Autor Téma: Dětský tábor 4 - Prohřešek  (Přečteno 12561 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Dětský tábor 4 - Prohřešek
« kdy: Listopadu 04, 2009, 20:55:29 »
První týden uběhl hrozně rychle. Přes den jsem byl s Jirkou a bráškama a hráli jsme si společně. Tety si toho všimly, a tak nás daly do jednoho pokoje. Plenky jsem dostával stále, velmi silné balení, prý kvůli kyčlím, aby se správně vyvíjely. Po několika dnech mi už ani nepřišlo, když jsem se počůral. Začal jsem mít tak trochu obavy, zda si na pleny nezvyknu tak, že ani když budu doma, tak nebudu schopen udržet čistotu a nebudu na ně už trvale odkázaný. Po týdnu pobytu mi teta sdělila, že jsem teď pro ně o tři měsíce starší. Aby se vše shodovalo, tak do stejné kategorie byly zařazeni i kluci z našeho pokoje. Také jsem opět absolvoval prohlídku u paní doktorky. Ta mě potěšila, protože mi snížila vycpávky z plenek. Stále to byl sice balík dost velký, ale dalo se s ním už lépe chodit. Taky nám změnily jídelníček a krmily nás kaší - a to lžičkou. Stále mě trápilo, zda se nebudu počůrávat a pokakávat, i když budu doma. Neuměl jsem si představit, chodit s plenkami do školy a ukazovat se v nich před kámoši na chatě. Už mi to nedalo a svěřil jsem se při hraní Jirkovi.
 "Nemusíš se vůbec bát. Tady si akorát vypěstuješ reflex na plenky. Když je budeš mít na sobě, tak to budeš pouštět úplně všechno a nebudeš tomu věnovat pozornost. Až ti sníží počet plenek a budeš cítit víc vlhkost, tak si začneš vše zase uvědomovat a až budeš nosit ke konci tréninkové plenky, tak už budeš zase téměř chodit na záchod. Samo sebou, že asi budeš mít občas nehody a to hlavně ve spánku, ale to už bude v pohodě a i těch se zbavíš. Jenom musíš počítat tak trochu s tím, že se ti to stane i doma a možná budeš muset mít kalhotky na noc. Nemusíš se ale bát prozrazení. Ty, co dostaneš, tak nejsou vůbec vidět a budeš je nosit pod pyžamem."
  No, moc mě tedy nepotěšil, ale neznělo to zase tak hrozně. Hlavně jsem si nedovedl moc představit, jak se s tím vyrovná mamka.
  Zeptal jsem se na to i Davida a Mirka a ti mi řekli, že mají na spaní opravdu plenky a to i doma. Prý si je rozdělují. Když spí doma, tak mají silnější na lepítka a když jedou třeba na školu v přírodě, tak si berou natahovací, co o nich mluvil Jirka. David se mi přiznal, že ty na lepítka používají občas i ve dne, když si hrají.
 "Jo? A co na to říká mamka?" zeptal jsem se.
 "No, to víš, nadšená moc není, ale už se s tím smířila. A kluci ze školy a z okolí o tom taky už ví. No, zpočátku se smáli, ale potom si už na to zvykli a nevadí jim to. Já si dokonce beru ty navlékací pleny i na cesty a je mi fajn. Když už se to nedá udržet a zastávka je v nedohlednu, tak to prostě pustím a je to. Když udělá potom autobus pauzu, tak si je dojdu na záchod vyměnit."
 No byl jsem na to dost zvědavý.
Další den jsme byli zase všichni na zahradě. S klukama jsme si hráli na trávníku, když jsem najednou cítil, že budu potřebovat kakat. Chvilku jsem se kroutil a hledal tu správnou polohu a taky se to snažil chvilku zadržet. Po chvilce jsem si všimnul, že mě David upřímně pozoruje.
 "Vidím na tobě, že se ti chce kadit. Tak se nerozpakuj a pusť to s plnou parádou do plenek. Koukni se na mě."
 Když jsem se na něho podíval, tak jsem viděl, že stojí s nohama trochu od sebe a ve tváři je pěkně červený. To bylo od námahy, jak tlačil. Za chvilku bylo slyšet, jak nejdřív začal prdět. Potom se ozval rachot a bylo na něm vidět, jak se mu ulevilo. Na nic jsem nečekal a taky jsem to pustil s plnou parádou do plenek. Zarachotilo to ve mně a už jsem cítil, jak se všechno hrne do plenek. Bylo to pro mě hrozně vzrušující. Dívat se s Davidem na sebe a svorně si kadit do plenek. Za chvilku jsem měl plenky úplně plné. David do mě najednou strčil a já si sedl pořádně tvrdě na zadek a všechno jsem to v plenkách rozmatlal. Cítil jsem, jak se mi to všechno v plenkách rozlezlo a to jak dopředu přes pindíka, tak i dozadu nahoru na záda. David si taky sedl a ještě začal jezdit po zadku sem a tam a rozpatlával obsah svých plenek. Ani mi nepřišlo divné, že nás celou dobu sledují taky Jirka s Mirkem. Seděl jsem na zemi a pozoroval, jak se ti dva tváří. Nevím jestli se narychlo domluvili, ale oba zaujali postoj, tak jak David a začali se červenat námahou od tlačení. Nejdřív bylo slyšet jenom prdění a potom se ozval rachot, jak to šlo do plenek. U Jirky, který stál ke mně zadečkem, byla vidět i přes plenky pěkná boule, jak si nakadil do plenek. Vzrušením jsem se z toho počůral. Jirka i Mirek si taky potom sedli a začali obsah plenek rozpatlávat.
  Najednou se u nás objevily čtyři tety. Zřejmě pozorovali naše společné tlačení do plenek. Teta mě vzala za ruku a ostatní se chopily kluků a odváděly nás dovnitř na přebalení. Musel jsem jít zeširoka. Dost mě tížily plenky. Měl jsem v nich pořádný náklad a to jsem se zase počůral. Byl to opravdu zvláštní pocit mít v plenkách pořádně naděláno a načůráno a mít to vše rozmatlané dohromady.
 Tety nás dovedly do koupelny a začaly rozbalovat. Sundaly nám pleny a taky všechno oblečení, aby nás mohly vykoupat. Když jsem byl už čistý, tak mě přenesla teta na pult a začala mě utírat. Důkladně mě osušila a potom mi namazala krémem všude, kde byly pleny. Ještě mě zapudrovala a potom se sehnula pod stůl a vyndala odtud čisté plenky a kalhotky. Pleny srovnala a dala je na kalhotky a potom je podsunula pode mne. Protáhla je mezi nohama a když se ujistila, že mi sedí, tak zapnula kalhotky na knoflíčky. Pak se sehnula a začala pro mě lovit oblečení. Já jsem se trochu zavrtěl a v tom se to stalo. Na jedné straně se mi povolily knoflíky u kalhotek. Chtěl jsem je v rychlosti zapnout, ale Jirka, který ležel vedle mě, to uviděl a hned mi ruku zarazil a že mi je zapne sám. Když je zapínal, tak se najednou zvedla teta, co mě přebalovala a hned jí došlo, co se děje.
 "Tak to tedy ne! Navzájem se rozbalovat nebudete."
 Chytla mě za ruce a zvedla je za mě a připoutala je k něčemu. Totéž udělala druhá teta Jirkovi. Sundala ze mě pleny a dostal jsem nejprve na zadek. Potom ještě vyndala další pleny a poskládala je na kalhotky. Podsunula je pode mne a protáhla ten balík mezi nohama. Zapnula knoflíky na kalhotách a pak mě začala oblékat do dupaček. Všechno to dělala hrozně rychle. Chtěl jsem jí vysvětlit, že se jedná o omyl, ale sotva jsem otevřel pusu, tak mi do ní dala velký dudlík. Davida a Mirka mezitím už odvezly tety na oběd. Když jsem měl na sobě dupačky, tak teta vzala ještě podivný předmět. Vypadalo to jako silná a pevná plena a mělo to tkaničky na uchycení. Byly to ortopedické plenkové kalhotky pro mimina. Dala je pode mne a v mžiku mě do nich zabalila. Měl jsem tak velký balík mezi nohama, že jsem je nemohl dát vůbec k sobě. Koukl jsem se na Jirku a ten už byl zabalený úplně stejně. Druhá teta někam na chvilku odběhla a potom se vrátila se dvěma kočárky pro ležící mimina a uložily nás do nich. Odvezly nás oba na pokoj a hned nás daly do fusaků. Nemohl jsem se téměř hýbat.
 "Takže Vlastíku, Jirka si tímhle trestem už prošel, ale ty jsi tady poprvé a neznáš to. Za to, že jste si pokusili sundat pleny, jste dostali kojenecké balení a to oba. Budete čtyři dni pouze ležet a to takto zabalení."
 Dost ve mně hrklo. Být takhle moc zabalený tak dlouho. Nebylo to pohodlné a chyběl mi pohyb. V tom se otevřely dveře a dovnitř přivezly tety Mirka s Davidem, zabalené stejně tak jako nás.
 "Začali se v jídelně svlékat a chtěli se dostat na pleny. No asi holt jeden za všechny, všichni za jednoho, co?"
Potom je taky uložily do postelí a přivezly nám láhve se sunarem. Vypil jsem celou a hned jsem dostal ještě jednu menší. Už jsem pít nechtěl, ale teta mi sevřela nos a donutila mě otevřít pusu a hned mi tam vrazila dudlík od láhve. Tu naklonila tak, že mi sunar tekl do pusy a já ho musel polykat, abych se neudusil. Když jsem vše vypil, tak teta zvedla mříž u mé postele a potom všechny odešly. Ještě nejdřív jsem dostal zase dudlíka. Teta mi přes hlavu přetáhla pásek a zajistila ho. Nemohl jsem se dudlíku zbavit žádným způsobem. Zkusil jsem pokrčit trochu víc nohy v kolenou a aspoň trochu si zpříjemnit ležení. To se mi taky podařilo. Tety nám pustily pohádku a potom už definitivně odešly. Nevěděl jsem, zda budu v takovém balení schopen vůbec usnout. Nakonec se mi to podařilo.
 Když jsem se vzbudil, tak akorát vešly tety s dalšími láhvemi plnými mléka. Jedna přistoupila hned ke mně a vyndala mi dudlík a zasunula mi do pusy dudlík od láhve. Začal jsem pít, i když jsem moc nechtěl. Bylo mi ale jasné, že stejně by mě teta donutila obsah láhve vypít. Taky jsem zaznamenal pěkné mokro ve svých plenkách. Když jsem dopil láhev, tak jsem dostal zase dudlíka. Kluci byly mezitím odbaveni úplně stejně. Tety ještě čekaly, i když jsem nevěděl na co. Došlo mi to za chvíli. Hodně jsem se tomu divil, ale zase jsem se s plnou parádou pokadil. Nechápal jsem, kde se ve mně to množství bere. Vždyť jsem kadil už dopoledne. Pak mi to došlo. V tom mléku muselo být projímadlo. Doslova jsem úplně vybuchl do plenek. Cítil jsem, jak se to všechno dere do plenek. Jak jsem stačil poznamenat, tak kluci dopadli úplně stejně. Taky se zase pokadili.
 Potom mě teta odnesla na přebalovaní pult v pokoji a začala mě rozbalovat. Předtím mi ale dala ruce nahoru a k něčemu je připoutala. Nejdřív mi sundala vycpávkové kalhotky a jala se rozepínat dupačky. Vyhrnula je jenom z části a rozepnula plenkové kalhotky a sundala ze mě totálně prokaděné a pročůrané plenky. Druhá teta jí podala žínku namočenou ve vodě a tou mi na několikrát otřela ze mě všechno kakání. Potom mě osušila a zabalila do stejně silných plenek. Stáhla dupačky a zapnula je a přes ně zavázala opět ty pevné kalhotky. Pak mě odnesla na postel, ale už mě nedala do fusaku. Zatímco jsem ležel, tak byli přebaleni i kluci. Potom přivezly dva velké kočárky pro ležící děti a po dvou nás do nich položili. Odvezly nás ven do parku a položily na deku. Nemohli jsme nic dělat, jenom ležet. Za chvilku nám daly láhve s mlékem. Nevím, jak to bylo možné, ale opět jsem usnul. Probudil jsem se dost pozdě a k mému údivu jsem byl už zase v posteli a ve fusaku. Tety nás potom přišly přebalit a nakrmit. Uložily nás zpět do postýlek a pustily pohádku na dobrou noc. Chvíli jsem přemýšlel, jestli v tom mléku není něco na spaní. Začaly se mi totiž zase klížit oči.
 Po chvilce jsem usnul.

Pokračování příště.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
lehce-upraveno...edit by martinlx
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Dětský tábor 4 - Prohřešek
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 05, 2009, 09:44:52 »
Ahoj chlapečku,

zase jedno pěkné pokračování. Blahopřeju a "odpouštím"  ;)  i tu hrubku a pár překlepů. Je to všechno stylu, že to Word nenajde a musí se to přečíst, a korektorovi unesenému dějem to uniknout může.

Těším se na další díly,


MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

batoláko

  • Host
Re: Dětský tábor 4 - Prohřešek
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 05, 2009, 12:56:49 »
Je to perfektní už se těším na pokračování . Vydrž a přeji hodně nápadů k rozvinutí příběhu . Já sám nejsem schopen  nemám takovou spisovatelskou náturu. batoláko
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Dětský tábor 4 - Prohřešek
« Odpověď #3 kdy: Listopadu 05, 2009, 16:46:53 »
Pátý díl je už na korekci šestý začínám psát.Díky za ohlas,budu se snažit pokračovat dál. :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Dětský tábor 4 - Prohřešek
« Odpověď #4 kdy: Prosince 17, 2014, 01:04:08 »
Velice pěkné. :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »