abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > Piss, scat, kaviar

Čůrání na veřejnosti

<< < (2/3) > >>

tretioko:
No... Pocurat se je jedna vec, ale to druhy proste nejak okecat nejde, smrad je to strasnej a ztrapnovat se takhle mezi lidma neni nic pro me. Mozna to nekoho bavi, ale ja bych rekl, ze smrdet od lejna je spolecensky kontraproduktivni. Timhle zpusobem se akorat docili toho, ze si z vas akorat budou delat vsichni srandu a pomluvy na sebe taky nenechaji dlouho cekat. Pak si tady nestezujte, ze ukecana sousedka vas pomluvila vsude, kde jen trochu mohla a ze se vam chcetaji vsichni okolo. Ja uz tohle mam za sebou a ne jednou, i kdyz se nejednalo vzdy  o AB/DL... Ja nemam potrebu se propalovat na verejnosti. Ale kdo chce kam...

Nejlepsi zpusob je si veci poradne zorganizovat, aby k trapnejm situacim nedochazelo (mj. nepit zbytecne moc piva.)

Anonymous:
já nepiju skoro vůbec, dyžtak míchané nápoje.. nejsem jak vy, kluci - 20 piv za večer jako když bičem mrská :D ale v létě to jinak nejde, než více pít (vodu).. jeden z důvodu, proč jsem začala nosit plínky je, že když jsem omezila pití, bolela mně často hlava.. ohledně pokakání, nebo obecně pomluv ze stran okolí, nejradší jsem přirozeně bez plínky, už kvůli sexu s přítelem, kdy po použití plínky musí následovat sprcha a to sex oddaluje.. ale někdy je mít plínku praktické a proč si to v tu chvíli neužít, žejo ;) zejména v Praze, no tak se v plínce nepromenáduji v mé čtvrti, ale jdu někam jinam, no a pokakaná plínka? obecně to lidi tipnou pokaždé spíše na díte v kočárku, kdyby tam žádné nebylo, tak je tam důchodce, který si pšouknul a kdyby se předsejenom lidi koukali po vás, tak vždy se dá říct, že sem šlápla psovi do hov.. rozhodně nikdo nepředpokládá, že ta dvadsetiletá pubertačka se posrala :D .. lidi o plínkach nemají takové povědomí, jako my, my je hledáme na jinejch, ale oni jsou v tom, že je nosí děti, postižení, nebo důchodci.. ne hubená dvadsetiletá puberťačka..

tretioko:
Tak si pak nestezuj, az to nebude na koho hodit. A pak... Mimco nesmrdi stejne, jako dospela osoba. Ani psi lejno nesmrdi stejne. No uvidime, ja se budu kralovsky bavit, az si zase bude nekdo stezovat, ze ho nachytali kvuli vlastni blbosti.

Sonya:
Je to na každém, jak moc chce riskovat. Chápu to ale vzrušení z možnosti, že se to může na veřejnosti provalit, ikdyž to doopravdy dotyčná osoba nejspíš nechce. A třeba v posledním metru či nočních busech se navíc mísí pachy z hospod, tak se to nemusí projevit, zvlášť když je člověk v plence. Mně pomohla už několikrát, ať při průjmu, nebo prostě že po pivech se akutní návštěva WC zvyšovala a když je cesta domů delší...

Anonymous:
Poslední metro, nebo večernější tram = thumbs up :D ikdyž pivo nepiju, lepší místo na přemístování se pokakáná asi nění.. jediné, co mně stresuje je, že nějaký opilec začne řvát "hééj, ty más ale pěknou plínku, ukaž se..." Ale obecně řečeno, u večerní tram rozhodně nemám strach, že bych byla "silnější", než zbytek tram :D :D :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi