Anketa

Uvítali byste takovou možnost i v ČR?

ano
5 (11.4%)
ano, ale jen kdyby zařídili kontejner i pro ženy
0 (0%)
ne, raději čůrám v parku apod.
2 (4.5%)
ne, raději čůrám do plen
31 (70.5%)
ne, raději čůrám do kalhot
5 (11.4%)
ne, stejně bych se nedokázal na veřejnosti vyčůrat
1 (2.3%)

Celkem hlasů: 21

Hlasování ukončeno: Března 21, 2010, 18:31:57

Autor Téma: Čůrání na veřejnosti  (Přečteno 28554 krát)

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Čůrání na veřejnosti
« kdy: Března 21, 2010, 18:31:57 »
Ulice v britském městě Eastleigh pustošené rozjívenými muži opouštějícími kluby a hospody a ulevujícími si všude, kde je to možné, budou brzy vybaveny zvláštními kontejnery. K nim mohou při malé potřebě přistoupit a zdarma potřebu vykonat. Navíc budou pánové jednat ekologicky. Jejich moč se totiž v kontejneru změní na biohnojivo.

Kód: [Vybrat]
http://www.novinky.cz/koktejl/195350-britove-si-budou-moci-ulevit-u-pisoaru-primo-na-ulici.html
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #1 kdy: Března 21, 2010, 23:00:58 »
tak do takeho humusu by som vtaka nestrkal.  sice opitim je vsetko jedno. Ale teraz rano tam pride niekto vysypat odpad a v smetiaku bude nacurane. to co tam opilci napustaju nieje bezny ospad , ale odpad infekcny. zoberte si ako sa s infekcnym odpadom manipuluje v nemocniciach.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Kobor9

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
    • http://www.indoclix.com/index.php?ref=Serisa
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #2 kdy: Března 29, 2010, 14:59:44 »
Neprecital si si ten clanok? Nie je to kos na smeti ale mobilne WC.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

dillnber49

  • Host
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #3 kdy: Dubna 06, 2011, 10:57:40 »
Ja najradšej ked˘ to na mňa príde cikám a kakám na verejnosi bez problémov do plienky ktorú mám vždy vonku na sebe, je to praktické a pohodlné, nemusím sa stresovať, kde v rýchlosti nájdem verejné wc ( do ktorého by ma nikto nedostal ), či dajaké bistro len na to, aby som si uľavil.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #4 kdy: Srpna 23, 2013, 01:05:02 »
já nosím plínky do města právě proto, že když se mi chce, tak neřeším, nehledám, nekazím si aktuální atmosféru.. byla doba, kdy jsem chodila do restaurace (hezčí wc), zda bych mohla, ale je to šíleně trapná situace, proto jsem začala s plínkama.. to je to, co se mi na nich líbí.. ikdyž jednou se mi stalo, byla jsem na chatě s přítelem a byly jsme u ohne a líbáme se a mně se chce a ted dilema, zda odejít a tím pokazit atmosféru, která by se pak opět musela nějakej čas vytvářet, nebo se počurat.. tak už jsem se tuhle jednou u ohne počúrala.. měla jsem tepláčky, ale neměla jsem plínku.. neřešila jsem, stálo to zato.. :) ve městě bych to ale asi nikdy neudělala, moc nepiju, takže ani že by se mi to v opilosti stalo, to taky ne, ale plínky jsou jasná volba.. nebo třeba situace, že jsem na nákupu a kam s nákupním vozejkem? nebo tahat to vše sebou? než bych to odnesla do auta, tak bych to udělala asi někde u auta.. to nee.. opět plínka bezva řešení.. :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #5 kdy: Srpna 23, 2013, 10:43:55 »
No... Pocurat se je jedna vec, ale to druhy proste nejak okecat nejde, smrad je to strasnej a ztrapnovat se takhle mezi lidma neni nic pro me. Mozna to nekoho bavi, ale ja bych rekl, ze smrdet od lejna je spolecensky kontraproduktivni. Timhle zpusobem se akorat docili toho, ze si z vas akorat budou delat vsichni srandu a pomluvy na sebe taky nenechaji dlouho cekat. Pak si tady nestezujte, ze ukecana sousedka vas pomluvila vsude, kde jen trochu mohla a ze se vam chcetaji vsichni okolo. Ja uz tohle mam za sebou a ne jednou, i kdyz se nejednalo vzdy  o AB/DL... Ja nemam potrebu se propalovat na verejnosti. Ale kdo chce kam...

Nejlepsi zpusob je si veci poradne zorganizovat, aby k trapnejm situacim nedochazelo (mj. nepit zbytecne moc piva.)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #6 kdy: Srpna 23, 2013, 20:38:47 »
já nepiju skoro vůbec, dyžtak míchané nápoje.. nejsem jak vy, kluci - 20 piv za večer jako když bičem mrská :D ale v létě to jinak nejde, než více pít (vodu).. jeden z důvodu, proč jsem začala nosit plínky je, že když jsem omezila pití, bolela mně často hlava.. ohledně pokakání, nebo obecně pomluv ze stran okolí, nejradší jsem přirozeně bez plínky, už kvůli sexu s přítelem, kdy po použití plínky musí následovat sprcha a to sex oddaluje.. ale někdy je mít plínku praktické a proč si to v tu chvíli neužít, žejo ;) zejména v Praze, no tak se v plínce nepromenáduji v mé čtvrti, ale jdu někam jinam, no a pokakaná plínka? obecně to lidi tipnou pokaždé spíše na díte v kočárku, kdyby tam žádné nebylo, tak je tam důchodce, který si pšouknul a kdyby se předsejenom lidi koukali po vás, tak vždy se dá říct, že sem šlápla psovi do hov.. rozhodně nikdo nepředpokládá, že ta dvadsetiletá pubertačka se posrala :D .. lidi o plínkach nemají takové povědomí, jako my, my je hledáme na jinejch, ale oni jsou v tom, že je nosí děti, postižení, nebo důchodci.. ne hubená dvadsetiletá puberťačka..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #7 kdy: Srpna 24, 2013, 12:51:04 »
Tak si pak nestezuj, az to nebude na koho hodit. A pak... Mimco nesmrdi stejne, jako dospela osoba. Ani psi lejno nesmrdi stejne. No uvidime, ja se budu kralovsky bavit, az si zase bude nekdo stezovat, ze ho nachytali kvuli vlastni blbosti.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #8 kdy: Září 19, 2013, 11:57:02 »
Je to na každém, jak moc chce riskovat. Chápu to ale vzrušení z možnosti, že se to může na veřejnosti provalit, ikdyž to doopravdy dotyčná osoba nejspíš nechce. A třeba v posledním metru či nočních busech se navíc mísí pachy z hospod, tak se to nemusí projevit, zvlášť když je člověk v plence. Mně pomohla už několikrát, ať při průjmu, nebo prostě že po pivech se akutní návštěva WC zvyšovala a když je cesta domů delší...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #9 kdy: Září 30, 2013, 17:00:30 »
Poslední metro, nebo večernější tram = thumbs up :D ikdyž pivo nepiju, lepší místo na přemístování se pokakáná asi nění.. jediné, co mně stresuje je, že nějaký opilec začne řvát "hééj, ty más ale pěknou plínku, ukaž se..." Ale obecně řečeno, u večerní tram rozhodně nemám strach, že bych byla "silnější", než zbytek tram :D :D :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #10 kdy: Října 29, 2013, 14:52:02 »
Cikanie na verejnosti je celkom zábavné :D hlavne v našej krčme si to patrične vychutnávam, ked si dávam jedno pivčo za druhým a sledujem, ako ostatní behajú do tej malej miestnosti a ja si pokojne sedím a pocikám sa do plienky, takto vydržím až do záverečnej.
Kúsok od domu je malý park, v takej dobrej nálade si tam sadnem na lavičku a popíjam víno čo si zoberiem, niekedy s pripitým kamošom a ak sa tlačí niečo von, kludne sa pokakám a nie je to žiadna tragédia. :lol: Skôr báječné vyvrcholenie dňa.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #11 kdy: Února 14, 2015, 19:49:43 »
curanie na verejnosti je velmi nemravne a zriadil by som poriadkovu policiu ktora by tychto delikventov trestala nasadzovanim plienok :P  :P  :P  :P
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Čůrání na veřejnosti
« Odpověď #12 kdy: Února 14, 2015, 21:20:18 »
Tak to by se ze me asi stal recidivista. Taky bych chtel videt policajta, kterej by pri "rozsireni" svych povinnosti prave o tohle radeji nezanechal sluzebni pomer. Nezapomente, ze dneska se malokdo stava policajtem proto, aby "delal neco pro vlast." Dneska spis plati (ono to vlastne platilo vzdycky,) ze to je docela dobre placena zasivarna...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »