Anketa

Kde nosíte nejčastěji plenky?

všude
42 (37.5%)
auto, bus, vlak, metro, tramvaj, trolejbus, kolo
4 (3.6%)
koncert, divadlo, kino, hospoda, škola, sport, nákupy
3 (2.7%)
při sexu
7 (6.3%)
na noc
56 (50%)

Celkem hlasů: 40

Hlasování ukončeno: Března 17, 2010, 17:54:52

Autor Téma: Osm důvodů, proč mít plínky  (Přečteno 41775 krát)

Offline mitja

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 57
  • Karma: 0
Osm důvodů, proč mít plínky
« kdy: Března 17, 2010, 17:54:52 »
Po dobu, co nosím aktivně plínky z radosti, jsem zažil spoustu chvil, kdy mi opravdu chyběly, ale také chvil, kdy mi více než pomohly. Pro mě je nejkrásnější chvíle, když si plínky oblékám, nebo ještě lépe, když mi je obléká někdo jiný .Potom, když se do nich počůrám a nebo, když mi pomůžou. A tady jsou důvody, kdy mohou plínky pomoct:

1) Auto - Jedním z velmi pozitivních důvodů, kdy mít nasazené plínky, je v autě při cestování. Nemusíte se obávat špinavých odpočívadel na dálnici, zápachu toalety na pumpě, ale hlavně, když se dostanete do dopravní zácpy ve městě a najednou se vám hodně moc chce a není kde, pak je plínka k nezaplacení.

2) Lyžování - Další výhoda plínky je při lyžování. Nemusíte se obávat, že si nestihnete stáhnout kalhoty a všechny ty další vrstvy, co máte na sobě, když se vám chce najednou čůrat a taky při pádu padnete do měkkého, po delší době možná i do vlhkého.

3) Kino - Nasazené plínky je dobré mít i tehdy, jdete-li do kina na delší film. Nepřijdete ani o kousek filmu, když byste si museli odskočit.

4) Vlak - Plínky jsou vhodné i při cestování vlakem. Nejenže se stává, že jsou toalety nedostupné, nebo jsou špinavé, ale pokud jedete sami, nemusíte se obávat, že v době, kdy byste si museli odskočit, vás někdo okrade.

5) Policie - Nezaručená, ale hlavně velmi pravděpodobná, je možnost s plínkou ušetřit. Nasazená plínka se hodí tehdy, když vás staví policie. Stačí trochu odvahy, ukázat plínky policii a říct, že už si je musíte co nejdříve vyměnit, jinak vám protečou a pokuta upadne v zapomnění.

6) Stadion/koncert - Jít s plínkou na fotbal, nebo hokej vám dodá jistotu, že nepřijdete o žádnou chvíli, kdy by mohl padnout gól. Totéž platí i při návštěvě koncertu. Po těžkém boji se dostat co nejblíže k pódiu se vám většinou chce jít na záchod.

7) Nákupy - Nasazená plínka při nakupování je také k nezaplacení. Při delším nákupu, zejména o Vánocích se vám chce nejvíce na záchod, když jste po dlouhém čekání u pokladny skoro na řadě.

8) Jistota - Nezapomenutelný je ovšem fakt, že nasazená plínka vám dodá sebejistotu, uspokojení a taky ten příjemný pocit mezi nohama.

Jestli víte o nejakých dalších jiných důvodech, nebo již máte něco výše jmenovaného zažité, tak pište své zkušenosti. Může to pomoct začínajícím plenkařům, nebo stávajícím dodá odvahu se svěřit svým blízkým.

Pěkné počůrávání vám přeje MITJA
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #1 kdy: Března 17, 2010, 18:51:55 »
Některé důvody bych nazval dosti umělými.
Vlakem cestuji často, takže o zmiňovaných záchodech v nich by se dalo hodně diskutovat - vyskytují se od pěkných uklizených kabinek až po totální humáče páté cenové. Jelikož cestuji dost často, vím co očekávat od jednotlivých spojů. To samé nákupy či benzínky. Do kina nechodím, v divadle + na koncertě jsem nikdy problémy neměl (narozdíl od žen  :) ) - přestávka vždy byla, sedadlo poblíž pódia také.
Lyžování - jedná se o poměrně rizikový sport (úrazů je v něm dostatek i u opatrnějších lyžařů). Mě osobně by se moc nelíbilo, aby zdravotníci, kteří mě ošetří, viděli mé tajemství. Navíc jezdím lyžovat do zahraničí a tam je záchod pomalu na každém konci vleku/lanovky. A s těmi vrstvami oblečení si vystačím v oblasti boků jen se slipy, podvíkačkama a lyžařskými kalhotami bez šlí, takže když je potřeba, je to dole během několika sekund.

Takže si nejčastěji užívám podvečery a noci v plence. Čas od času si dopřeju taky do práce.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #2 kdy: Března 17, 2010, 19:22:10 »
9) Internet - nemáte potřebu si odskakovat od PC, když jste zrovna velice zaměstnáni brouzdáním, komunikací, či hraním her...  :P  :P  :P  :!:  :idea:

Taky jeden z důvodů ;o)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Ferko

  • Host
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #3 kdy: Března 17, 2010, 19:27:51 »
10) Práce v kuchyni - mytí nádobí, příprava jídla. Nevím, jak na koho, ale vždy se mi chce při tekoucí vodě čůrat. A představte si, že potřebujete něco zamíchat, dochutit a pod., a chce se vám jít na záchod. To je pak plínka opravdu k nezaplacení... :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #4 kdy: Května 11, 2010, 01:44:56 »
tak tomu hovorim napad genialny :lol:  A keby prisiel v noci niekto pri teba a prelieval vodu z jedneho pohara do druheho. Nepocural by si sa ? ? ?  ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

dillnber49

  • Host
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #5 kdy: Dubna 06, 2011, 15:21:24 »
A tak sa príde len na moje slová damy a páni, v každej situácii je plienka potrebná, ovšem ak máte práve schôdzku, ( rande )
potrebujete kus diplomacie, ako vysvetliť partnerke(rovi), že si potrebujete plienku vymeniť aby vám nepretiekla...ak o tom, že nosíte plienky ešte nevie.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 08, 2011, 14:28:12 »
A este jeden: Prostredek uniku z dospelyho sveta.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

rexinkooo

  • Host
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #7 kdy: Listopadu 18, 2011, 03:08:59 »
Ja sa ešte raz pridám, aká je to výhoda, ked˘ sedím s partiou pri pive v našej krčme a vidím ako jeden po druhom sa na wc striedajú a ja pokojne popíjam svoje ixté pivo s neodmysliteľnou vodkou a nemusím sa od stola ani pohnúť. To je   PARÁDA  ! :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #8 kdy: Srpna 01, 2012, 14:38:36 »
Citace: "bulpitel"
tak tomu hovorim napad genialny :lol:  A keby prisiel v noci niekto pri teba a prelieval vodu z jedneho pohara do druheho. Nepocural by si sa ? ? ?  ;)
No obcas kdyz nekde nabiram vodu, tak mi (ne vzdy) naskakuje avizo zdola: Chci vyprazdnit depozit... Vetsinou po nejake delsi dobe, kdy nemuzu jit na zachod.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #9 kdy: Října 07, 2012, 11:20:24 »
ten piaty bod je trosku nadneseny. taktiez sa moze stat ze vam ten pokutovy sek expresne rychlo vypisu v plnej sume.

dalsi bod ako dovod na plienky by mohol byt praca. Akakolvek praca ktora vyzaduje staly dohlad nad nejakou vecou. napriklad nejaky vyrobny proces, kontrola cinnosti nejakeho stroja pri servise, praca v kulture mediach (tv, divadlo, koncerty) a taktiez strazna sluzba.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #10 kdy: Října 22, 2012, 16:54:29 »
A co hradni straz ???
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #11 kdy: Srpna 23, 2013, 01:47:21 »
procházka po centru, nábřeží, hrad, karluv most, staromák, václavák, to jako jít do paládia? nebo do tesca na národku? neeeee, bejvávalo.. :D odklání to trasu :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Martin B.

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #12 kdy: Prosince 18, 2013, 22:32:25 »
U toho kompu, je to super, člověk může hrát celou noc, a nemusí vůbec od počítače. Vlastně to je důvod proč jsem s nimi začal.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Drains

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 0
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #13 kdy: Prosince 23, 2013, 23:40:26 »
Tak u her je používám bežně x) je to fajn furt neodbíhat :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Osm důvodů, proč mít plínky
« Odpověď #14 kdy: Prosince 24, 2013, 00:01:29 »
Tak to já taky :) Je to to nejčastější místo, kde je mám :) Opravdu, nic mě nedokáže vytočit víc, než nutnost odběhnout, když zrovna hraju nějakou onlinovku :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu