durch tak vstaneš a máš je na kolenou jak jsou těžký když v tom budeš dlouho chodit.
Jo každá radost má své. Takže nějak si přeber a na bavlnkách ušetříš, do města beru minim jen tři nebo čtyři by nebyla kulatá prdélka ale stejně se najde
nějakej detektív kterej má voči snad všude a ještě upozornuje lidi stylem hele ten blb má snad plíny. Lepší je to neposlouchat a hlavně se nečervenat nebo
se práskneš jen při otočení by jsi viděl kdo to říkal. Občas je taky musíš vyvařit. Když je přemáchávám po nehodě tak dávám změkčovač a jsou pořád supr
tzn. měkoučké a jemné a jsou OK. Takže zabalit a nekecat a spát. Jak se říkávávalo: pomodlit,vyčurat a spát. :)  Tak jo zatím pa. A plínkám zdar.  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #42 kdy: Března 30, 2014, 14:07:49 »
In-tex nejlepší igelitový kalhotky, co jsem kdy zkusil!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline johan

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #43 kdy: Března 30, 2014, 21:59:37 »
kde je možnosť zakoupeníé
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re: Látkové plenky a PVC kalhotky
« Odpověď #44 kdy: Dubna 05, 2014, 23:20:49 »
Já nevím, mně kalhotky z In-texu protékají. Ale ještě jsem nezkoušel ty s dvěma gumičkama okolo stehen.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »