Autor Téma: Dětský tábor 5 - Trest  (Přečteno 16340 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Dětský tábor 5 - Trest
« kdy: Listopadu 13, 2009, 17:06:05 »
Ráno jsem se vzbudil trochu zmatený. Chtěl jsem se v polospánku protáhnout, ale ono to nešlo. Moje nohy se zarazily o fusak a k sobě jsem je dát nemohl, protože jsem měl velkou vycpávku mezi nohama. Už mě to začalo dost štvát, jenom ležet a nemoci se ani pořádně protáhnout. Zvedl jsem hlavu a kouknul se, co dělá Jirka. Už byl taky vzhůru a usmál se na mě. Mluvit jsme nemohli, každý měl v puse velký dudlík. Jak jsem pocitem poznal, tak moje plínky byly totálně mokré. Musel jsem prostě čurat hrozně moc. Otočil jsem hlavu na druhou stranu a zjistil, že Mirek je už taky vzhůru. Za chvilku k nám vešly čtyři tety a každá nesla v ruce láhev s mlékem. Musel jsem ji celou vypít, ikdyž se mi vůbec nechtělo. Potom, co jsem vyprázdnil celou láhev, tak mě teta rozepla fusak a vyndala mě ven. Odnesla mě na přebalovací pult a jala se mě přebalit. Když sundala ze mě mokré plenky a já byl jenom nahý, tak jsem využil příležitosti a začal se protahovat. Teta mě osušila a začala skládat na gumové kalhotky čisté pleny. Udělala zase ten samý balík. Nadzvedla mě za kolena a celý ten štos pode mne podsunula. Nechtěl jsem být už takto být zabalen, a tak jsem semknul nohy k sobě a nechtěl je roztáhnout, aby mi teta nemohla protáhnout plenky mezi nohama. Kouknul jsem se na Jirku, který ležel vedle mě a on udělal to samé. Teta se nade mne naklonila a řekla:
  "No tak, nezlob a dej nožky od sebe, ať tě mohu zabalit do suchého."
  Já je ale měl pořád u sebe.
  "Takže ty takhle? Tak to tě zabalíme za trest do zavinovačky na celý den a necháme tě v tom ležet a žádné přebalování nebude."
   Potom mi roztáhla nohy a v rychlosti protáhla ten balík plen a zapnula kalhotky. Pak mi oblékla dupačky a nechala mě chvilku na stole. Odešla do skříně a přinesla odtamtud divný předmět. Chvilku dělala něco na mojí posteli. Pak pro mě přišla a odnesla mě na postel. Na ní ležela velká zavinovačka. Položila mě na ní a začala mě zabalovat. Pořádně ji utáhla a já nemohl vůbec hýbat nohama. Ruce jsem měl naštěstí volné a doufal jsem, že mi je tak nechá. Jenže ona mi je dala k tělu a zapnula fusak. Byl jsem úplně pevně zabalen a nemohl hýbat ani rukama, ani nohama. Když jsem otočil hlavu, tak jsem zjistil, že Jirka dopadl úplně stejně.
  "Tak jak jsem řekla, v těchto plenkách budeš až do večera. Žádné přebalování nebude, to abys věděl, že máš vždy roztáhnout nohy, když tě přebaluji."
  Jediný, kdo nedostal zavinovačku, byli kluci. Potom vytáhla postranici u postýlky a odešla. Zkoušel jsem se trochu pohnout, ale vůbec to nešlo. Byl jsem zcela pevně zabalen. Nejhorší bylo, že se mi chtělo za chvilku hrozně kadit. Pustil jsem to do plenek. Když jsem si uvědomil, že v tom budu muset být až do večera, tak to zrovna dobrá představa nebyla. Po chvilce jsem se ještě parádně počůral. V poledne jsem měl už totálně promočené plenky a cítil jsem, že už to teče všude kolem a taky do dupaček. Chtěl jsem přemluvit tetu, aby mě přebalila, ale nešlo to. Vždycky mi v rychlosti vyměnila dudlík a za savičku od láhve a potom jsem jej dostal zase rychle spátky. Hrozně jsem se těšil už na večer až dostanu nové plenky. Po obědě jsem usnul, ale celé dopoledne jsem probděl. Byla to šílená nuda. Nemoct nic dělat a jenom ležet. Vzpomněl jsem si na Jirku, co mi říkal o tomto trestu a zjistil, že měl úplnou pravdu. Konečně se přiblížil večer a já s napětím očekával tetu, která mě přijde přebalit. Když jsem se konečně dočkal, tak jsem se na ni usmál. Hrozně jsem se těšil na suché plenky. Teta rozepnula fusak a odnesla mě do velkého kočárku, který měla na chodbě. Za chvilku vedle mě položila i Jirku a odvezla nás oba do koupelny. Jak jsem ucítil, tak Jirka byl taky jako já pořádně pokaděný. Když jsme dojeli do koupelny, tak mě teta vzala a položila na přebalovací pult. Jirky se ujala druhá teta. Než mě začaly přebalovat, tak mi teta připoutala ruce nad hlavu. Potom mě rozbalila ze zavinovačky. Byla to dost velká úleva pro nohy, ale už jsem s nimi radši moc nezkoušel mávat. Tu odložila někam pod stůl. Pak mi sundala dupačky a hodila je do koše pod stolem. Byly totiž dost mokré. Pak rozepnula kalhotky a sundala ze mě totálně prokaděné a promočené plenky. Pak mi odepnula ruce a odnesla mě do vany, kam mě položila. Celého mě umyla, hlavně všechno kadění mezi nohama. Když jsem už byl celý čistý, tak mě odnesla na pult a usušila mě. Ruce mi zase připoutala. Připravila si dost velký balík plenek a posunula ho pode mne. Tentokrát jsem dal nohy od sebe bez vyzvání. Teta protáhla ten šílený balík mezi nohama a zapnula kalhotky. Oblékla mi zase dupačky a pak pode mne dala zavinovačku a pevně mě do ní zabalila. Odnesla mě do kočárku. Po chvilce vedle mě položila i Jirku a odvezla nás zpět do pokoje. Uložila nás do postýlek, ale ruce už nechala volně. Byl to rozhodně lepší pocit. Zapnula mi fusak a potom přinesla láhev s mlékem. Když jsem ji vypil, tak odešla a pustila pohádku. Ani jsem už nedostal dudlík. Byl jsem celkem rád, konečně jsem si mohl s klukama vyměnit názor na náš trest. Mirek s Davidem prohlásili, že jim to ani nijak nevadí a dělají to tak vždy, když jsou tady. Prý se jim líbí být pevně zabaleni. Jirka mi sdělil, že ho nebaví zavinovačka, ale co se týče balíku plenek, tak proti tomu prý nic nemá.
  Takto pevně zabalen jsem byl ještě jeden den.
  Když jsem se vzbudil další den po našem trestu, tak jsem dostal plenky takové, jako jsem měl před tím. Po snídani nás teta odvedla do parku, abychom si mohli hrát. Tam jsme si pořádně povídali o tom trestu. Já byl rád, že už zase můžeme chodit a hrát si. Do plenek jsem pouštěl stále úplně všechno a bez výčitek, že mi někdo vynadá.

  Pokračování příště.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Adultbaby71

  • Host
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 13, 2009, 18:57:27 »
Pěkné pokračování.
Pěkně si ten trest promočil a prokadil.  :mrgreen:  :D  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mimi-tom

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 112
  • Karma: 3
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 14, 2009, 00:17:07 »
Jo jo. Plánuji 24 hodin v jedněch bavlněných plenách, tak jsem zvědav na reálnost :-) Tom
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Squell

  • Host
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #3 kdy: Prosince 02, 2009, 07:53:44 »
Chtělo by to nějaké pokračování. :P  ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #4 kdy: Prosince 02, 2009, 15:47:15 »
Další dva díly jsou na korektuře a začínám psát pomalu osmý.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Honzík

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 60
  • Karma: 0
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #5 kdy: Prosince 03, 2009, 11:18:53 »
no výborně ,tak sem s nimi... jo a kdeže je ten tábor ?  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline filipemce

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 1
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #6 kdy: Prosince 06, 2009, 11:14:21 »
velmi dobry pribeh uz sa neviem dockat na dalsie casti  :)  :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #7 kdy: Prosince 08, 2009, 14:24:10 »
Tak musím jinak říct,že bych ten tábor taky bral.Bohužel existuje pouze v mé hĺavě. :(
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Wenda

  • Host
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #8 kdy: Prosince 17, 2009, 00:24:29 »
Ten tábor leží za devatero horami a devatero řekami.  :mrgreen:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Dětský tábor 5 - Trest
« Odpověď #9 kdy: Prosince 17, 2014, 01:14:15 »
Pro mimi-toma. Nevím, jestli by si to vydržel bez přebalování 24 hodin.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »